Q3 > Q3 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 201–131 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8,9–5,0 l/100km

Side view of the Audi Q3 in a landscape with a dog

Visapusiškas talentas

Naujasis „Audi Q3“ šeimyninis visureigis apdovanotas puikiais visapusiškais talentais. Antrosios kartos jis ne tik vizualiai atrodo labiau pasitikintis savimi ir suteikia daug praktiškų detalių.

Galingas visureigis

Priekinę dalį charakterizuoja didelės „Singleframe“ dizaino vieno rėmo grotelės su vertikaliomis detalėmis. Sujungti pečių linijos galiniai ir priekiniai žibintai sudaro vientisą dizaino elementą. Pasirinkite iš trijų įrangos linijų – bazinės, pažangiosios ir „S line“. Galima rinktis iš dešimties dažų atspalvių, įskaitant „Pulse“ oranžinę⁸ bei metalo efekto „Progressive“ raudoną spalvas. Ratlankių pasirinkimas – nuo 17 iki 20 colių.

 Audi Q3 side view

Erdvus ir prisitaikantis

Sėdynes galite reguliuoti elektroniniu būdu pagal poreikį. Dėl ilgos važiuoklės bazės jūs ir jūsų keleiviai galite mėgautis erdve virš galvos ir kelių.

 Audi Q3 trunk

Paprasta keisti padėtį: Galinės sėdynės padėtį gali keisti į priekį arba atgal 15 centimetrų. Atsižvelgiant į galinių sėdynių ir atlošų padėtį, turėsite iki 675 litrų² talpos bagažinę. Kai atlošai nulenkiami, talpa padidėja iki 1 525 litrų².

Puikiai atlieka visas užduotis

Jei reikia, atsižvelgiant į važiavimo situaciją, kelio būklę ar asmeninius poreikius, dinaminio valdymo sistema „Audi drive select“⁸ galite koreguoti važiavimo savybes. Galite rinktis iš šešių režimų – nuo patogaus, efektyvaus iki sportinio.

Dėmesys skaitmeninėms funkcijoms

„Audi Q3“ įrengtas MMI radijas „plus“, įskaitant 10,25 colio skaitmeninį prietaisų skydelį kaip standartinę įrangą. Galimos įvairios sąsajos ir prievadai, skirti prijungti mobiliesiems įrenginiams prie transporto priemonės. Geriausia valdymo skydelio versija – MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“⁸ jutikliu – kai jutiklinis didelės raiškos spalvotas ekranas atpažįsta net jūsų rašyseną. Dėl integruotų „Audi connect“ paslaugų⁴ galite mėgautis gausybe skaitmeninių funkcijų.

Audi Q3 Cockpit

Informacija priešais Jus: Virtualiajame „Audi“ prietaisų skydelyje aiškiai matysite daugybę svarbios informacijos.

Suasmenintas, ne standartinis

Įspūdingi vaizdai ar garsūs kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi App“¹⁰ skiltyje „Themes“ (temos)⁸,¹¹ ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Dar malonesnė patirtis: aplinkos apšvietimo paketas „plus“⁸ automatiškai sukuria spalvinę nuotaiką pagal pasirinktą motyvą.

Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduota „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

„Audi exclusive“⁶ dizainas

Tegu jūsų „Audi Q3“ tampa įkvepiančiai išskirtinis – toks pat nepakartojamas kaip ir jūs – su „Audi exclusive“⁶. Iš įvairių spalvų paletės pasirinkite norimus puošybos elementus, spalvotą odą ar individualią dažų apdailą. Toks, kokio norite.

Audi Q3 Sportback Seitenansicht mit Model

Audi Q3 Sportback

mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,9–5,0 l/100 km (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹: 201–132 g/km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

1
Kalbant apie jūsų „Audi Q3“ variklį, siūlome TFSI ir TDI variantus nuo 110 iki 180 kW (mišriosios degalų sąnaudos¹: 8,9–5,0 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 203–131 g/km).
2
Priklausomai nuo pasirinkto variklio ir įrangos.
3
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tiek, kiek leidžia jų funkcijos, ir skirtos tik padėti vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
4
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“, apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
5
„Amazon Alexa“ ir „Amazon Music“ yra įrangos „Audi connect“ navigacijos bei informacijos ir pramogų sistemos, kurią galima įsigyti už papildomą mokestį, dalis.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jo patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV, Kanadoje ir Japonijoje. MMI navigacijos „plus“ su MMI „touch“ jutikliu sistemos kalba turi būti nustatyta kaip „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma kalba. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
6
„Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ gaminamas dizaino paketas, įsigyjamas pasirinktinai už papildomą mokestį. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
7
Tik kartu su interjero „S line“ linija.
8
Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
9
Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos bei informacijos ir pramogų sistemos pasirinktinės įrangos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
10
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
11
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.