Q5 TFSI e > Q5 > Pradžia
Side view Audi Q5 TFSI e

Q5 TFSI e

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 42–35 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: Benzin: 1,8–1,5 l/100km | Strom: 23,3–21,9 kWh/100 km (WLTP)

Efektyvumo galia

Dėl įkraunamos hibridinės pavaros, galite važiuoti maždaug 56–62 kilometrus (WLTP)² vien elektra.

„Q5 55 TFSI e“³ skaičiais

Elektra nuvažiuojamas atstumas iki

56–62

km*

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

5.3

s**

Sistemos galia

270

kW**

* Mišrusis elektra nuvažiuojamas atstumas pagal WLTP, nuo 18 iki 21 colio ratlankiams. ** Mišriosios degalų sąnaudos¹: 1,9–1,8 l/100 km; mišriosios energijos sąnaudos¹: 19,5–19,3 kWh/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 44–41 g/km. Degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

Dynamic side view Audi Q5 TFSI e

Faktai ir skaičiai

Pritaikyta jūsų poreikiams

„Audi Q5 TFSI e“ sujungia tai, kas geriausia abiejuose pasauliuose: varomas vien tik elektra, todėl vietiškai neišmeta teršalų, o kelyje važiuoja tyliai. O dėl TFSI vidaus degimo variklio neatsisakoma „Audi“ būdingos varomosios jėgos.

Audi Q5 side view

Visada tinkamiausias režimas Tinkamiausias režimas parenkamas atsižvelgiant į vairavimo situaciją: elektrinis, hibridinis ar vidaus degimo. Dėl 7 greičių „S tronic“ transmisijos ir galios, kurią užtikrina visi varomieji ratai, sportinė galia dera su efektyvumu.

Lengva įkrauti

„Audi Q5 TFSI e“ turi daugybę įkrovimo galimybių tiek namuose, tiek kelyje.

Home charging situation Audi Q5 TFSI e

Įkrovimas namuose Jei namuose norite įkrauti iki 7,4 kW įkrovimo galios⁷, „e-tron“ kompaktiška įkrovimo sistema galima kaip standartinis ar pasirinktinis „Audi Wallbox“⁸ tipo modelis, kad būtų dar lengviau įkrauti.

OLED galiniai žibintai

Sugrupuojant OLED lemputes į mažus, individualiai valdomus segmentus trimačiame plane gaunamas įspūdingas šviesos šaltinių išdėstymas, sukuriantis naujus apšvietimo scenarijus. Įsigydami automobilį klientai gali pasirinkti vieną iš trijų firminių užpakalinių žibintų stilių, pridėsiančių asmeniškumo. Be to, priklausomai nuo važiavimo režimo, naudojant galinius žibintus pasirenkamos jų ypatybės pritaikomos automatiškai. Pasirenkamuose skaitmeniniuose OLED galiniuose žibintuose įdiegta atstumo nustatymo technologija¹⁰: kai automobilis nejuda, o kitas automobilis ar kelių eismo dalyvis priartėja iš galo per du metrus, visi OLED segmentai automatiškai aktyvinami, kad išsiplėstų matomumo zona.

Daug galimybių išreikšti save

„Q5 TFSI e“ siūlo puikią erdvės koncepciją – čia yra užtektinai vietos penkiems žmonėms, įskaitant patogų aukštį ir didelę erdvę kojoms.

Mobile phone with Audi App

Audi Q5 Sportback TFSI e

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 2,0–1,8 l/100 km; mišriosios energijos sąnaudos¹: 19,6–19,3 kWh/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 45–42 g/km. Degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

1
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 1,9–1,8 l/100 km; mišriosios energijos sąnaudos¹: 19,5–19,3 kWh/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 44–41 g/km.
Degalų sąnaudų, elektros energijos sunaudojimo ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
2
Mišrusis elektra nuvažiuojamas atstumas pagal WLTP, nuo 18 iki 21 colio ratlankiams.
3
Audi Q5 55 TFSI e: Mišriosios degalų sąnaudos¹: 1,9–1,8 l/100 km; mišriosios energijos sąnaudos¹: 19,5–19,3 kWh/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 44–41 g/km.
4
Gali būti suvartojama daugiau degalų.
5
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.
6
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informaciją apie dabartinį suderinamumą su operacine sistema „iOS“ / „Android“ galima rasti „myAudi App“ aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
7
Įkrovimo galia priklauso nuo tiekiamo pramoninio kištuko ir konkrečiai rinkai skirtų elektros tinklo savybių.
8
„Volkswagen Group Charging GmbH“ („Elli“) pasiūlymas.
9
Norėdami gauti daugiau informacijos apie „e-tron“ įkrovimo paslaugą, apsilankykite https://e-tron.charging-service.audi/web/audi-gb.
10
Galima įsigyti tik kartu su „Audi active lane assist“, adaptyviąja pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) arba įspėjimu apie nukrypimą iš eismo juostos. Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.