Q3 Sportback > Q3 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis*: 172–119 g/km

Bendros degalų sąnaudos*: 7,5–4,5 l/100 km

Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

Audi Q3 Sportback rear view

Ekstravertiškas visureigis – kupė.

„Audi Q3 Sportback“ sujungia kupė estetiką ir jaudinantį patrauklumą su visureigio galia ir funkcionalumu.

Audi Q3 Sportback rear view

Faktai ir skaičiai

Pažangus dizainas

„Q3 Sportback“ priekyje dominuoja aštuonkampio dizaino vieno rėmo „Singleframe“ grotelės ir šoninės oro įsiurbimo angos. Iš šono aiškiai matomas kupė siluetas. Gale – tolygiai nuožulnėjanti stogo linija, apimanti žemą galinį langą ir ryškiai kontūruotus galinius žibintus. Pritaikykite išorę pagal savo individualų skonį. Jei pasirinksite „S line“, jūsų „Audi Q3 Sportback“ bus su kontrastingai dažytais bamperiais, 5 V stipinų lengvojo lydinio ratlankiais („S“ dizainas), apšviestomis durų slenksčio apdailomis su aliumininiais intarpais bei „S“ logotipu priekyje ir dar daugiau.

Front Audi Q3 Sportback

Važiavimo malonumas bazinėje komplektacijoje

„Audi Q3 Sportback“ sumontuotos kelios technologijos, pagerinančios dinamiškumą kelyje:

Universalus ir funkcionalus

Galinėje sėdynėje esantis suolelis „plus“ skirtas trims žmones, jį galima perkelti į priekį ir užpakalį 130 mm, o jo atlošų, padalytų į tris, kampą galima reguliuoti septyniomis padėtimis. Bagažinėje telpa nuo 530² iki 1400 litrų² bagažo, o pasirenkamą bagažinės dangtį atrakinsite kojos mostu.

Kurkite kartu

Pasirinkite iš daugybės vidaus dizaino paketų, pvz., pasirenkamas vidaus dizainas. Jį sudaro sportinės sėdynės priekyje, aplinkos apšvietimo paketas „plus“ ir tamsios aliumininės detalės.

Audi Q5

Audi Q3

Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.