Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Q3 Sportback > Q3 > Pradžia
Audi Q3 Sportback

Q3 Sportback

Ekstravertiškas visureigis – kupė.
„Audi Q3 Sportback“.

Bendros degalų sąnaudos¹: 7,5–4,5 l/100 km
Bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 172–119 g/km

„Audi Q3 Sportback“ sujungia kupė estetiką ir jaudinantį patrauklumą su visureigio galia ir funkcionalumu. Didelė informacinės pramoginės sistemos ir junglumo galimybių pasiūla, taip pat plati standartinė įranga, užtikrina praktiškai neribotas linksmybes prie vairo.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-q3-sportback-side-view-my2021-191005_1.jpg
1920x1080-audi-q3-sportback-side-view-my2021-191005_1.jpg
  • „Audi“ plečia savo modelių asortimentą, įtraukdamas kompaktišką visureigį su kabina: „Audi Q3 Sportback“.

  • Juodos vieno rėmo grotelės yra trimačio dizaino ir pabrėžia sportišką automobilio priekį.

  • Galingi varikliai su TDI arba TFSI technologijomis (bendros degalų sąnaudos¹: 7,7–4,7 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 174–123 g/km) užtikrina malonų važiavimą.

  • Žema stogo linija nuožulnėja virš šiek tiek pasvirusių D statramsčių iki stogo krašto aptako.

  • Bagažinės dėkle² ir sulankstomoje bagažinės dėžėje² galite saugiai laikyti mažesnius daiktus.

  • Pasirenkamas aplinkos apšvietimo paketas „plus“ maloniai apšviečia saloną. Paketą galite užsisakyti kaip individualią įrangą arba kaip pasirenkamą salono dizaino įrangos dalį.

  • Patirkite skaitmenizuoto „Audi Q3 Sportback“ pasaulio privalumus.

  • Papildoma „Bang & Olufsen“ naujausia 3D garso sistema su 15 puikių garsiakalbių užtikrina erdvinį skambesį, lyg dalyvautumėte gyvo garso koncerte.

  • „Audi Q3 Sportback“ turi daugybę pagalbos vairuotojui sistemų³, kurios padeda kasdieniame eisme.

Skaitmeninis prietaisų skydelis

Į standartinę įrangą įeina 10,25 colio skaitmeninis prietaisų skydelis. Taip pat galite pasirinkti virtualųjį „Audi“ prietaisų skydelį „plus“, turintį 12,3 colio HD ekraną, kuris atvaizduoja tikslų ir ryškų grafinį vaizdą bei suteikia reikiamą informaciją apie transporto priemonę. MMI navigaciją „plus“ galite valdyti naudodamiesi jutikliniu MMI ekranu. Tai aukščiausios klasės pasirenkamos MMI informacinės pramoginės sistemos versija, esanti 10,1 colio ekrane centriniame prietaisų skydelyje. Dėl įvairių sąsajų ir prievadų savo mobiliuosius įrenginius⁴ galite sujungti su transporto priemone. Mėgaukitės plačiu „Audi connect⁵“ paslaugų spektru.

Cockpit Audi Q3 Sportback
Daugiau apie „Bang & Olufsen“

Važiavimo malonumas bazinėje komplektacijoje

„Audi Q3 Sportback“ sumontuotos kelios technologijos, pagerinančios dinamiškumą kelyje: pasirenkama sportinė važiuoklė užtikrina gerą sukibimą. Pažangi vairavimo sistema suteikia tiesioginio vairavimo galimybes, pavyzdžiui, vingiuotuose užmiesčio keliuose ar sukantis. Jei norite pasirinkti iš šešių skirtingų režimų, turinčių įtakos automobilio savybėms, užsakykite pasirenkamą „Audi drive“ dinaminę valdymo sistemą. Sistema veikia ne tik variklio ir transmisijos sąranką, bet ir elektroniniu būdu reguliuojamiems amortizatoriams bei vairo stiprintuvui.

Dynamic side view Audi Q3 Sportback
Daugiau apie pagalbos vairuotojui sistemas
Vaizdas 360 laipsnių kampu

Vidus: kurkite kartu

pasirinkite iš daugybės vidaus dizaino paketų, pvz., pasirenkamas vidaus dizainas. Jį sudaro sportinės sėdynės priekyje, aplinkos apšvietimo paketas ir aliuminio intarpai, tamsūs. Į pasirenkamą „S“ linijos komplektą įeina sportinės sėdynės su „S“ emblema, odinis daugiafunkcis vairas „plus“ su 3 stipinų dizainu ir vairo rankenėlėmis bei perforuotos odos perjungimo svirties rankena, taip pat pedalai ir kojų atramos iš nerūdijančio plieno.

Interior with ambient light Audi Q3 Sportback

Universalus ir funkcionalus

Galinėje sėdynėje esantis suolelis plius siūlo tris žmones, jį galima perkelti į priekį ir užpakalį 130 mm, o jo atlošų, padalytų į tris, kampą galima reguliuoti septyniais etapais. Bagažinėje telpa nuo 530 iki 1400 litrų bagažo, o pasirenkamą bagažinės dangtį atrakinsite kojos mostu.

Rear view Audi Q3 Sportback
Originalūs „Audi“ priedai

Ryškiai apšviestas

LED technologijos priekiniai žibintai dabar yra „Audi Q3 Sportback“ bazinės komplektacijos įrangos dalis. HD matriciniai LED priekiniai žibintai su dinamiškais indikatoriais. „Audi“ matricinių LED žibintų technologija maskuoja atvažiuojančias transporto priemones – likusi kelio dalis lieka apšviesta.

Headlights with LED technology Audi Q3 Sportback
1
eec-global-disclaimer.
2
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš „AUDI AG“. Skaičiuojant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisijos lygį, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.
3
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
4
Norėdami gauti daugiau informacijos apie suderinamus mobiliuosius telefonus, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth.
5
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
6
Funkcijos gali skirtis priklausomai nuo prieinamumo įvairiose šalyse ir transporto priemonės konfigūracijos.