Audi Lizingas > Įsigyti Audi > Audi Lietuva | Audi.lt
Attraktive Leasingkonditionen

Rinkis patogumą,
rinkis Audi Lizingą

Individualiai parengtas lizingo pasiūlymas įsigyti naujus ir naudotus Audi iš oficialių Audi atstovų.

Audi Lizingas suras tinkamiausią lizingo rūšį tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Pagrindiniai Audi Lizingo pasirinkimo pranašumai:

- Geriausios palūkanų normos
- Pirmoji įmoka nuo 0%
- Patogus paraiškos pildymas padedant konsultantui
- Greitas atsakymas

Lizingo galimybės
Veiklos nuoma.
Veiklos nuoma tiks, jei automobiliu norėsite naudotis ribotą laiką. Iš esmės tokį lizingą galima palyginti su ilgalaike nuoma. Šio tipo finansavimas numato, kad naudodamiesi automobiliu Jūs mokate mėnesines įmokas, o pasibaigus lizingo laikotarpiui perduodate automobilį finansuotojui. Pasirinkus veiklos nuomą, didžiausias pranašumas klientui yra mažesnė mėnesinė įmoka bei galimybė dažniau atnaujinti automobilių parką. Jums taip pat nereiks galvoti apie tolimesnį automobilio realizavimą.
Finansinis lizingas
Finansinį lizingą galite rinktis tuo atveju, jei pasirinktu automobiliu norite naudotis ilgą laiką ir pasibaigus lizingo laikotarpiui tapti jo savininku. Lizingo bendrovė įsigyja Jūsų pasirinktą automobilį ir perduoda jį Jums konkrečiam laikotarpiui. Kiekvieną mėnesį lizingo bendrovė išrašo Jums sąskaitą. Sumokėjus paskutinę įmoką, Jums atitenka transporto priemonės nuosavybės teisės.

Dažniausiai užduodami klausimai apie lizingą:

1. Kam tinka Audi lizingas?

Audi lizingas – sprendimas iš karto įsigyti Audi, klientams, kurie nenori apmokėti visos sumos vienu mokėjimu. Pasibaigus veiklos nuomos sutarčiai, Jūs galite tiesiog grąžinti savo Audi ir nesijaudinti dėl tolesnio automobilio pardavimo. Finansinio lizingo atveju, sumokėję visas įmokas, Jūs tapsite automobilio savininku.

2. Kas nutiks, jei veiklos nuomos atveju viršysiu leistiną ridą?

Veiklos nuomos sutartyje yra numatytas lizingo laikotarpis, ridos limitas atitinkamu laikotarpiu ir automobilio išpirkimo vertė Prieš pasirašant sutartį, Jums bus pateiktos visos sąlygos, įskaitant ir mokestį už kiekvieną papildomą kilometrą, ir Jūs galėsite pagalvoti, kuris variantas ridos atžvilgius Jums tinkamiausias, ir ji bus nurodyta sutartyje.

3. Kokias papildomas išlaidas reikės padengti, grąžinant veiklos nuomos automobilį?

Jeigu Jūsų automobilis turės tik įprastus nusidėvėjimo požymius ir nebūsite viršiję sutartos ridos, Jums, grąžinant naudotą automobilį, nieko papildomai mokėti nereikės.

4. Kokio draudimo reikia mano Audi automobiliui?

Jūsų Audi automobilis turi būti apdraustas visam nuomos laikotarpiui verte, kuri atspindi automobilio rinkos vertę.

5. Ar lizingo būdu įsigytą automobilį galima grąžinti anksčiau laiko?

Visada galite susisiekti su savo Audi atstovu, kad aptartumėte savo automobilio kainą konkrečiu momentu, o tada nuspręsti, ar laikas atsisveikinti su savo Audi, ar dar kurį laiką juo naudotis.

*
Audi Lizingas pasiūlymą teikia Citadele Leasing Lietuvos filialas.