SQ2 > Q2 > Pradžia
 • stage_exterior_front.jpg
Side rear view Audi SQ2

SQ2

Kompaktiškas sportinis automobilis individualistui.
„Audi SQ2“.

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,7 l/100 km
Mišrioji CO₂ emisija¹: 176 g/km

Naujoji „Q2“ šeimos žvaigždė leis jums pajusti „Audi S“ modelio aistrą ir galią. Šis kompaktiškas visureigis pasižymi dideliu malonumu vairuoti, sportišku dizainu, pažangiomis informacijos ir pramogų sistemos savybėmis ir išmaniosiomis pagalbos vairuotojui sistemomis.

Download alle
00:00 | 00:00
01_1920x1080-audi-sq2-my2021-2079.jpg
01_1920x1080-audi-sq2-my2021-2079.jpg
 • Nuo savitų bamperių ir naujųjų radiatoriaus grotelių iki išskirtinio automobilio galo, visada žavinčio savo progresyviu dizainu – visa tai atskleidžia „SQ2“² sportiškumą

 • Suteikite savo gyvenimui daugiau dinamiškumo: naujasis „Audi SQ2²“.

 • Naujasis sportiško dizaino „Audi SQ2“²

 • Naujasis „quattro“ visų varančių ratų „Audi SQ2“².

 • Pabrėžkite savo sportiškąją pusę su „SQ2“ išorės paketu.

 • S dizaino charakteristikos, tokios kaip spyruoklės / slopintuvo nustatymai, tiesiogiai sąveikauja su keliu ir atneša dar daugiau smagumo vairuoti.

 • Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema³: išlaiko pastovią automobilio poziciją už priekyje esančios transporto priemonės ir lieka toje pačioje eismo juostoje. Padeda vairuotojui palaikyti greitį ir atstumą ir išlikti toje pačioje eismo juostoje.

 • Akcentuokite automobilio vidaus sportiškumą su kruopščiai parinktos įrangos, medžiagų ir spalvų schemų paketu ir palikite neišdildomą įspūdį. Įskaitant įvairiaspalvę šviesų animaciją, kuria galite džiaugtis pasirinkdami aplinkos apšvietimo paketą „plus“.

 • Daugiau darbinių bei informacijos ir pramogų parinkčių, kurias galima nustatyti pagal sporto rodinį, rasite virtualiajame „Audi“ prietaisų skydelyje ir MMI navigacijoje „plus“ (įtraukta į navigacijos paketą).

 • Virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis. Inovatyvus ir visiškai skaitmeninis. Aukštos raiškos ekranas, kurį galite pritaikyti savo konkretiems poreikiams.

 • MMI navigacijos „plus“ funkcijas galite kontroliuoti naudodami ant vidurinio skydelio esantį pasukamąjį / spaudžiamąjį mygtuką.

 • Apžiūrėkite „Audi SQ2“² šiame 360° vaizdo įraše ir leiskite padaryti Jums įspūdį

Malonumas už vairo: Dinamiškas ir galingas

Be galingo TFSI variklio (mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,7 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 176 g/km), dinamišką malonumą vairuoti „Audi SQ2²“ taip pat užtikrina visiškai kintama „quattro“ pavara. Tai leidžia pavaros jėgas paskirstyti ratams pagal poreikį. Dėl S dizaino sportinės pakabos su S dizaino spyruoklės / slopintuvo nustatymais bei žemesniu transporto priemonės aukščiu važiavimas automobiliu yra dinamiškesnis, užtikrinama geresnė sąveika su keliu bei sportiškesnis valdymas. S dizaino garsas pabrėžia jūsų „Audi SQ2“² sportiškąsias savybes.

Sportiškumas skaičiais

Galia

221

kW*

(300 AG)

Sukimo momentas

400

Nm*

Maksimalus

Įsibėgėjimas

4.9

s*

nuo 0 iki 100 km/h

* Mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,7 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 176 g/km.

All-round view Audi SQ2

Apžiūrėkite „Audi SQ2“² šiame 360° vaizdo įraše ir leiskite padaryti Jums įspūdį

Sportiškas išorės dizainas: įtikinamai ekscentriškas

„Audi SQ2“² dinamiškumą ir sportiškumą itin pabrėžia pasirinktiniai specialaus S keturių vamzdžių dizaino chromuoti sportiniai išmetamieji vamzdžiai ir įspūdingas automobilio galas su S dizaino kėbulo spalvos stogo krašto aptaku. Pasirinktinis „SQ2“² išorės paketas sukuria įdomų kontrastą: pridedami „brilliant black“ juodi akcentai aplink „Audi“ vieno rėmo dizainą, priekinius ir galinius bamperius bei valytuvus ir išorinio veidrodžio korpusus. Išskirtiniai šios sportinės įrangos bruožai – lipdukai su „quattro“ logotipu durų apmušimuose. Taip pat galite pasirinkti juodo stiliaus paketą ir apvainikuoti šią įspūdingą išskirtinę išvaizdą „Audi“ žiedais automobilio priekyje ir gale bei ant automobilio galo ir radiatoriaus apsauginių grotelių juodai užrašytu modelio pavadinimu.

MMI system and Audi virtual cockpit in the Audi SQ2

Tiesioginis ryšys su jūsų kelionės tikslu

Pasirinktinė MMI navigacija „plus“ suteikia galimybę keliauti, bendrauti, gauti informacijos arba naudotis daugybe informacijos ir pramogų sistemos parinkčių. Kita pasirinktinė savybė – virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis: inovatyvus, visiškai skaitmeninis 12,3 colio prietaisų skydelis teikia lankstų ir aiškų informacijos apie transporto priemonę ir jos funkcijas vaizdą. S dizaino sūkių skaitiklis atlieka svarbiausią vaidmenį.

Spalvos ir ratlankiai

Derinkite įvairias dažų apdailas ir ratlankius, kad suteiktumėte naujajam „Audi Q2“² individualumo pagal savo skonį.
Y1Y1_40S_Pyramid_AU32x_Q2_008_03.jpg
„Tangor“ raudona, metalo „Tangor“ raudona, metalo
„Navarra“ mėlyna, metalo „Navarra“ mėlyna, metalo
„Daytona“ pilka, perlamutro efekto „Daytona“ pilka, perlamutro efekto
„Apple“ žalia, metalo „Apple“ žalia, metalo
„Glacier“ balta, metalo „Glacier“ balta, metalo
19 col. lengvojo lydinio ratlankiai, 5 dvigubų stipinų V formos dizaino, grafito pilkos spalvos, blizgūs 19 col. lengvojo lydinio ratlankiai, 5 dvigubų stipinų V formos dizaino, grafito pilkos spalvos, blizgūs
19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 dvigubų stipinų „Edge“ dizaino, matinės titano pilkos spalvos, blizgūs 19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 dvigubų stipinų „Edge“ dizaino, matinės titano pilkos spalvos, blizgūs
19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 10 Y formos stipinų dizainas 19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 10 Y formos stipinų dizainas
19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 dvigubų stipinų modulinio dizaino, su matiniais platinos pilkos spalvos intarpais 19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 dvigubų stipinų modulinio dizaino, su matiniais platinos pilkos spalvos intarpais
19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 10 stipinų Y formos dizaino, juodos spalvos, blizgūs 19 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 10 stipinų Y formos dizaino, juodos spalvos, blizgūs

Asistavimo vairuotojui sistemos: dar daugiau patogumo ir apžvalgos galimybių

Jūsų „Audi SQ2“² yra palaikoma nemažai pagalbinių vairuotojo sistemų. Pavyzdžiui, galite pasirinkti pasirinktinį pagalbos paketą „Drive“, į kurį įeina adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema, padėsianti didinti greitį, stabdyti, palaikyti greitį ir atstumą bei išlikti toje pačioje eismo juostoje.

Dynamic front and side view Audi SQ2
Apžiūrėkite vidų

Sportiškas vidaus dizainas: progresyvus ir charizmatiškas

„Audi SQ2“² išorė taip pat ypatinga tuo, kad dėmesys nuolat teikiamas sportiškumui. Rinkitės sportines sėdynes su „S“ logotipu – sėdynėse su išlenktomis šoninėmis atramomis sėdėsite patogiai. Išskirtinai „SQ2“² pritaikytas vidaus paketas pabrėžia transporto priemonės stilingumą – sėdynės aptrauktos išdirbta plona napos oda su rombų raštu, sėdynių vidurinės dalys „magma“ raudonos spalvos.

Ambient light in the Audi SQ2

Malonią atmosferą galiausiai sukursite su pagal pareikalavimą galimu aplinkos apšvietimo paketu „plus“ – jame naudojamas įvairiaspalvis apšvietimas geriausioms „Audi SQ2“² kontūro ir paviršių savybėms atskleisti.

Pastaba. Pajuskite „Audi SQ2“² vidaus atmosferą su šia aplinkos apšvietimo animacija.

 • 1920x1080-audi-sq2-headlights.gif
  Matriciniai priekiniai šviesos diodų žibintai
 • 1920x1080-audi-sq2-pano-roof.gif
  Stiklinis panoraminis stoglangis
1
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,7 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 176 g/km.
2
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
3
„Audi exclusive“ yra galimas „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu.