Q8 SUV > Q8 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 260–210 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 11,4–8,0 l/100 km (WLTP)

CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 260–210 (WLTP); degalų sąnaudos (mišrios¹), kWh/100 km: 11,4–8 (WLTP). Nurodomos tik automobilio elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

Galia, iki

250

kW

Bagažinės talpa, iki

605

l

Vilkimo galia, iki

3,500

kg¹⁴

Side and rear view Audi Q8 SUV

Charizmatiška išvaizda elegantiškoje formoje

Naujasis „Audi Q8 SUV“ žavi įspūdingomis proporcijomis, sportiška kupė linija, erdviu interjeru ir dinamiškumu.

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 260–210 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 11,4–8,0 l/100 km (WLTP)

Audi Application StoreAudi Application Store
Audi Themes LightAudi Themes Light

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduotas „Audi A6 Avant“. Automobilyje integruoto ekrano fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

Audi Q8 SUV Seitenansicht

Audi SQ8 SUV

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 12,8–12 l/100 km (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹: 291–272 g/km (WLTP). Nurodomos tik automobilio elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

¹CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 260–210 (WLTP); degalų sąnaudos (mišrios¹), kWh/100 km: 11,4–8 (WLTP). Nurodomos tik automobilio elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
² Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
³ Funkcijos gali skirtis priklausomai nuo prieinamumo įvairiose šalyse ir automobilio komplektacijos. Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tiek, kiek leidžia jų funkcijos, ir skirtos tik padėti vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus. Parkavimo procesas turi būti aktyviai kontroliuojamas, automobilyje laikant nuspaustą mygtuką >>P arba išmaniajame telefone esantį programėlės „myAudi App“ mygtuką, ir visapusiškai stebint visą parkavimo manevrą.
⁴ Aliumininių ratlankių su blizgia tekinta arba blizgia valcuota apdaila ir poliruotų arba iš dalies poliruotų lengvojo lydinio ratlankių nerekomenduojama naudoti žiemos sąlygomis. Dėl gamybinių priežasčių ratlankio paviršius negali būti pakankamai apsaugotas nuo korozijos ir gali būti pažeistas kelio druskų ar pan.
⁵ Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tiek, kiek leidžia jų funkcijos, ir skirtos tik padėti vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
⁶ „Dinamica Frequency“ mikropluoštas – tai mikropluošto medžiaga, pagaminta iš perdirbto poliesterio pluošto.
⁷ Tam, kad galėtumėte naudotis programėlėmis, reikia turėti „myAudi“ paskyrą ir mobiliųjų duomenų ryšį.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta automobilyje integruoto ekrano navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai po automobilio įsigijimo.
⁸ Dėl informacijos apie prieinamumą kreipkitės į savo „Audi“ partnerį.

„Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos bei pramogų ir informacijos sistemos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
⁹ „Amazon Music“ yra „Audi connect“ navigacijos bei pramogų ir informacijos sistemos dalis. „Amazon Alexa“ yra „Audi“ programėlių parduotuvės ir išmaniojo telefono sąsajos dalis.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. Nustatyta automobilyje integruoto ekrano navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu sistemos kalba turi būti palaikoma integruojamoje „Amazon Alexa“ platformoje. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai po automobilio įsigijimo. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
¹⁰ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi App“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programėlių parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
¹¹ „Audi connect“ navigacijos bei pramogų ir informacijos sistemos (IT3) dalis.

„Holoride“ technologiją naudoti galima tik sėdint ant galinės sėdynės.

3D formato VR akinių naudojimas kelionėje:
- leidžiama tik galinėse šoninėse sėdynėse sėdintiems keleiviams;
- leidžiama naudotis tik asmenims, kurių ūgis viršija 1,5 metro;
-leidžiama tik tuo atveju, jei 3D formato VR akiniais besinaudojantis asmuo negali pasiekti priešais save esančio objekto (pvz., galinio priekinės sėdynės paviršiaus) visiškai ištiesta ranka (įskaitant ištiestus pirštus);
- leidžiama tik tuo atveju, jei prie 3D formato VR akinių yra pritvirtinti būtini saugos įtaisai (pvz., tvirtinimo įtaisas).

Daugiau informacijos apie „Holoride“ sistemą galima rasti adresu www.holoride.com.
¹² Norėdami gauti informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
¹³ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.
¹⁴ Kartu su prisitaikančia pneumatine pakaba arba prisitaikančia pneumatine sportine pakaba.