„Q8 Sportback e-tron“ > Q8 e-tron > Audi Lietuva | Audi.lt

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 0 g/km (WLTP)

Bendros elektros energijos sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 24,1–19,5 kWh/100km (WLTP)

Rear view Audi Q8 e-tron

Elektrinis. Tarp kitų nuostabių dalykų

„Audi e-tron“ jau įrodė savo vertę kaip mūsų pirmasis visiškai elektrinis automobilis. Todėl dabar atėjo laikas jį įtraukti į „Audi“ modelių pasirinkimą. Pristatome „Audi Q8 Sportback e-tron“.

„Audi Q8 Sportback 55 e-tron quattro“² parametrai

Baterija įkraunama nuo 10 % iki 80 % per

31

min³

esant maksimaliai nuolatinės srovės įkrovimo galiai⁴

Nuvažiuojamas atstumas (WLTP), iki

600

km

Maksimali nuolatinės srovės įkrovimo

galia iki 170

kW⁴

Energijos sąnaudos (mišrios¹), kWh/100 km: 24.1–19.9; CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 0. Degalų / energijos suvartojimas ir išmetamas CO₂ kiekis nurodomas intervalais – faktinės vertės priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės įrangos. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

Visas nuvažiuojamas atstumas

Aukštos įtampos baterijos talpa – iki 106 kWh (grynoji), o maksimalus nuvažiuojamas atstumas – iki 600 km. Kai baterijos įkrovos lygis yra žemas, galite pasinaudoti papildomu nuvažiuojamo atstumo potencialu, pavyzdžiui, įjungę „Range mode“⁷ režimą MMI.

Close-up MMI display Audi Q8 Sportback e-tron

Patogus važiavimas automobiliu

„Audi Q8 Sportback e-tron“ galima įkrauti įvairiais būdais – tiek namuose, tiek kelyje. Įkrovimas dar paprastesnis naudojant „Plug & Charge“¹⁰ funkciją. Dėl didesnės baterijos talpos ir visapusiškos įkrovimo paslaugos galite mėgautis elektromobilumu ir ilgose kelionėse.

„Audi Q8 Sportback 55 e-tron quattro“² parametrai

Maksimali elektrinė galia

300

kW

Bendras sukimo momentas: 664 Nm

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

5,6

s¹⁷

Baterijos talpa (grynoji), iki

106

kWh

Energijos sąnaudos (mišrios¹), kWh/100 km: 24.1–19.9; CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 0. Degalų / energijos suvartojimas ir išmetamas CO₂ kiekis nurodomas intervalais – faktinės vertės priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės įrangos. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

Dėmesį prikaustanti kupė forma

„Audi Q8 Sportback e-tron“ apjungia erdvaus visureigio galią su ketverių durų kupė elegancija. „quattro“ dizainą su drąsiai išreikšta automobilio viršaus linija ir specifiniu dieninių žibintų ženklu ypač pabrėžia „Madeira“ rudos ir metalo spalvos dažai.

Išskirtinis interjero dizainas

Tikėkitės daugiau nei tik talpaus erdvės suplanavimo. Atrinktos medžiagos, aukščiausios klasės apdaila ir pažangios skaitmeninės funkcijos kiekvieną kelionę su „Audi Q8 Sportback e-tron“¹ paverčia aukščiausios kokybės patirtimi.

Nauja vairavimo patirtis

Įlipkite į automobilį ir patirkite beveik negirdimą elektros variklių įsibėgėjimą. Dėl visiškai elektrinės visų varančiųjų ratų pavaros galite mėgautis didesniu sukibimu ir stabilumu. Patobulinta vairavimo dinamika dėl prisitaikančios pneumatinės pakabos ir daugybės pagalbinių sistemų. Galima pasirinkti nuimamą priekabos kablį.

Skaitmeninės paslaugos

Skaitmeninis mobilumo pasaulis jums atsiveria su daugybe „Audi connect“ paslaugų⁵, tokių kaip visada atnaujinama internetinė eismo informacija²⁴ arba galimybė lanksčiai užsisakyti įrangą naudojant funkcijas pagal poreikį ir „myAudi“ programėlė⁶, kuri jus itin gerai informuoja apie jūsų „Audi“ važiavimo duomenis.

Įlipkite į automobilį ir pasinerkite į virtualų pasaulį

Atsisėskite ant galinės sėdynės, užsidėkite VR akinius ir mėgaukitės nepaprasta patirtimi. „Audi“ perkelia virtualios realybės pramogas iš „holoride“²⁶ į jūsų automobilį. Ši naujoviška technologija sujungia važiavimo judesius su virtualiais pasauliais. Kai jūsų „Audi“ suka posūkyje, tai jaučiate sėdėdami ant galinės sėdynės. Tačiau krypties pasikeitimas taip pat patiriamas ir vizualiai, pvz., 3D formatu vaizduojamas erdvėlaivis per akinius matomu vaizdu skrenda vingiuotu keliu.

Close-up MMI display Audi Q8 e-tron

„S line“ apdailos versija per modelio pristatymą

Atraskite „S line“ versiją su „S line“ išorine apdaila, įlipimo LED sistema su išskirtine „e-tron edition“ projekcija ir kėbulo spalvos „Audi Singleframe“. „Singleframe“ projekcinis apšvietimas ir privatumo stiklas pabrėžia pažangų jūsų automobilio charakterį. Be standartinių 21 colio lengvojo lydinio ratlankių taip pat galite rinktis ir 22 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankius.

Toks universalus kaip ir gyvenimas

Su originaliais „Audi“ priedais²⁷ jūsų automobilis tampa absoliučiai universalus. Naudodami technines funkcijas ir vizualinius akcentus, galite lengvai pritaikyti jį prie naujų poreikių. Vėl ir vėl.

Mixed trunk Audi Q8 Sportback e-tron

Bagažinės praktiškumas: Praktiškas bagažinės apvalkalas su kraštu apsaugo bagažinės grindis nuo purvo ir drėgmės. Apvalkalo tekstūra neleidžia bagažui slidinėti. Bagažinėje taip pat saugiai galima laikyti 20 litrų tūrio šaldymo ar šildymo įrangos dėžę.

Už tvarią ateitį

Į ateitį orientuoti „Audi“ sprendimai apima sąmoningą išteklių naudojimą, aplinką tausojančią gamybą ir anglies dioksido neišskiriančių automobilių pristatymą²⁸. Pavyzdžiui, šilumai tiekti ir baterijoms gaminti naudojame žalią elektros energiją, įskaitant ant gamybinių pastatų stogų įrengtas fotovoltines sistemas.

audi in a gray constructions room
Side view Audi Q8 Sportback e-tron

„Audi Q8 e-tron“

Energijos sąnaudos (mišrios¹), kWh/100 km: 24.4–20.1; CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 0. Degalų / energijos suvartojimas ir išmetamas CO₂ kiekis nurodomas intervalais – faktinės vertės priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės įrangos. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

1
*** Add your local disclaimer for consumption and emission values ***
2
„Audi Q8 Sportback 55 e-tron quattro“: Energijos sąnaudos (mišrios¹), kWh/100 km: 24.1–19.9; CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 0. Degalų / energijos suvartojimas ir išmetamas CO₂ kiekis nurodomas intervalais – faktinės vertės priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės įrangos. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
3
Baterijos įkrovimo laikas gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant aplinkos temperatūrą, kitų konkrečiai šaliai skirtų jungčių naudojimą ir išankstinio kondicionavimo funkcijos naudojimą (pvz., nuotoliniu būdu valdomą transporto priemonės oro kondicionierių). Naudojant buitines jungtis, „Audi“ įkrovimo sistema riboja įkrovimo pajėgumą.
4
Taikoma „Audi Q8 55 e-tron quattro“ (energijos sąnaudos (mišrios¹), kWh/100 km: 24.4–20.6; CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 0. Degalų / energijos suvartojimas ir išmetamas CO₂ kiekis nurodomas intervalais – faktinės vertės priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės įrangos. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC, kai įkrovimo pajėgumas siekia iki 170 kW.
5
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“, apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
6
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
7
„Range“ režimas apriboja maksimalų greitį iki maždaug 90 km/val., pvz., sureguliuoja komforto funkcijas, tokias kaip automatinis oro kondicionavimas ir išjungia sėdynių šildymą.
8
Dalis „Audi connect“ navigacijos bei pramogų ir informacijos sistemos. Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
9
„Audi Q8 55 e-tron quattro“: Energijos sąnaudos (mišrios¹), kWh/100 km: 24.4–20.6; CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 0. Degalų / energijos suvartojimas ir išmetamas CO₂ kiekis nurodomas intervalais – faktinės vertės priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės įrangos. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
10
„Plug & Charge“ funkcija, kaip ir „Audi“ įkrovimo paslauga, teikiamos Austrijoje, Belgijoje, Kroatijoje, Čekijoje, Danijoje, Estijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Vengrijoje. Airijoje, Italijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Norvegijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Šveicarijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Kol kas paslauga Europoje (EEK) teikiama tik IONITY tinklo įkrovimo stotelėse su „Plug & Charge“ funkcija. Ši paslauga bus išplėsta ir įtrauks kitus įkrovimo taškų operatorius (CPO), atsižvelgiant į konkrečią šalį. Šiaurės Amerikos rinkose (NAR) „Plug & Charge“ funkcija galima naudotis „Plug & Charge“ ženklu pažymėtose įkrovimo stotelėse, kurias valdo „electrify america“.
11
Į standartinę „e-tron“ įrangą įeinančios„compact“ įkrovimo sistemos įkrovimo galia siekia iki 11 kW. Pasirinktina „e-tron“ „connect“ įkrovimo sistemos prijungimo įkrovimo galia siekia iki 22 kW (tik kartu su papildomu įmontuotu iki 22 kW siekiančiu įkrovikliu). . Įkrovimo galia priklauso nuo naudojamos tinklo jungties tipo, šalyje naudojamos įtampos ir galimų elektros tinklo fazių skaičiaus, taip pat nuo paties kliento buitinio įrengimo. Todėl kai kuriais atvejais ji gali būti mažesnė. Tinklo jungiamasis kabelis su pramonine jungtimi ir įkrovimo sistemos valdymo blokas yra suderinti tarpusavyje bei gali užtikrinti tam tikrą įkrovimo galią. Nors tinklo jungiamąjį kabelį vėliau galima pakeisti kita pramonine jungtimi, dėl to gali sumažėti įkrovimo galia.
12
Galima įsigyti „Volkswagen Group Charging GmbH“ („Elli“).
13
Atkreipkite dėmesį: Dviejų kintamosios srovės įkrovimo prievadų vienu metu naudoti negalima. Vienu metu naudoti abu kintamosios srovės įkrovimo prievadus neleidžia įkrovimo sklendžių fiksavimo koncepcija.
14
Norint automobilį įkrauti 22 kW galia namuose, reikia pasirinktino „Audi“ įkrovimo sistemos prijungimo arba alternatyvaus įkrovimo namuose sprendimo, palaikančio 22 kW kintamąją srovę. Standartinė „Audi“ įkrovimo sistemos „compact“ galia yra iki 11 kW.
15
Pirmiausia, prieš aktyvuojant funkciją, reikia sudaryti sutartį su „Audi“ įkrovimo tarnyba. Tada paslaugą galima aktyvuoti per „myAudi“ programėlę, o atitinkamas elektroninis „Plug & Charge“ sertifikatas, leidžiantis naudotis paslauga, perduodamas į pasirinktą „Plug & Charge“ palaikantį automobilį.
16
„Plug & Charge“ funkcija, kaip ir „Audi“ įkrovimo paslauga, teikiamos Austrijoje, Belgijoje, Kroatijoje, Čekijoje, Danijoje, Estijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Vengrijoje. Airijoje, Italijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Norvegijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Šveicarijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Kol kas paslauga Europoje (EEK) teikiama tik IONITY tinklo įkrovimo stotelėse su „Plug & Charge“ funkcija. Ši paslauga bus išplėsta ir įtrauks kitus įkrovimo taškų operatorius (CPO), atsižvelgiant į konkrečią šalį. Šiaurės Amerikos rinkose (NAR) „Plug & Charge“ funkcija galima naudotis „Plug & Charge“ ženklu pažymėtose įkrovimo stotelėse, kurias valdo „electrify america“.
17
Dėl fizinių apribojimų, didžiausią įsibėgėjimo galią galima pakartoti kelis kartus, tačiau ne neribotai.
18
Atkreipkite dėmesį: Sistemos veikia tik sistemos ribose ir padeda vairuoti, tačiau vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
19
Iš „Audi Sport GmbH“.
20
Aliuminio ratlankių su blizgia tekinta arba blizgia valcuota apdaila ir poliruotų arba dalinai poliruotų lengvojo lydinio ratlankių nerekomenduojama naudoti žiemos sąlygomis. Dėl gamybinių priežasčių ratlankio paviršius negali būti pakankamai apsaugotas nuo korozijos ir gali būti pažeistas kelio druskų ar pan.
21
„Dinamica Frequency“ mikropluoštas yra kvėpuojanti mikropluošto medžiaga su sportiniais įspaudais, kuri yra gaminama naudojant dalį perdirbto poliesterio pluošto ir apdoroto PET.
22
23
„Audi SQ8 Sportback e-tron quattro“: Energijos sąnaudos (mišrios¹), kWh/100 km: 27.0–23.5; CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 0. Degalų / energijos suvartojimas ir išmetamas CO₂ kiekis nurodomas intervalais – faktinės vertės priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės įrangos. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
24
Dalis „Audi connect“ navigacijos bei pramogų ir informacijos sistemos.
25
26
„Holoride“ technologiją naudoti galima tik sėdint ant galinės sėdynės. 3D formato VR akinių naudojimas kelionėje: leidžiama tik ant galinės sėdynės šoninėse sėdynėse sėdintiems keleiviams; leidžiama naudotis tik asmenims, kurių ūgis viršija 1,5 metro; leidžiama tik tuo atveju, jei 3D formato VR akiniais besinaudojantis asmuo negali pasiekti priešais save esančio objekto (pvz., galinio priekinės sėdynės paviršiaus) visiškai ištiesta ranka (įskaitant ištiestus pirštus); leidžiama tik tuo atveju, jei prie 3D formato VR akinių yra pritvirtinti būtini saugos įtaisai (pvz., tvirtinimo įtaisas). Daugiau informacijos apie „holoride“ sistemą galima rasti adresu www.holoride.com.
27
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš AUDI AG. Vertinant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisiją, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.
28
Išmetamas CO₂ kiekis, kurio šiuo metu neįmanoma išvengti naudojantis techninėmis priemonėmis, kompensuojamas anglies dioksido kreditais.