Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Q5 TFSI e > Q5 > Pradžia
Audi Q5 TFSI e

Q5 TFSI e

Efektyvumo galia.
„Audi Q5 TFSI e“.

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 1.9–1.8 l/100 km
Mišrios energijos sąnaudos¹: 19.5–19.3 kWh/100 km
Mišrioji CO₂ emisija¹: 44–41 g/km

Su „Audi Q5 TFSI e“ galėsite mėgautis TFSI vidaus degimo variklio ir galingo elektrinio variklio deriniu. Neprarasdami garsiosios „Audi“ dinamikos. O pasirinkę tik elektrinį režimą – ir be teršalų emisijos.

Connected charging cable Audi Q5 TFSI e

Visada tinkamiausias veikimas

Vairuodami „Audi Q5 TFSI e“ pajusite, kaip dera elektrinio ir vidaus degimo variklio privalumai. Tinkamiausias režimas parenkamas atsižvelgiant į vairavimo situaciją: elektrinis, hibridinis ar vidaus degimo. Dėl 7 greičių „S tronic“ transmisijos ir galios, kurią užtikrina visi varomieji ratai, sportinė galia dera su efektyvumu.

„Audi Q5 TFSI e“ skaičiais

Elektra nuvažiuojamas atstumas

56-62

km*

Įsibėgėjimas

5.3

s**

nuo 0 iki 100 km/h

Sistemos galia

270

kW**

(367 AG)

*Mišrusis elektra nuvažiuojamas atstumas pagal WLTP, nuo 18 iki 21 colių ratlankiams.
** Mišriosios degalų sąnaudos¹: 1,9–1,8 l/100 km; mišrios energijos sąnaudos¹: 19,5–19,3 kWh/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 44–41 g/km.

Daug privalumų viename

Naudodami „Audi Q5 55 TFSI e quattro“ elektrinį režimą galite įveikti kasdienes trumpas keliones – apie 56-62 km² (WLTP). Ilgesnėms kelionėms galite pasikliauti vidaus degimo variklio galia, kuri padės lengvai pasiekti bet kurį kelionės tikslą. Priklausomai nuo važiavimo režimo, akumuliatoriaus įkrova taupoma arba net iš dalies įkraunama³, todėl pasibaigus ilgai kelionei galite vėl įjungti tik elektrinį režimą ir ramiai važiuoti mieste.

MMI system in the Audi Q5 TFSI e

Pavaros tipo pasirinkimas: Keturi važiavimo režimai

Galite nustatyti, kaip važiuos Jūsų „Audi Q5 TFSI e“, rinkdamiesi iš keturių skirtingų važiavimo režimų: važiavimą tik elektra („EV“), važiavimą pirmiausia naudojant vidaus degimo variklį akumuliatoriaus įkrovai tausoti vėlesniam važiavimui elektros režimu („Hold“) arba jai didinti („Charge“)³, arba galite rinktis efektyvų jų abiejų derinį („Hybrid“).

Matyti viską

Kairėje, virtualiame „Audi“ skydelyje, galios matuoklis rodo bendrą sistemos veikimą, važiavimo režimą ir akumuliatoriaus įkrovos būseną. Viduryje – ir „myAudi App“² – galite patikrinti likusį elektrinio variklio ir vidaus degimo variklio diapazoną.

Virtual cockpit Audi Q5 TFSI e

Įkrovimas namuose

Standartinė „e-tron“ įkrovimo sistema valdo įkrovimo procesą namuose. Ją sudaro valdymo įrenginys su automobilio kabeliu ir dviem skirtingais elektros tinklui skirtais kabeliais (su buitine ir pramonine jungtimis).

Side view of the Audi Q5 TFSI e
 
Side view of the Audi Q5 TFSI e
 

Įkrovimas viešosiose įkrovimo stotelėse

Mėgaukitės „e-tron“ įkrovimo paslaugos privalumais: daugiau kaip 180 000 įkrovimo taškų 26 Europos valstybėse, individualūs tarifai važinėjantiems mieste, išmanieji maršrutai ir visų įkrovimo operacijų bei sąskaitų apžvalga.

Woman in the cockpit of the Audi Q5 TFSI e

Atraskite mobilumą iš naujo

Atraskite mobilumą, pavyzdžiui, klausydamiesi stulbinančiai aukštos kokybės muzikos, kai važiuojate elektriniu režimu, skleisdami minimaliai triukšmo ir visiškai neteršdami aplinkos. Tai – atpalaiduojantis būdas padaryti ką nors gero tiek sau, tiek ir gamtai.

Spalvos ir ratlankiai

Derinkite įvairias dažų apdailas ir ratlankius, kad „Audi Q5 TFSI e“ visiškai atitiktų jūsų skonį.
6Y6Y_54U_AVP2D_A_2_000.jpg
Žvilganti pilka, perlamutro efektas Žvilganti pilka, perlamutro efektas
„Quantum“ pilka „Quantum“ pilka
„District“ žalia, metalo „District“ žalia, metalo
„Ultra blue“ mėlyna, metalo „Ultra blue“ mėlyna, metalo
„Navarra Blue“ mėlyna, metalo „Navarra Blue“ mėlyna, metalo
20 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5-V stipinų pjautuvo dizaino, juodos antracito spalvos, itin blizgūs 20 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5-V stipinų pjautuvo dizaino, juodos antracito spalvos, itin blizgūs
21 col. 5 stipinų ofsetiniai lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, juodos antracito spalvos, itin blizgūs 21 col. 5 stipinų ofsetiniai lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, juodos antracito spalvos, itin blizgūs
21 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 stipinų daugiakampis dizainas 21 col. lengvojo lydinio ratlankiai „Audi Sport“, 5 stipinų daugiakampis dizainas
360-degree animation Audi Q5 TFSI e

Panoraminis vaizdas

Pastaba: Apžiūrėkite „Audi Q5 TFSI e“ iš visų pusių šioje 360 laipsnių animacijoje.

Nauji apšvietimo scenarijai

Sugrupuojant OLED lemputes į mažus, individualiai valdomus segmentus trimačiame plane gaunamas įspūdingas šviesos šaltinių išdėstymas, sukuriantis naujus apšvietimo scenarijus. Įsigydami automobilį klientai gali pasirinkti vieną iš trijų firminių užpakalinių žibintų stilių, pridėsiančių asmeniškumo. Be to, priklausomai nuo važiavimo režimo, naudojant galinius žibintus pasirenkamos jų ypatybės pritaikomos automatiškai. Laisvai pasirenkamuose OLED galiniuose žibintuose įdiegta atstumo nustatymo technologija⁷: kai automobilis nejuda, o kitas automobilis ar kelių eismo dalyvis priartėja iš galo per du metrus, visi OLED segmentai automatiškai aktyvinami, kad išsiplėstų matomumo zona.

OLED tail light animation Audi Q5 TFSI e
Pastaba: Įsigyjant automobilį galima rinktis iš trijų skirtingų galinių žibintų dizainų, kad būtų galima individualizuoti savo „Audi Q5 TFSI e“. Animacijoje parodyta dinamiška 2 galinio žibinto varianto šviesos pakopa.
  • 1920x1080-audi-q5-tfsi-e-oled-v3-my2021.jpg
    1 galinių žibintų ypatybė
  • 1920x1080-audi-q5-tfsi-e-oled-v1-my2021.jpg
    2 galinių žibintų ypatybė
  • 1920x1080-audi-q5-tfsi-e-oled-v2-my2021.jpg
    3 galinių žibintų ypatybė

Pagerinkite savo kasdienybę

Naujasis „Audi Q5 TFSI e“ yra aukščiausios kokybės visureigis kasdieniam gyvenimui, nes jame dera optimalus dydis, ekonomiškumas ir galingumas. Su galinės sėdynės suoleliu „plius“ galinės sėdynės atlošas sudarytas iš trijų segmentų, jį galima prireikus paslinkti į priekį ir atgal, taip pat reguliuoti jo kampą. Elektrinio variklio akumuliatorius yra integruotas po bagažine, kad būtų taupoma vieta. Tai leidžia sutalpinti 465 litrų bagažo, o nulenkus sėdynes - net iki 1405 litrų.

Pastaba: Su šia galinių sėdynių animacija apžiūrėkite didelę „Audi Q5 TFSI e.“ bagažinės erdvę.

Animated rear seats of the Audi Q5 TFSI e
Apžiūrėkite vidų
Interior of the Audi Q5 TFSI e

Daug galimybių išreikšti save

„Q5 TFSI e“ siūlo puikią erdvės koncepciją – čia yra užtektinai vietos penkiems žmonėms, įskaitant patogų aukštį ir didelę erdvę kojoms. Sėdėdami aukštai, gerai matysite visą eismo situaciją. Stilinga apdailos juostelė eina per visą prietaisų skydelio plotį, sustiprindama bendrą elegancijos įspūdį.

1
Mišrusis elektra nuvažiuojamas atstumas pagal WLTP, nuo 18 iki 21 colių ratlankiams.
2
Gali būti suvartojama daugiau degalų.
3
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informaciją apie dabartinį suderinamumą su operacine sistema „iOS“ / „Android“ galima rasti „myAudi App“ aprašyme atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
4
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.
5
Norėdami gauti daugiau informacijos apie „e-tron“ įkrovimo paslaugą, apsilankykite https://e-tron.charging-service.audi/web/audi-gb.
6
Galima įsigyti tik kartu su „Audi active lane assist“, adaptyviąja kruizo kontrole (ACC) arba įspėjimu apie nukrypimą iš eismo juostos. Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.