Q3 Sportback > Q3 > Audi Lietuva | Audi.lt

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 199–132 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8,8–5,0 l/100km

Audi Q3 Sportback rearview

Ekstravertiškas visureigis – kupė

„Audi Q3 Sportback“ sujungia kupė estetiką ir jaudinantį patrauklumą su visureigio galia ir funkcionalumu.

Pažangus dizainas

„Q3 Sportback“ priekyje dominuoja aštuonkampio dizaino vieno rėmo „Singleframe“ grotelės ir šoninės oro įsiurbimo angos. Iš šono aiškiai matomas kupė siluetas. Gale – tolygiai nuožulnėjanti stogo linija, žemas galinį langą ir ryškiai kontūruotus galinius žibintus. Pritaikykite išorę pagal savo individualų skonį. Jei pasirinksite „S line“ įrangą, jūsų „Audi Q3 Sportback“ bus su kontrastingai dažytais bamperiais, 5 V stipinų lengvojo lydinio ratlankiais („S“ dizainas), apšviestomis durų slenksčio apdailomis su aliumininiais intarpais bei „S“ logotipu priekyje ir dar daugiau.

Front view Audi Q3 Sportback

Važiavimo malonumas bazinėje komplektacijoje

„Audi Q3 Sportback“ sumontuotos kelios technologijos, pagerinančios dinamiškumą kelyje.

Side front view Audi Q3 Sportback

Techninis palaikymas: Sportinė pakaba¹¹ užtikrina gerą sukibimą. Pažangi vairavimo sistema suteikia tiesioginio vairavimo galimybes, pavyzdžiui, vingiuotuose tarpmiestiniuose keliuose ar sukantis. Naudojantis dinaminio valdymo „Audi drive select“ sistema galite tiesiogiai įtakoti savo vairavimo patirtį.

Universalus ir funkcionalus

Galinėje sėdynėje esantis suolelis „plus“ skirtas atsisėsti trims žmones, jį galima paslinkti 130mm į priekį ir tiek pat atgal, o jo atlošų, padalytų į tris, kampą galima reguliuoti septyniomis padėtimis. Bagažo skyriaus tūris galimas nuo 530 m² iki 1 400 litrų². Elektrinį bagažinės dangtį¹¹ galima lengvai atidaryti kojos judesiu.

Kurkite kartu

Rinkitės iš daugybės interjero paketų, pvz., interjero dizaino pasirinkimo¹¹. Jį sudaro sportinės sėdynės priekyje, aplinkos apšvietimo paketas „plus“ ir tamsios aliumininės detalės.

Q3 Sportback Interior

Sportiškas vidaus dizainas: Į „S line“ linijos komplektą įeina sportinės sėdynės, priekyje su „S“ emblema, odinis daugiafunkcis vairas „plus“ su 3 stipinų dizainu ir vairo rankenėlėmis bei perforuotos odos perjungimo svirties rankena, taip pat pedalai ir kojų atramos iš nerūdijančiojo plieno.

Suasmenintas, ne standartinis

Įspūdingi vaizdai ar garsūs kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi App“¹³ skiltyje „Themes“ (temos)¹¹,¹⁴ ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Dar malonesnė patirtis: aplinkos apšvietimo paketas „plus“¹¹ automatiškai sukuria spalvinę nuotaiką pagal pasirinktą motyvą.

Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduota „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

„Audi exclusive“⁹ dizainas

Tegu jūsų „Audi Q3 Sportback“ tampa įkvepiančiai išskirtinis – toks pat nepakartojamas kaip ir jūs – su „Audi exclusive“⁹. Iš įvairių spalvų paletės pasirinkite norimus puošybos elementus, spalvotą odą ar individualią dažų apdailą. Toks, kokio norite.

Audi Q3 Seitenansicht

Audi Q3

mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,9–5,0 l/100 km (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹: 203–131 g/km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

1
Galingi varikliai su TDI arba TFSI technologijomis (mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,9–5,0 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 201–132 g/km) užtikrina malonų važiavimą.
2
Priklausomai nuo pasirinkto variklio ir įrangos.
3
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tiek, kiek leidžia jų funkcijos, ir skirtos tik padėti vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
4
Tik kartu su automobilio statymo sistema „plius“ arba automobilio statymo pagalbine sistema, MMI radiju „plius“ ir elektra valdomais išorės veidrodėliais.
5
Funkcijos gali skirtis priklausomai nuo prieinamumo įvairiose šalyse ir automobilio komplektacijos.
6
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš „AUDI AG“. Vertinant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisiją, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.
7
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“, apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
8
„Amazon Alexa“ ir „Amazon Music“ yra įrangos „Audi connect“ navigacijos bei informacijos ir pramogų sistemos, kurią galima įsigyti už papildomą mokestį, dalis.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jo patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV, Kanadoje ir Japonijoje. MMI navigacijos „plus“ su MMI „touch“ jutikliu sistemos kalba turi būti nustatyta kaip „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma kalba. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
9
„Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ gaminamas dizaino paketas, įsigyjamas pasirinktinai už papildomą mokestį. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
10
Galima užsakyti tik kartu su interjero „S line“ linija.
11
Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
12
Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos bei informacijos ir pramogų sistemos pasirinktinės įrangos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
13
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
14
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.