"Audi Līzingas" > Kokybiški naudoti Audi su garantija > Audi Lietuva | Audi.lt
Attraktive Leasingkonditionen

"Audi Līzingas"

"Rinkis patogumą
rinkis Audi Lizingą"

Nuo naujo automobilio Jus skiria tik pora minučių! Pasirinkite automobilį, gaukite pasiūlymą ir pasirašykite sutartį. Automatiškai gaukite sprendimą ir lizingo sutartį tiesiog realiuoju laiku per porą minučių!

Lizingo galimybės
Finansinis lizingas
Finansinį lizingą galite rinktis tuo atveju, jei pasirinktu automobiliu norite naudotis ilgą laiką ir pasibaigus lizingo laikotarpiui tapti jo savininku. Lizingo bendrovė įsigyja Jūsų pasirinktą automobilį ir perduoda jį Jums konkrečiam periodui. Kiekvieną mėnesį lizingo bendrovė išrašo Jums sąskaitą. Sumokėjus paskutinę įmoką, Jums atitenka transporto priemonės nuosavybės teisės.
Operatyvinis lizingas
Operatyvinį lizingą galite rinktis tuo atveju, jei automobiliu norėsite naudotis ribotą laiką. Iš esmės tokį lizingą galima sulyginti su ilgalaike nuoma. Šio tipo finansavimas numato, kad naudodamiesi automobiliu Jūs mokate mėnesinę įmoką, o pasibaigus lizingo laikotarpiui perduodate automobilį finansuotojui. Pasirinkus operatyvinį lizingą didžiausias pranašumas klientui yra mažesnė mėnesinė įmoka bei galimybė dažniau atnaujinti automobilių parką. Jums taip pat nereiks galvoti apie tolimesnį automobilio realizavimą.
Atvira sutartis
Atvira sutartis – dar vienas būdas važinėti pasirinktu „Audi“ automobiliu neprisiimant ilgalaikių įsipareigojimų. Atviroje sutartyje numatoma, kad po tam tikro laiko galima pakeisti esamą automobilį kitu, pavyzdžiui, naujesniu. Pasirinkę šį variantą, mokate mėnesines įmokas tol, kol naudojatės automobiliu, o šiam laikotarpiui pasibaigus Jūs netampate automobilio savininku, tačiau galite jį pasikeisti į kitą savo pasirinktą automobilį iš mūsų asortimento

Dažniausiai užduodami klausimai apie lizingą:

1. Kam naudingas naudotų automobilių lizingas?

Audi Leasing siūlomas naudotų automobilių lizingas yra tiesioginio privačių ir verslo klientų pirkimo alternatyva. Užuot automobilį įsigiję, Jūs mokate už naudojimąsi juo. Pasibaigus operatyvinio lizingo sutarčiai, Jūs galite tiesiog grąžinti savo Audi ir nesijaudinti dėl tolesnio automobilio pardavimo. Finansinio lizingo atveju pasibaigus lizingo laikotarpiui ir sumokėję visas įmokas Jūs tapsite automobilio savininku.

2. Kas nutiks, jei operatyvinio lizingo atveju viršysiu leistiną ridą?

Prieš pasirašant lizingo sutartį mes Jus informuosime, koks bus mokestis už papildomą ridą, o Jūs galėsite pagalvoti, kuris variantas Jums tinkamiausias, ir tada rida bus nurodyta sutartyje

3.Kokias papildomas išlaidas reikės padengti grąžinant operatyvinio lizingo automobilį?

Jeigu Jūsų automobilis turės tik normalaus nusidėvėjimo požymių ir Jūs nebūsite viršiję sutartos ridos, grąžinant naudotą Audi Leasing automobilį Jums nieko nereikės mokėti papildomai. Atkreipkite dėmesį, kad nepriklausomas vertintojas nustatys, ar nusidėvėjimo požymiai yra normalūs.

4.Kokio draudimo reikia mano naudotam Audi automobiliui?

Jūsų Audi automobilis turi būti apdraustas visam Audi Leasing siūlomos lizingo paslaugos naudojimosi laikui ir tai vertei, kuri atspindi automobilio rinkos vertę.

5.Ar lizingo automobilį galima grąžinti anksčiau laiko?

Visada galite susisiekti su Audi atstovu, kad aptartumėte ir žinotumėte savo Audi kainą konkrečiu momentu, o tada nuspręstumėte, ar laikas atsisveikinti su savo mieluoju Audi automobiliu, ar kurį laiką juo naudotis toliau.

*
„Audi Lizingas“ pasiūlymą teikia Citadele Leasing Lietuvos filialas.