Atšaukimas dėl „Takata“ oro pagalvių > Audi Lietuva | Audi.lt
Airbag safety recall

Atšaukimas dėl oro pagalvių saugumo

Pavojus gyvybei dėl defektinių oro pagalvių

  • Atšaukimai dėl „Takata“ oro pagalvių visame pasaulyje paveikė daugumą gamintojų , tarp jų ir Audi modelius. Netvarkinga oro pagalvė Jūsų automobilyje gali sukelti rimtą grėsmę Jūsų ir Jūsų keleivių saugumui. Čia Jūs galite rasti daugiau informacijos ir patikrinti, ar esate susijęs su šia akcija. Patikrinkite čia, ar Jūsų automobilis yra susijęs, įvesdami VIN numerį. Svarbu: remdamiesi mūsų analize, kurie automobiliai yra susiję, pagrindu automobilių sąrašas reguliariai atnaujinamas. Todėl periodiškai čia tikrinkite, ar Jūsų automobilis yra susijęs.

Jūsų automobilis taip pat yra susijęs?

Daug metų „Takata“ bendrovė tiekė automobilių pramonei oro pagalves su netvarkingais dujų generatoriais, kuriuose gali įvykti pakitimų dėl senėjimo, sukelto tam tikrų klimatinių poveikių (šilumos ir drėgmės), ir jos tampa pavojingos.
Audi gamykloje šios oro pagalvės buvo įrengiamos Jūsų šaliai skirtuose automobiliuose 2005–2018 metais. Naudodami savo transporto priemonės identifikavimo numerį, patikrinkite VIN patikros priemonėje aukščiau, ar Jūsų automobilis yra susijęs. Tai turi būti daroma periodiškai, nes automobilių sąrašai reguliariai atnaujinami.

Kiek tai yra pavojinga?

Kai oro pagalvė suveikia eismo įvykio metu, dujų generatoriaus generuojamas slėgis gali būti per aukštas.
Tai gali sukelti metalo gabalų išmetimą į automobilio saloną. Tai gali sukelti rimtų sužalojimų ir blogiausiu atveju mirtį.

Ką reikia daryti Jums?

Jeigu Jūsų automobilis yra susijęs, nedelsdami susisiekite su Audi servisu, kad būtų pakeisti susiję komponentai. Tai užtruks maždaug valandą ir Jums nieko nekainuos.
Mums yra svarbus Jūsų saugumas, todėl nedelsdami atlikite savo automobilio patikrą ir remontą.