Q3 > Q3 > Pradžia
Audi Q3

Visapusiška žvaigždė

Šeimyninis visureigis su daugybe privalumų – antrosios kartos „Audi Q3“ atrodo itin patikimai ir yra itin praktiškas.

Audi Q3 front

Faktai ir skaičiai

Galingas visureigis

Priekinę dalį charakterizuoja didelės „Singleframe“ dizaino vieno rėmo grotelės su vertikaliomis detalėmis. Sujungti pečių linijos galiniai ir priekiniai žibintai sudaro vientisą dizaino elementą. Pasirinkite iš trijų įrangos linijų – bazinės, pažangiosios ir „S line“. Galima rinktis iš vienuolikos dažų atspalvių, įskaitant ryškią oranžinę bei ryškią mėlyną spalvas. Ratlankių pasirinkimas – nuo 17 iki 20 colių.

 Audi Q3 side view

Erdvus ir prisitaikantis

Sėdynes galite reguliuoti elektroniniu būdu pagal poreikį. Dėl ilgos važiuoklės bazės jūs ir jūsų keleiviai galite mėgautis erdve virš galvos ir kelių.

Puikiai atlieka visas užduotis

Naudodami dinaminę „Audi drive select“ valdymo sistemą, galite pasirinkti savo transporto priemonės charakteristikas priklausomai nuo vairavimo situacijos, kelio būklės ar jūsų poreikių. Pasirinkite iš šešių profilių: nuo patogiojo, efektyviojo iki sportiškojo.

Dėmesys skaitmeninėms funkcijoms

„Audi Q3“ įrengtas MMI radijas, įskaitant 10,25 colio skaitmeninį prietaisų skydelį kaip standartinę įrangą. Galimos įvairios sąsajos ir prievadai, skirti prijungti mobiliesiems įrenginiams prie transporto priemonės. Geriausia valdymo skydelio versija – pasirinktinė MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“ jutikliu – kai jutiklinis didelės raiškos spalvotas ekranas atpažįsta net jūsų rašyseną. Dėl integruotų „Audi connect“ paslaugų⁴ galite mėgautis gausybe skaitmeninių funkcijų.

Audi Q3 rear end

Būkite nepakartojami

Su „edition one“ „Audi“ siūlo jums ypatingą „Audi Q3“ modelį. Čia rasite daugybę priedų: „Audi Sport“⁹ 20 colių ratlankiai, matriciniai šviesios diodų priekiniai ir galiniai žibintai su dinaminiu indikatoriumi, vidaus dizaino pasirinkimas ir dar daugiau.

Audi Q3 Sportback

Audi Q3 Sportback

Bendros degalų sąnaudos*: 7,5–4,5 l/100 kmCO₂ bendras išmetamų teršalų kiekis*: 172–119 g/km

Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.