SQ2 > Q2 > Pradžia

Galia

221

kW

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

4.9

s

Sukimo momentas, maksimalus

400

Nm

Audi SQ2 frontal side view

Kompaktiškas sportinis automobilis

Šis kompaktiškas visureigis pasižymi dideliu malonumu vairuoti, sportišku dizainu, pažangiomis informacijos ir pramogų sistemos savybėmis ir išmaniosiomis pagalbos vairuotojui sistemomis².

Malonumas už vairo: dinamika ir galia

Be galingo TFSI variklio (mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,5–8,3 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 193–188 g/km), dinamišką malonumą vairuoti „Audi SQ2“³ taip pat užtikrina visiškai kintama „quattro“ pavara. Ji leidžia varančiąją jėgą paskirstyti ratams pagal poreikį.

SQ2 from behind in the dark

Pritaikytas dinamiškam važiavimui: Dėl S dizaino sportinės pakabos su S linijai būdingais spyruoklės / slopintuvo nustatymais bei žemesnio transporto priemonės aukščio važiavimas automobiliu yra dinamiškesnis, užtikrinamas geresnis sukibimas su keliu bei sportiškesnis valdymas.

Sportiškas išorės dizainas: stulbinantis ir ekscentriškas

„Audi SQ2“³ dinamiškumą ir sportiškumą itin pabrėžia „S“ linijai būdingi keturgubi chromuoti sportiniai išmetamųjų vamzdžių apvadai⁵ ir įspūdingas automobilio galas su „S“ stogo krašto aptaku⁵.

Audi SQ2 im Profil

Sportiškas vidaus dizainas: progresyvus ir charizmatiškas

„Audi SQ2“³ išorė taip pat ypatinga tuo, kad dėmesys nuolat teikiamas sportiškumui. Rinkitės sportines sėdynes su „S“ logotipu – sėdynėse su išlenktomis šoninėmis atramomis sėdėsite patogiai. „S line“ vidaus paketas su sėdynėmis, aptrauktomis išdirbta plona „Nappa“ oda su rombų raštu ir juodais sėdynių vidurinių dalių akcentais pabrėžia stilingą automobilio patrauklumą.

„Audi exclusive“ dizainas

Automobilis, kuris atitinka jūsų asmenybę: „Audi exclusive“⁴ siūlo daugybę „Audi SQ2“³ konfigūracijos parinkčių. Saulėlydžio auksinė, vyno raudona, smaragdo žalia – jūsų „Audi“ gali būti bet kurios iš šių spalvų.

Seitliche Heckansicht Audi SQ2
Audi Q2

Audi Q2

Bendros degalų sąnaudos*: 6,5–5,1 l/100km (WLTP)CO₂ bendras išmetamų teršalų kiekis*: 148–129 g/km (WLTP)

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,0–4,7 l/100 km (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹: 182–123 g/km (WLTP). Nurodomos tik automobilio elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

1
Mišrioji CO₂ emisija¹: 193–188 g/km (WLTP); mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,5–8,3 l/100 km (WLTP). Nurodomos tik automobilio elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
2
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tiek, kiek leidžia jų funkcijos, ir skirtos tik padėti vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
3
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,5–8,3 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 193–188 g/km. Nurodomos tik automobilio elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
4
„Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ gaminamas dizaino paketas, įsigyjamas pasirinktinai už papildomą mokestį. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
5
Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.