Q3 > Q3 > Pradžia
 • stage_exterior_front.jpg
Der neue Audi Q3

Q3

Universalus automobilis.
Naujasis Audi Q3.

Naujasis Audi Q3 yra šeimyninis visureigis ir apdovanotas puikiais visapusiškais talentais. Antrosios kartos jis ne tik vizualiai atrodo labiau pasitikintis savimi, bet ir turi ženkliai didesnę naudingumo vertę dėl gausios erdvės, visapusiško lankstumo ir daugybės praktiškų detalių. Vyrišką priekinę dalį charakterizuoja aštuonkampio dizaino „Singleframe“ grotelės ir didelės šoninės oro įleidimo angos. Talpus ir pritaikomas: priklausomai nuo galinių sėdynių ir jų atlošų padėties, bagažo skyriaus talpa sudaro 530 arba 675 litrus (18,7 arba 23,8 cu ft). Su nulenktais žemyn atlošais ši reikšmė padidėja iki 1525 litrų (53,9 cu ft). Be to, naujasis Audi Q3 aprūpintas gausiais informacijos ir pramogų sprendimais, pvz., skaitmeniniu prietaisų skydeliu ir didele „MMI touch response“ sistema, kurie perimti iš aukštesnio segmento ir sujungia kompaktišką visureigį su jo aplinka. Naujosios asistavimo vairuotojui sistemos padeda vairuotojui parkuojant automobilį, mieste ir ilgose kelionėse. Jos taip pat didina komfortą, kaip ir dar labiau patobulinta važiuoklė.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-AQ3_181004.jpg
1920x1080-AQ3_181004.jpg
 • Pasirinktinis „Audi connect“ modulis suteikia galimybę naudotis gausiomis funkcijomis. Nuo navigacijos su „Google Earth“ ir „Google Street View“ iki informacijos apie eismą realiuoju laiku bei socialinių tinklų, pavyzdžiui, „Twitter“, kurie specialiai paruošti naudoti automobilyje.

 • Pasirinktiniai privalumai apima dviejų zonų oro kondicionierių, autonominį šildymą, šildomą vairą ir panoraminį stiklinį stoglangį.

 • Aliumininių ratlankių formatas aprėpia nuo 17 ir 18 colių ratlankių iki, priklausomai nuo eksterjero apdailos, 20 colių ratlankių diapazoną.

 • Išskirtiniai specialiosios serijos modelio akcentai yra juodos spalvos Audi žiedai „Singleframe“ grotelėse ir modelio pavadinimas gale.

 • Pasirinktinai Audi Q3 aprūpinamas matriciniais šviesos diodų priekiniais žibintais, kurių adaptyvios tolimosios šviesos išmaniai apšviečia kelią.

 • Priklausomai nuo galinių sėdynių ir jų atlošų padėties, bagažo skyriaus talpa sudaro 530 arba 675 litrus (18,7 arba 23,8 cu ft).

 • Su nulenktais žemyn atlošais ši reikšmė padidėja iki 1525 litrų (53,9 cu ft).

 • Šalin analoginius prietaisus: net su bazinėje komplektacijoje tiekiama MMI radijo sistema automobilis aprūpinamas skaitmeniniu prietaisų skydeliu su 10,25 colio įstrižainės ekranu. Su MMI radijo sistema „plus“, pirmosios pakopos pasirinktimi, klientas pasirinktinai gali pagerinti prietaisų skydelį iki virtualaus Audi prietaisų skydelio su papildomomis funkcijomis.

 • Puikaus garso potyris: aukščiausios klasės „Bang & Olufsen“ garso sistema su virtualiu 3D garsu užtikrina trimatį skambesį naujajame Audi Q3.

 • Pasirinktinai vairuotojas gali keisti Audi Q3 charakteristikas priklausomai nuo važiavimo situacijos, kelio sąlygų arba asmeninių poreikių, naudodamas „Audi drive select“ dinamiško valdymo sistemą.

 • Elektra valdomas galinis dangtis leidžia lengvai patekti į bagažo skyrių. Derinyje su komfortišku raktu jį taip pat galima atidaryti ir uždaryti kojos judesiu.

 • Veržimosi pirmyn išvaizda: bekelei tinkamą išvaizdą pabrėžia kontrastinės spalvos ratų arkų apdailos. Ją palaiko ilgas aptakas ant stogo krašto, kuris taip šonuose įrėmina galinį stiklą, o galinių kėbulo statramsčių linijos suteikia dinamišką išvaizdą.

Naujojo Audi Q3 erdvės koncepcija

pakopomis reguliuojamas

7

galinės sėdynės

atlošo polinkis

Iki

675

litrų

grynoji bagažo skyriaus talpa

Iki

1,525

litrų

bendroji bagažo skyriaus talpa

Talpus ir pritaikomas: erdvės koncepcija

Naujasis Audi Q3, kurio pagrindą sudaro modulinė Volkswagen grupės platforma su skersai montuojamu varikliu, išaugo visais matmenimis ir pozicionuojamas didelių kompaktiškų visureigių segmente. Jo ilgis yra 4485 milimetrų (14,7 ft), 97 milimetrais (3,8") didesnis, nei pirmtako. Pločiu jis išaugo 25 milimetrais (1,0") iki 1856 milimetrų (6,1 ft), tačiau būdamas 1585 milimetrų (5,2 ft) aukščio jis yra 5 milimetrais (0,2") žemesnis, nei pirmosios kartos Q3. Dėl savo ratų bazės, kuri padidėjo 77 milimetrais (3,0") iki 2680 milimetrų (8,8 ft), jis tapo dar erdvesnis – daugiau vietos kojoms, galvai ir alkūnėms.

Der Raumkofort des neuen Audi Q3
Der Raumkofort des neuen Audi Q3
Daugiau apie erdvės koncepciją

Išmaniai prisijungęs

Šeimyninio visureigio valdymo ir indikacijos koncepcija buvo perdaryta, pradedant nuo nulio – Audi padėjo tašką analoginių prietaisų naudojime. Net su bazinėje komplektacijoje tiekiama MMI radijo sistema automobilis aprūpinamas skaitmeniniu prietaisų skydeliu su 10,25 colio įstrižainės ekranu, kurį vairuotojas gali valdyti, naudodamas daugiafunkcį vairą. Su MMI radijo sistema „plus“, pirmosios pakopos pasirinktimi, klientas pasirinktinai gali pagerinti prietaisų skydelį iki virtualaus Audi prietaisų skydelio su papildomomis funkcijomis. Jis apima, pavyzdžiui, MMI funkcijas ir, papildomai prie greičio ir variklio apsisukimų, taip pat rodo muzikos kūrinių bei „Audi connect“ paslaugų informaciją.

Das Bedienkonzept & Infotainment des neuen Audi Q3
Daugiau apie valdymo koncepciją

Dinamika bei manevringumas kelyje ir bekelėje: varikliai ir važiuoklė

Manevringumas mieste, dinamika užmiesčio keliuose, balansas automagistralėje – Audi Q3 važiuoklės galimybės yra labai plačios. Buvo ne tik išsaugotas sportiškas pirmtako modelio charakteris, bet ir patobulintas, suteikiant jam ženklią komforto porciją. Naujasis visureigis lengvai įveikia kelio nelygumus, taip pat ir dėl ilgos ratų bazės. Pasirinktinai vairuotojas gali keisti Audi Q3 charakteristikas priklausomai nuo važiavimo situacijos, kelio sąlygų arba asmeninių poreikių, naudodamas „Audi drive select“ dinamiško valdymo sistemą. Ji suteikia galimybę rinktis iš šešių profilių – nuo pabrėžtai komfortiško, labai efektyvaus iki ryškiai sportiško. Aliumininių ratlankių formatas aprėpia nuo 17 ir 18 colių ratlankių iki, priklausomai nuo eksterjero apdailos, 20 colių ratlankių diapazoną, pastaruosius tiekia „Audi Sport GmbH“ ir komplektuoja 255/40 dydžio padangomis.

Die Fahrdynamik des neuen Audi Q3
Daugiau apie važiavimo dinamiką ir variklį
Die Fahrerassistenzsysteme des neuen Audi Q3

Patogumas ir saugumas

Audi Q3 taip pat yra geriausias klasėje, kai kalbama apie jo asistavimo vairuotojui sistemas. Išskirtinis privalumas – adaptyvus važiavimo asistentas, kuris pasirinktinai tiekiamas derinyje su „S tronic“ pavarų dėže. Jis apima adaptyvaus greičio asistento, važiavimo spūstyje asistento ir aktyvaus eismo juostos išlaikymo asistento funkcijas. Jis padeda vairuotojui valdyti automobilį išilgine ir skersine kryptimis, ypač didindamas komfortą ilgose kelionėse.

Daugiau apie asistavimo vairuotojui sistemas

Apšvietimo technologija

Siauri priekiniai žibintai sueina pleištu link vidurio. Audi tiekia juos trijų versijų – visos su šviesos diodų technologija. Aukščiausio lygio versija yra matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai, kurių adaptyvios tolimosios šviesos išmaniai apšviečia kelią. Išskirtinis vaizdo iš šono privalumas yra simetriška priekinių ir galinių žibintų šviesų grafika.

Die Lichttechnologie des neuen Audi Q3

Dar daugiau sportiškumo
specialioji serija

Išleidimui į rinką Audi siūlys savo klientams specialiosios serijos modelį su daugybe parinkčių. „S line“ eksterjero paketas, kuris taip pat apima gausias spalvingai išryškintas detales, akcentuoja sportišką išvaizdą. Taip pat įrangos specifikacija apima sportinę važiuoklę, 20 colių ratus ir matricinius šviesos diodų priekinius žibintus. Išskirtiniai specialiosios serijos modelio akcentai yra juodos spalvos Audi žiedai „Singleframe“ grotelėse ir modelio pavadinimas gale. Galima rinktis „Pulse orange“ arba „Chronos gray“ kėbulo spalvą. Išskirtiniai interjero privalumai yra sportinės sėdynės su specialiosiomis kontrastinėmis siūlėmis, oda aptrauktas vairas su tiesia apatine dalimi, kontūrinio aplinką sudarančio apšvietimo paketas ir aliuminio optikos apdaila. Prietaisų panelio elementai ir atramos rankai duryse yra aptraukti „Alcantara“.

Das Editionsmodell des neuen Audi Q3