Q3 Sportback > Q3 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 199–132 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8,8–5,0 l/100km

Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

Audi Q3 Sportback rearview

Ekstravertiškas visureigis – kupė

„Audi Q3 Sportback“ sujungia kupė estetiką ir jaudinantį patrauklumą su visureigio galia ir funkcionalumu.

Front view Audi Q3 Sportback
Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduota „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

Audi Q3 Seitenansicht

Audi Q3

mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,9–5,0 l/100 km (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹: 203–131 g/km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

1
Galingi varikliai su TDI arba TFSI technologijomis (mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,9–5,0 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 201–132 g/km) užtikrina malonų važiavimą.
2
Priklausomai nuo pasirinkto variklio ir įrangos.
3
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tiek, kiek leidžia jų funkcijos, ir skirtos tik padėti vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
4
Tik kartu su automobilio statymo sistema „plius“ arba automobilio statymo pagalbine sistema, MMI radiju „plius“ ir elektra valdomais išorės veidrodėliais.
5
Funkcijos gali skirtis priklausomai nuo prieinamumo įvairiose šalyse ir automobilio komplektacijos.
6
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš „AUDI AG“. Vertinant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisiją, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.
7
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“, apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
8
„Amazon Alexa“ ir „Amazon Music“ yra įrangos „Audi connect“ navigacijos bei informacijos ir pramogų sistemos, kurią galima įsigyti už papildomą mokestį, dalis.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jo patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV, Kanadoje ir Japonijoje. MMI navigacijos „plus“ su MMI „touch“ jutikliu sistemos kalba turi būti nustatyta kaip „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma kalba. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
9
„Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ gaminamas dizaino paketas, įsigyjamas pasirinktinai už papildomą mokestį. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
10
Galima užsakyti tik kartu su interjero „S line“ linija.
11
Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
12
Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos bei informacijos ir pramogų sistemos pasirinktinės įrangos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
13
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
14
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.