Naujienos > Aktualumas > Audi Lietuva | Audi.lt

Aktualumas

  • Naujienos

    news_883x496.jpg

Naujienos

news_883x496.jpg

Naujienos

stage2.png

Naujieji „Audi e-tron GT“: elektra varomi šedevrai
(2024-06-18)

„Audi e-tron GT quattro“ yra aukščiausios klasės sportiškas elektromobilis „Audi“ gamoje. Šiame keturių durų „Gran Turismo“ stiliaus automobilyje akį traukiantis dizainas dera su galingomis eksploatacinėmis savybėmis ir dinamišku valdymu.
Skaityti daugiau
stage2.png

Ar Baltijos šalių infrastruktūra pakankama važinėti elektromobiliu: ekspertai sklaido abejones
(2024-06-17)

Pastaruoju metu itin suaktyvėjus viešoms diskusijoms apie elektrinę transporto ateitį, užduodami ir klausimai apie dabartinę įkrovimo infrastruktūrą – ar ji pakankamai gera, kad vairuotojai galėtų užtikrintai persėsti į elektromobilius?
Skaityti daugiau
stagesmall.png

„Audi“ pristato „Q6 e-tron performance“: galiniai varomieji ratai ir 641 km nuvažiuojamas atstumas
(2024-05-30)

Prieš oficialų „Q6 e-tron“ modelių debiutą Lietuvoje šį rudenį, „Audi“ pristato dar vieną ypač efektyvų šios šeimos atstovą – „Audi Q6 e-tron performance“.
Skaityti daugiau
StageMobile.png

Aukščiausios klasės pasirodymas gatvėse ir lenktynių trasose: pristatomas jubiliejinis riboto tiražo „Audi RS 4 Avant Edition 25 years“
(2024-05-28)

Švęsdama RS 4 modelio 25-metį, „Audi“ pristato du išskirtinius riboto tiražo automobilius – „Audi RS 4 Avant Edition 25 years“ ir „Audi RS 5 Sportback Performance Edition“.
Skaityti daugiau
stage2.png

Naujieji „Audi“ įkraunami hibridai Q7 ir Q8 elektros režimu įveiks iki 90 km atstumą
(2024-04-23)

Atnaujintuose elektrifikuotuose „Audi“ Q7 ir Q8 modeliuose nuo šiol montuojamos naujos baterijos ir diegiami energijos sąnaudas dar labiau sumažinantys vairavimo režimai.
Skaityti daugiau
stage2.png

„Audi Q6 e-tron“ platformos inovacijos: išradingas paprastumas, 800 voltų spartusis įkrovimas ir išmanusis temperatūros valdymas
(2024-04-16)

„Audi Q6 e-tron“ debiutas žymi ne tik paties prekės ženklo, bet ir visos elektrifikuoto transporto rinkos technologijų šuolį.
Skaityti daugiau
stage-mobile.png

Novatoriškasis „Audi Q6 e-tron“ demonstruoja naujosios prabangių elektromobilių platformos galimybes
(2024-03-19)

„Audi Q6 e-tron“ yra pirmasis ant naujosios prabangių elektromobilių platformos „Premium Platfrom Electric“ (PPE) gaminamas modelis, žymintis svarbų etapą gamintojui virstant aukščiausios klasės e. mobilumo prekės ženklu.
Skaityti daugiau
stage2.png

Naujasis „Audi A3 allstreet“: progresyvus kompaktiškas modelis debiutuoja ir kaip krosoveris
(2024-03-12)

Progresyvesniu dizainu, gausesne standartine įranga, išskirtinės kokybės apdailos medžiagomis ir netgi nauja modelio versija išsiskiriantis naujasis „Audi A3“ yra sportiškesnis, komfortiškesnis ir geriau aprūpintas skaitmeninėmis technologijomis, nei bet kada anksčiau.
Skaityti daugiau
stage2.png

Naujasis „Audi RS 6 Avant GT“ – stiliaus ir sportiškumo evoliucijos viršūnė
(2024-02-06)

Naujasis „Audi RS 6 Avant GT“ – specialaus leidimo modelis, išsiskiriantis unikaliomis kėbulo ir interjero apdailos detalėmis.
Skaityti daugiau
q7stagesmall.png

Atnaujintas „Audi Q7“ – dar išraiškingesnis, komfortiškesnis ir pažangesnis
(2024-01-30)

„Audi“ atnaujino savo SUV modelių gamos flagmaną suteikdama automobiliui ryškesnę išvaizdą ir aprūpindama pažangiausiomis technologijomis. Pakeistas išorės dizainas pabrėžia tvirtą miesto visureigio charakterį, kuris išsiskiria universalumu ir salono erdve.
Skaityti daugiau
stage2.jpg

„Audi“ pristatė dykumų lenktynių įkvėptą „Q8 e-tron edition Dakar“ modelį – pagamins tik 99 išskirtinius visureigius
(2024-01-03)

Garsiausio pasaulyje ralio maratono dalyviams ruošiantis startui, „Audi“ pristatė pirmąjį šių dykumų lenktynių įkvėptą serijinės gamybos modelį – naująjį „Q8 e-tron edition Dakar“.
Skaityti daugiau
stage_small.jpg

„Audi RS Q e-tron“ jau paruoštas 2024-ųjų Dakarui: komanda atskleidė svarbiausius patobulinimus
(2023-12-06)

Novatoriška elektrifikuota jėgaine varomam „Audi RS Q e-tron“ lenktynių visureigiui prieš trečiąjį startą Dakare buvo atlikti svarbūs patobulinimai.
Skaityti daugiau
stageLTmini.jpg

Dar solidesnis ir pažangesnis naujasis „Audi Q8“ visureigis – jau Lietuvoje
(2023-11-27)

Šalies gatvėse jau galima pamatyti naujus prabangius visureigius „Audi Q8“ – atnaujintas ir dar pažangesnis modelis jau pasiekė Lietuvą.
Skaityti daugiau
stage2.jpg

„Audi Sport“ elektros pavaros progresas sužavėjo automobilių sporto legendas
(2023-10-08)

Efektyvūs ir teikiantys vairavimo malonumą – penki lenktynėms ir dinamiškam vairavimui skirti „Audi“ modeliai puikiai iliustruoja elektros pavaros progresą. 2012 metais „Audi“ tapo vienu pirmųjų gamintojų, pradėjusių naudoti elektrifikuotas jėgaines aukščiausio lygio automobilių sporte.
Skaityti daugiau
stage2.jpg

„Audi“ ištraukia kozirius – tolimojoje šiaurėje išbando į serijinę gamybą orientuotą „Q6 e-tron“ prototipą
(2023-03-20)

Gamybai beveik parengtas „Audi Q6 e-tron“ – tik pradžia didžiausio modelių šturmo per visą keturių žiedų prekės ženklo istoriją. Iki 2025 metų „Audi“ pristatys daugiau nei 20 naujų modelių, iš kurių daugiau nei dešimt bus elektriniai.
Skaityti daugiau
stage2.jpg

„Audi Approved :plus“ klientams Lietuvoje siūlo rinktis iš šimtų mažai naudotų „Audi“ automobilių
(2023-03-09)

„Audi“ automobilių importuotojas Lietuvoje ir Latvijoje „Moller Baltic Import“ sukūrė unikalią platformą, kurioje siūlomas platus naudotų „Audi“ modelių pasirinkimas tiesiai iš gamyklos Vokietijoje demonstracinių automobilių parko.
Skaityti daugiau
stage2.jpg

Iki 600 km elektra – naujieji „Audi Q8 e-tron“ ir „Audi Q8 Sportback e-tron“ jau Lietuvoje
(2023-03-01)

Vokietijos prabangių automobilių gamintojui „Audi“ toliau plečiant savo vien elektra varomų „e-tron“ automobilių šeimą, į Lietuvą jau atvyko jos pažibos – aukščiausios klasės elektriniai SUV ir krosoveriai „Audi Q8 e-tron“ bei „Audi Q8 Sportback e-tron“.
Skaityti daugiau
stage2.jpg

„Audi Activesphere“ koncepcija
(2023-01-27)

Ketvirtasis futuristinis „Audi Activesphere“ modelis yra keturių žiedų prekės ženklo „Sphere“ serijos koncepcinių automobilių kulminacija.
Skaityti daugiau
stage2-Dakar-Rally-Team.jpg

„Audi“ su „RS Q e-tron“ bolidais nusitaikė į Dakaro nugalėtojų pakylą
(2023-01-11)

Efektyvus energijos vartojimas ir kova dėl aukščiausių titulų – tai revoliucija, kurią į automobilių sportą atneša „Audi“, Dakaro raliui antrus metus iš eilės parengusi elektra varomus „RS Q e-tron“ bolidus. „Audi Sport“ vadovas Rolfas Michlas iškėlė aiškų tikslą – po įkvepiančio pirmojo pasirodymo prieš metus, 2023 metais bendroje Dakaro ralio įskaitoje „Audi Sport“ komandos lenktynininkai turi užlipti ant nugalėtojų podiumo.
Skaityti daugiau
stage2.jpg

Dar galingesni: „Audi RS 6 Avant performance“ ir „RS 7 Sportback performance“
(2022-12-01)

Susipažinkite su galingiausiais ir greičiausiais visų laikų „RS 6“ ir „RS 7“: naujuosiuose „Audi RS 6 Avant performance“ ir „RS 7 Sportback performance“ apstu papildomų elementų, kurie išryškina modelių bruožus, o vairuotojui suteikia pliūpsnį emocijų. Galingasis 4,0 litrų V8 biturbo TFSI variklis dabar išvysto 463 kW (630 AG) galią ir 850 Nm maksimalų sukimo momentą.
Skaityti daugiau
stage2.jpg

Naujasis „Audi Q8 e-tron“: didesnis efektyvumas ir įveikiamas atstumas, išbaigtas dizainas
(2022-11-09)

2018-aisiais pristatęs „Audi e-tron“, keturių žiedų prekės ženklas įžengė į elektrinio mobilumo erą. Nuo tada šis modelis nustatinėjo aukščiausios klasės elektrinių SUV segmento standartus.
Skaityti daugiau
stage2.jpg

„Audi RS Q e-tron E2“: lengvesnis, labiau aerodinamiškas ir kur kas efektyvesnis
(2022-09-05)

Šių metų kovo mėnesį „Audi RS Q e-tron“ laimėjo savo pirmąjį dykumų ralį Abu Dabyje, o jau spalį vyksiančiam 2022-ųjų Maroko raliui ir kitų metų Dakaro raliui paruoštas naujos kartos modelis.
Skaityti daugiau
stage2.jpg

20 metų, keturios kartos – po kasdiene „Audi RS 6“ išvaizda slypi įspūdinga galia
(2022-07-28)

Vienas automobilis jau 20 metų džiugina „Audi Sport GmbH“ ir jos gerbėjus visame pasaulyje kaip joks kitas: per keturias kartas „Audi RS 6“ iškėlė kartelę kaip didelės galios universalas, kuris dar ir ypač patogus kasdienėms kelionėms.
Skaityti daugiau
Stage.jpg

Mitai apie autonominį vairavimą
(2022-06-16)

Ar savivaldžiai automobiliai taps realybe? Ir kaip turės pasikeisti žmonių požiūris, kad autonominius automobilius priimtų plačioji visuomenė?
Skaityti daugiau
Audi Urbansphere_2-stage.jpg

„Audi urbansphere“: erdvi kelionė didmiesčio širdyje
(2022-04-19)

Sukurtas galvojant apie maksimalų keleivių patogumą, „Audi urbansphere“ yra naujas gamintojo koncepcinis automobilis.
Skaityti daugiau
stage2.jpg

„Audi e-tron GT“ - vienas iš 2022 m. Pasaulio metų automobilio apdovanojimų laimėtojų
(2022-04-14)

„Audi e-tron GT quattro“ tapo vienu iš 2022-ųjų metų Pasaulio metų automobilių apdovanojimų, jau 18-ąjį kartą surengtų Niujorke, nugalėtoju.
Skaityti daugiau
A6_Avant_etron_4.jpg

Audi pristatė prabangų koncepcinį elektromobilį Audi A6 Avant e-tron concept
(2022-03-17)

Kasmetinėje 2022 metų konferencijoje „Audi“ pristatė prabangų koncepcinį elektromobilį „Audi A6 Avant e-tron concept“.
Skaityti daugiau
Audi_HVO_1.jpg

Tvarūs degalai, mažesnės emisijos: populiariausiuose „Audi“ V6 dyzeliniuose varikliuose jau galima naudoti HVO
(2022-03-01)

„Audi“ kartu su visa „Volkswagen Group“ jau anksčiau pranešė apie savo siekį įgyvendinti anglies dvideginio neišskiriančio judrumo viziją ir iki 2050 m. tapti klimatui poveikio nedarančia įmone. Šioje vizijoje pagrindinis dėmesys skiriamas automobiliams su elektros baterijomis.
Skaityti daugiau
01_Audi_Q4_Sportback_e-tron.jpg

Pirmasis „Audi Q4 Sportback e-tron“ jau pasiekė Lietuvos gatves
(2021-08-11)

Pirmasis visiškai elektrinis „Audi“ modelis „Q4 Sportback e-tron“ pasiekė pirmuosius klientus Lietuvoje. Praktiškas automobilis, stebinantis itin erdviu salonu, progresyviais valdymo, ekranų ir pagalbinių sistemų sprendimais ir papildytos realybės projekcinis ekranas visiškai nauju būdu apjungia virtualų ir realų pasaulius.
Skaityti daugiau
Audi_S8 (2).jpg

Atnaujintas flagmano dizainas ir novatoriškos technologijos: patobulintas „Audi A8“
(2021-05-11)

Sustiprindami priekinį ir galinį automobilio dizainą bei atnaujindami novatoriškas technologijas, „Audi“ užtikrina dar didesnį „A8“ patrauklumą ir sportišką eleganciją. Nauji aukščiausios klasės priekiniai ir galiniai žibintai pasižymi savo novatoriškomis funkcijomis ir sudaro itin technologiškai pažangų „Audi A8“ modelį.
Skaityti daugiau
Audi e-tron GT_5.jpg

Naujas „Audi e-tron GT“: pradedama serijinė gamyba nulinės taršos gamykloje
(2020-12-09)

Böllinger Höfo padalinyje aistra derinama su tikslumu, inovacijomis ir tvarumu: serijinei gamybai ruošiamas vien tik elektra varomas „Audi e-tron GT“, kuriame didelė galia dera su rūpinimusi aplinka.
Skaityti daugiau
Audi_Q5_1.jpg

Premjera Lietuvoje – atnaujintas populiariausias „Audi“ modelis „Q5“
(2020-11-24)

Šiandien, lapkričio 24 d., „Audi Lietuva“ klientams internetu buvo pristatytas vienas populiariausių Europoje ir Lietuvoje vidutinės klasės SUV „Premium“ segmento modelių – atnaujintas „Audi Q5“.
Skaityti daugiau
20201112_Audi_SQ5_1.jpg

Sportiškas, galingas ir efektyvus: „Audi“ pristato atnaujintą „SQ5 TDI“
(2020-11-12)

Dar veržlesnis, sportiškesnis ir efektyvesnis: nuo šiol atnaujintas „Audi SQ5 TDI“ yra dar įspūdingesnis, o jo dyzelinis trijų litrų V6 251 kW (341 AG) variklis užtikrina itin tolygiai pasiekiamą didelę galią.
Skaityti daugiau
Audi_Q5SB_1.jpg

Sportiškas, praktiškas ir elegantiškas: naujas „Audi Q5 Sportback“
(2020-09-26)

Elegantiškas ir praktiškas, progresyvus ir sportiškas – toks yra naujas „Audi Q5 Sportback“.
Skaityti daugiau
20200915_Audi_RS_3.jpg

Naujausi „Audi RS“ modeliai išbandyti „Nemuno žiedo“ lenktynių trasoje
(2020-09-16)

Vakar, rugsėjo 15 dieną, „Nemuno žiedo“ lenktynių trasoje apie automobilius rašantiems žurnalistams iš Lietuvos ir Latvijos buvo pristatyti naujausi „Audi RS“ šeimos modeliai „RS 4“, „RS 5“, „RS 6“, „R8“ ir ką tik Baltijos šalis pasiekęs naujausias gamos automobilis „RS Q8“.
Skaityti daugiau
Audi_eCS_3.jpg

Elektromobilumas be sienų – „Audi“ Lietuvoje pristato naują krovimo paslaugą
(2020-09-10)

Atsižvelgdama į augantį elektromobilių ir iš tinklo įkraunamų modelių populiarumą, „Audi“ Lietuvoje pristatė „e-tron Charging Service“ paslaugą, kuri leis su viena įkrovimo kortele pasinaudoti beveik 170 000 įkrovimo vietų 24-iose Europos šalyse.
Skaityti daugiau
20200901_Audi_Q2_New_2.jpg

Ištobulintas iki mažiausių detalių: atnaujintas „Audi Q2“
(2020-09-01)

Prieš ketverius metus „Audi Q2“ tapo naujos klasės pradininku ir be galo populiariu modeliu.
Skaityti daugiau
02_Audi_S3_Limousine.jpg

Daugiau greičio, daugiau galios, daugiau važiavimo malonumo: nauji „Audi S3 Sportback“ ir „S3 Limousine“
(2020-08-11)

Prieš daugiau kaip dvidešimt metų „Audi“ su pirmuoju „S3“ modeliu pristatė naują kompaktinių „Premium“ automobilių segmentą.
Skaityti daugiau
Q4 Sportback_e-tron_concept_2.jpg

„Audi“ pristatė „Q4 e-tron“ modelio kupė versiją „Q4 Sportback e-tron“
(2020-07-07)

Ir nors iš techninės pusės abu šie elektromobiliai identiški, tačiau jų išvaizda skiriasi unikaliais ir charakteringais bruožais.
Skaityti daugiau
01_e-tron_S_e-tron_S_Sportback.jpg

Novatoriški, dinamiški ir elektriniai: „Audi e tron S“ ir „Audi e tron S Sportback“
(2020-07-01)

„Audi“ demonstruoja pastovumą ir tęsia elektromobilių plėtrą, pristatydama naujus „Audi e-tron S“ ir „Audi e-tron S Sportback“.
Skaityti daugiau
20200629_Audi_Q5_3.jpg

Bestseleris tapo dar geresniu: „Audi“ pristatė atnaujintą „Q5“
(2020-06-29)

Jau daug metų „Audi Q5“ yra vienas populiariausių vidutinės klasės „Premium“ segmento modelių visoje Europoje, taip pat ir Lietuvoje.
Skaityti daugiau
Audi_e-tron_Sportback.jpg

„Volkswagen“ ir „Audi“ kviečia klientus į virtualias atstovybes
(2020-05-14)

„Volkswagen“ ir „Audi“ Lietuvos klientus kviečia apsilankyti virtualiose 360o atstovybėse, kur jie iš namų galės susipažinti su naujausiais šių gamintojų modeliais.
Skaityti daugiau
Audi_e-tron_Sportback_1.jpg

„Audi“ premjera Lietuvoje: sportiškas, funkcionalus ir visiškai elektrinis „e-tron Sportback“
(2020-05-07)

Veržlų, dinamišką, manevringą ir vien elektra varomą naująjį „Audi e-tron Sportback“ gamintojas vadina tikru ekstravertu tiek viduje, tiek išorėje. Tad nenuostabu, kad jo premjeros Baltijos šalyse nesustabdė net visose trijose šalyse besitęsiantis karantinas – šis automobilis nusipelno dėmesio tiek dėl savo galios, ištvermingumo ir pažangių technologijų, tiek dėl dizaino sprendimų.
Skaityti daugiau
VW_Audi_Pratęsta garantija.jpg

„Volkswagen“ ir „Audi“ karantino metu pratęsia garantiją automobiliams
(2020-05-06)

„Volkswagen“ ir „Audi“ trims mėnesiams pratęsia gamintojo garantiją tų klientų automobiliams, kurių garantija baigiasi 2020 m. kovo 1 - gegužės 31 dienomis. Šia iniciatyva gamintojai siekia padėti klientams, kurie karantino metu neturi galimybės apsilankyti servise ir atlikti garantinio aptarnavimo.
Skaityti daugiau
20200421_Audi_A3_Limousine_1.jpg

Elegantiškas, efektyvus, evoliucinis: naujas „Audi A3 Limousine“
(2020-04-20)

Antroji visame pasaulyje itin populiaraus „Audi“ modelio „A3 Limousine“ karta – jau čia. Kompaktinis keturių durelių sedanas yra skaitmeninis ir visiškai junglus – nuo multimedijos iki vairuotojo pagalbinių sistemų.
Skaityti daugiau
Volkswagen vel pradeda gamyba_1.jpg

„Volkswagen“ ir „Audi“ atstovybės Lietuvoje – vėl atviros klientams
(2020-04-16)

Jau rytoj Lietuvoje duris vėl pradeda atverti „Volkswagen“ ir „Audi“ atstovybės. Prekės ženklams atstovaujančios bendrovės „Moller Baltic Import“ teigimu, atstovybių darbuotojai laikosi griežtų saugumo reikalavimų ir visiškai prisitaikė prie sušvelnintų karantino sąlygų.
Skaityti daugiau
Audi e-tron.jpg

„Volkswagen“ ir „Audi“ atstovai palaiko Lietuvos sprendimą sparčiau žengti į elektromobilių erą
(2020-03-09)

„Volkswagen“ ir „Audi“ prekės ženklams atstovaujanti „Moller Baltic Import“ sveikina Aplinkos ministerijos iniciatyvą skatinti gyventojus įsigyti elektromobilius.
Skaityti daugiau
Audi_quattro_40.jpg

„quattro“ 40-metis: legendinių „Audi“ automobilių ryškiausi momentai ir įdomiausios istorijos
(2020-03-05)

Šiais metais legendinei „Audi quattro“ visų keturių varančiųjų ratų sistemai sukanka 40 metų: pirmą sykį ji buvo panaudota 1980 metais. Per šiuos keturis dešimtmečius „quattro“ meistrystę įvertino daugiau nei 8 milijonai vairuotojų visame pasaulyje.
Skaityti daugiau
a3_1000x667.jpg

Ketvirta itin sėkmingo modelio karta: naujas „Audi A3 Sportback“ (2020-03-03)

„Audi“ gamintojas 1996 metais tapo kompaktinių „Premium“ segmento automobilių pradininku, o šiandien debiutuoja jau ketvirta šio itin sėkmingo modelio karta – sportiškas, skaitmeninis ir maksimaliai junglus. Po progresyvia naujo „A3 Sportback“ išvaizda slepiasi daug iš didesnių klasių modelių perimtų naujovių, tokių kaip multimedijos sistema, reguliuojama pakaba ir pažangios pagalbinės važiavimo sistemos.
Skaityti daugiau
e-tron_s_1000x667.jpg

Dinamiškas, manevringas ir elektrinis: „Audi“ pristato koncepcinę „e-tron“ S modelių pavarą (2020-02-28)

„Audi e-tron“ ir „Audi e-tron Sportback“ S modelių versijos bus dar manevringesnės, tiksliau valdomos ir dinamiškesnės. Trys elektros varikliai, kurių du yra sumontuoti galinėje ašyje, kartu pasiekia momentinę 370 kW galią ir 973 Nm sukimo momentą. Tai leidžia abiem vien tik elektra varomiems modeliams iki 100 km/h įsibėgėti per 4,5 sekundės. Pažangi pavaros kontrolės sistema saugumą ir dinamišką valdymą kilstelėjo į visiškai naują lygį: be elektrinės visų ratų pavaros čia yra elektra valdomas sukimo momento paskirstymas ir atskirai kiekvienam galiniam ratui perduodamas sukimo momentas.
Skaityti daugiau
a3_pet_1000x667.jpg

Nuo butelio iki audinio: iš plastiko žaliavų pagaminti sėdynių apmušalai naujajame „Audi A3“ (2020-02-25)

Mados industrija iš plastikinių butelių gamina juvelyrinius dirbinius, drabužius ir kitus gaminius. Taip pat vis daugiau baldų yra pagaminama iš tokių antrinių žaliavų kaip makulatūra, plastiko buteliai ar skiedros. O nuo šiol „Audi“ pirmą kartą naujame „A3“ siūlo sėdynes, kurių apmušalai pagaminti iš perdirbtų medžiagų.
Skaityti daugiau
Audi A3_1000x666.jpg

Ženevos automobilių parodoje bus pristatytas naujasis
„Audi A3 Sportback“ (2020-02-07)

Ženevos automobilių parodoje „Audi“ pristatys pasaulinę premjerą – naują „A3 Sportback“. Bet prieš tai „Premium“ automobilių gamintojas savo ketvirtos kartos itin sėkmingos serijos modelį išsiųs ypatingai užduočiai: Azorų archipelago San Migelio saloje itin sudėtingomis sąlygomis bus bandomos ypatingai dinamiškos kompaktinio sportinio automobilio savybės.
Skaityti daugiau
03_Audi_quattro_Stig_1000x654.jpg

Legendinei „Audi“ visų ratų pavarai „quattro“ suėjo 40 metų (2020-02-06)

Šiemet legendinei „Audi“ visų ratų „quattro“ pavarai suėjo 40 metų, kada ji pirmą kartą debiutavo 1980 metų Ženevos automobilių parodoje. Per šiuos keturiasdešimt metų daugiau kaip 8 milijonai pirkėjų iš viso pasaulio pasirinko saugumą, stabilumą ir dinamiką užtikrinančią „quattro“ pavarą, o Lietuvoje atlikta apklausa atskleidė, kad daugiau kaip 70 proc. Vilniaus ir Kauno gyventojų norėtų vairuoti visų ratų pavara varomą automobilį.
Skaityti daugiau
rs5_1000x667.jpg

Atnaujinti „RS 5 Coupé“ ir „RS 5 Sportback“ (2019-12-10)

„Audi“ pristatė atnaujintus „RS 5 Coupé“ ir „RS 5 Sportback“ modelius, kurie dabar išsiskiria dar progresyvesniu dizainu. Abiejų modelių sistemų valdymas paremtas nauja „MMI touch“ technologija su dideliu centriniu liečiamuoju ekranu, o dviejų turbinų V6 variklis, pasiekiantis 331 kW (450 AG) ir 600 Nm sukimo momentą, užtikrina įspūdingas važiavimo savybes.
Skaityti daugiau
rsq8_1000x664.jpg

Sportiškiausias Q modelis: naujas „Audi RS Q8“ (2019-11-27)

Naujas „Audi RS Q8“ yra aukščiausiai Q gamoje esantis modelis. Jis apjungia RS modelių galią su „Premium“ kupė elegancija ir SUV praktiškumu. Naują „Audi RS Q8“ Lietuvoje bus galima užsisakyti jau gruodžio mėnesį.
Skaityti daugiau
etron-sb-1000x667.jpg

Naujas „e-tron“ šeimos SUV kupė: „Audi e-tron Sportback“ (2019-11-20)

„Ateitis yra elektrinė“ – „Audi“ nuosekliai laikosi savo strategijos ir pristato antrą „e-tron“ gamos modelį. „Audi e-tron Sportback“ yra dinamiškas 300 kW galios SUV kupė, vienu įkrovimu galintis nuvažiuoti iki 446 kilometrų. Jo skaitmeniniai „matrix LED“ žibintai yra pirmą kartą panaudoti serijinės gamybos automobilyje. Šviesa yra išskaidoma į mažiausius pikselius ir gali būti nukreipta su ypatingu tikslumu – tai leidžia saugiau važiuoti siauruose kelio ruožuose ir taip pat rodo kurioje eismo juostos vietoje yra automobilis. Šio modelio debiutas Lietuvoje numatytas 2020 m. pavasarį.
Skaityti daugiau
e-tron_1000x667.jpg

Galingiausias „Lietuvos metų automobilio 2020“ rinkimų dalyvis „Audi e-tron“: kuo jis ypatingas? (2019-10-31)

Viename laukiamiausių automobilių entuziastų renginių, „Lietuvos metų automobilio 2020“ rinkimuose, šįmet dalyvauja kaip niekada daug hibridinių ir elektra varomų automobilių. Tarp jų – ir galingiausias iš visų rinkimų dalyvių, vien elektra varomas „Audi e-tron“, kurio dviejų variklių sistema išvysto net 300 kW ir 664 Nm sukimo momentą. Tačiau iš konkurentų jį išskiria ne tik galia.
Skaityti daugiau
Audi_Q3_Sportback (1).jpg

„Audi Q3 Sportback“ atkeliavo į Lietuvą (2019-10-10)

Lietuvą pasiekė naujasis „Audi Q3 Sportback“ – pirmasis „Audi“ kompaktinio krosoverio modelis, apjungiantis praktiškumą ir eleganciją. Plačią poreikių paletę tenkinantį automobilį jau galima užsisakyti oficialiuose „Audi“ salonuose Lietuvoje.
Skaityti daugiau
A1913077_medium.jpg

Kompaktinių modelių galia: nauji „Audi RS Q3“ ir „Audi RS Q3 Sportback“ (2019-09-26)

„Audi Sport“ pristato naujos kartos „RS Q3“ ir gamą papildantį visiškai naują „RS Q3 Sportback“. Šie du kompaktiniai sportiški SUV automobiliai pasižymi išskirtine galia, atletiška išvaizda ir praktiškomis kasdienėmis savybėmis.
Skaityti daugiau
AudiQ7_3.jpg

Į Lietuvą atkeliavo komforto ir dinamikos flagmanas „Audi Q7“ (2019-09-25)

Lietuvoje startavo prekyba atnaujintu didžiuoju SUV „Audi Q7“, kuris išsiskiria ne tik moderniu išorės dizainu, bet ir technologijų gausa. Nuo šiol erdvusis SUV pasižymi naujausiems „Audi“ modeliams būdinga išvaizda ir kelionės metu užtikrina išskirtinę dinamiką bei komfortą. „HD Matrix LED“ lazeriniai žibintai, dalinė hibridinė technologija ir intuityvus skaitmeninis valdymas – tai tik keletas šio visureigio naujovių. „Audi Q7“ kainos Lietuvoje prasidės nuo 66 990 Eur.
Skaityti daugiau
Audi_AI_TRAIL (3).jpg

Ateities visureigis „Audi AI:TRAIL quattro“ (2019-09-10)

„Audi“ užbaigė savo koncepcinių automobilių ketvertą ir 2019 m. Frankfurto automobilių parodoje pristato elektrinį ateities visureigį „Audi AI:TRAIL quattro“ – įvairiapusį koncepcinį modelį tvariam ateities mobilumui bekelėje. Parodoje „Audi“ stende galima išvysti visus keturis koncepcinius ateities automobilius – „Audi Aicon“, „AI:ME“, „AI:RACE“ ir „AI:TRAIL“.
Skaityti daugiau
RS_7_2000x1333.jpg

Galia ir inovatyvus dizainas: naujasis „Audi RS 7 Sportback“ (2019-09-10)

Naujasis „Audi RS 7 Sportback“ yra kaip reta išskirtinis antrosios kartos modelis. Frankfurto Tarptautinėje automobilių parodoje „Audi Sport GmbH“ pristatytas plataus kėbulo penkiavietis automobilis yra dar galingesnis, bet taupesnis, mat turi hibridinę sistemą (MHEV). Šis automobilis yra pasiruošęs ilgoms kelionėms: tai tarsi kupė ir Gran Turismo derinys. V8 dviguba turbina: 4.0 TFSI variklis išvysto 441 kW (600 AG) ir 800 Nm sukimo momentą. „RS 7 Sportback“ į prekybos salonus Europoje atkeliaus 2019-ųjų pabaigoje.
Skaityti daugiau
A5_SB_1.jpg

Atnaujintas „Audi A5“: dar sportiškesnis ir efektingesnis
(2019-09-06)

Atnaujinti „Audi A5 Sportback“, „A5 Coupé“ ir „A5 Cabriolet“ modeliai pasižymi nauja ir dar sportiškesne išvaizda, pažangia „MMI touch“ valdymo sistema, o dalinė hibridinė technologija užtikrina didesnį komfortą ir mažesnes degalų sąnaudas. „Audi S5 Sportback“ ir „S5 Coupé“ modeliai su 3.0 TDI varikliu, turinčiu elektrinį kompresorių ir 48 voltų pagrindinę elektros sistemą, išsiskiria itin didele galia.
Skaityti daugiau
20190904_Audi_A4_LV (2).jpg

Komforto, efektyvumo ir galios derinys „Audi A4“ atkeliavo į Lietuvą (2019-09-04)

Pažangių technologijų, galios ir estetikos sinteze pasižymintis atnaujintas „Audi A4“ modelis jau pasirodė prekyboje Lietuvoje, o jo kainos prasideda nuo 31 400 Eur. Ketverius metus tobulintas vidutinio dydžio automobilis tapo dar patogesnis, sportiškesnis ir labiau pritaikomas pagal individualius poreikius. Progresyvus dizainas, nuosekliai suderintas su lengva konstrukcija, suteikia automobiliui dar geresnę dinamiką, o viduje įmontuotas didžiulis MMI lietimui jautrus ekranas užtikrina patogų valdymą.
Skaityti daugiau
Audi_RS_6_2000x1333.jpg

Ketvirtoji RS ikonos karta: naujas„Audi RS 6 Avant“
(2019-08-21)

Dvidešimt penki RS metai, dvidešimt penki galingų „Audi“ universalų metai: pristačius naują „Audi RS 6“, „Audi Sport“ verčia naują galingų „Avant“ universalų istorijos puslapį. Dar didesnė galia, drauge su didesnį efektyvumą užtikrinančia daline hibridine technologija, užtikrina, kad „RS 6 Avant“ yra puikus palydovas visiems gyvenimo atvejams.
Skaityti daugiau
Audi e-tron 50 quattro.jpg

Nauja elektrinio SUV versija: „Audi e-tron 50 quattro”
(2019-08-01)

„Audi“ gamintojas pristato naują elektrinio SUV versiją „Audi e-tron 50 quattro“, kuri pasirodys kitų metų pradžioje. Jos du elektros varikliai pasiekia 230 kW galią ir 540 Nm sukimo momentą, o 71 kWh talpos akumuliatorius užtikrina didesnį kaip 300 kilometrų nuvažiuojamą atstumą. Vokietijoje pradinio „e-tron“ šeimos elektromobilio kaina bus mažesnė nei 70 000 eurų, o kaina Lietuvoje bus paskelbta šių metų rudenį.
Skaityti daugiau
Q3SB_2000x1333.jpg

Galingas ir elegantiškas: „Audi Q3 Sportback“ (2019-07-24)

„Audi“ modelių gamą papildė kompaktinis SUV-kupė „Audi Q3 Sportback“. Naujas modelis savyje apjungia praktiškas ir universalias SUV savybes su sportiška elegancija ir kupė manevringumu. Tai yra pirmasis „Audi“ markės kompaktinis krosoveris.
Skaityti daugiau
etron_2000x1333.jpg

„Audi e-tron“ su virtualiais išoriniais veidrodėliais – jau Lietuvos gatvėse (2019-07-04)

„Audi e-tron“ yra pirmasis serijinis modelis, kuriame pasirinktinai gali būti naudojami virtualūs išoriniai veidrodžiai. Tokie veidrodėliai ne tik technologiškai patrauklesni, bet ir teikia praktinę naudą – užtikrina vairuotojo patogumą ir didesnį saugumą. Pirmieji „Audi e-tron“ automobiliai su virtualiais išoriniais veidrodėliais jau išriedėjo ir į Lietuvos gatves.
Skaityti daugiau
Q7PI_2000x1333.jpg

Pakylėtas į naują lygį: atnaujintas „Audi Q7” (2019-06-26)

„Audi“ gamintojas atnaujino didelio SUV „Audi Q7“ išorę ir technologijas. Nuo šiol erdvus didysis SUV išsiskiria naujausių „Audi“ modelių išvaizda ir užtikrina įspūdingą dinamiką bei ypatingą komfortą. „HD Matrix LED“ žibintai su lazerinėmis šviesomis, dalinė hibridinė technologija ir skaitmeninis valdymas yra tik kelios ypatingos atnaujinto modelio savybės. Naujas „Audi Q7“ Europoje ir Lietuvoje pasirodys rugsėjo viduryje.
Skaityti daugiau
SQ8_2000x133.jpg

Maksimali galia: „Audi SQ8 TDI“ (2019-06-22)

„Audi“ pristato sportiškiausią Q šeimos modelį „SQ8 TDI“. Aštuonių cilindrų dyzelinis variklis su dviem turbinomis dideliam SUV-kupė automobiliui suteikia įspūdingas dinamines savybes ir pasižymi dideliu efektyvumu. Pavaros ir pakabos technologijos, tarp kurių yra ir sportinis diferencialas, svyravimo stabilizavimo sistema ir visi vairuojamieji ratai, užtikrina itin didelį manevringumą. Lietuvoje „Audi SQ8 TDI“ bus galima užsisakyti jau liepos viduryje.
Skaityti daugiau
a6a_2000x1333.jpg

Dvidešimt „Audi A6 Avant“, pritaikyto bekelei, metų: naujas „Audi A6 allroad quattro“ (2019-06-05)

Po 20-ies metų, kai pasirodė pirmas modelis, debiutuoja naujas ketvirtos kartos „Audi A6 allroad quattro“ universalas. Su standartine visų ratų pavara, reguliuojama pneumatine pakaba ir dar didesne prošvaisa, jis pajėgus tiek greitkelyje, tiek ir bekelėje, o galingi V6 TDI varikliai užtikrina itin didelę, iki 2,5 tonos siekiančią vilkimo galią. Išskirtinės išvaizdos ir su dar daugiau nei pirmtake pasirenkamos įrangos, naujas „Audi A6 allroad quattro“ itin patiks vertinantiems efektingą dizainą, neprilygstamą universalumą ir didelį komfortą.
Skaityti daugiau
Audi_A4.jpg

Naujasis „Audi A4“: dar sportiškesnis ir pažangesnis
(2019-04-15)

Naujasis „Audi A4“ atstovauja tikrąsias prekės ženklo vertybes. Po ketverių metų darbo „Audi“ pristato vidutinio dydžio automobilį, kuris yra dar patogesnis ir sportiškesnis. Jo išorė atkartoja naująjį keturių žiedų gamintojo dizainą, o didžiulis MMI lietimui jautrus ekranas suteikia patogų valdymą, panašų į išmaniojo telefono. Daugelis variklio modelių turi integruotą lengvojo hibrido (MHEV) sistemą, užtikrinančią komfortą ir efektyvumą. Tai galioja ir „Audi S4 TDI“, po kurios kapotu pirmą kartą yra V6 TDI variklis, 48 voltų pagrindinė elektros sistema ir elektra varomas kompresorius (EPC), žadantis dar smagesnį pagreitėjimą.
Skaityti daugiau
aime_list.jpg

Mobilumas didmiesčiuose: koncepcinis Audi AI:ME elektromobilis (2019-04-15)

2019 m. Šanchajaus automobilių parodoje „Audi“ pristato ateities didmiesčių mobilumo viziją: koncepcinį kompaktinį elektromobilį Audi AI:ME, pasižymintį itin erdviu ir futuristiniu salonu bei palaikantį ketvirtojo lygio savavaldžio važiavimo režimą. Keliaujantys juo galės naudingai leisti laiką, kadangi Audi AI:ME turi daug pažangių komunikacijos ir pramogų technologijų ir užtikrina itin patogią ir komfortišką kelionę.
Skaityti daugiau
S7_list.jpg

Tinka tolimoms kelionėms: nauji Audi S6 ir S7 TDI modeliai su elektriniu kompresoriumi (2019-04-11)

Sportiškumas ir efektyvumas – nauji „Audi“ S6 ir S7 debiutuoja su itin didelį sukimo momentą pasiekiančiais V6 TDI varikliais, puikiai pritaikytais tolimoms kelionėms. Pirmą kartą „Audi“ inžinieriai panaudojo elektrinį kompresorių su 48 voltų elektros sistema, o tikslų valdymą užtikrina „S sport“ reguliuojama pakaba, „quattro“ visų varančiųjų ir dinaminė visų vairuojamųjų ratų bei keraminė stabdžių sistemos. Visa tai pabrėžiama išskirtine S versijos modelio išvaizda.
Skaityti daugiau
a1_2000x1333.jpg

Naujasis Audi A1 Sportback – kompaktiškas automobilis su dinamišku dizainu (2019-04-05)

Audi A1 Sportback jau atkeliavo į Lietuvą. Šis automobilis, pasižymintis itin dinamišku dizainu, sužavi jaunus bei progresyvius pirkėjus, kuriems dažnai tai yra pirmoji įsigyta transporto priemonė. Audi A1 Sportback – idealus kompanionas mieste, tačiau puikiai tinka ir ilgesnėms kelionėms dėl integruotų aukšto lygio informacijos ir pramogų bei asistavimo vairuotojui sistemų. Automobilio, kurį jau galima įsigyti Audi atstovybėse, bazinė kaina yra 21 600 EUR.
Skaityti daugiau
Audi e-tron_3_news.jpg

„Audi e-tron“ pristatytas augančiai Lietuvos elektromobilių rinkai (2019-03-26)

Lietuvoje antradienį pristatytas itin lauktas elektromobilis – naujasis „Audi e-tron“, tituluojamas aukščiausios klasės visureigiu, vienijančiu sportiškumą ir kasdienį praktiškumą. Į Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO susirinkę žiniasklaidos atstovai ir kiti srities ekspertai dalyvavo specialioje konferencijoje, kurioje klausė pranešimų ir diskutavo, kokie pagrindiniai iššūkiai ir ateities perspektyvos laukia augančios elektromobilių rinkos Lietuvoje. Iškart po konferencijos, renginio svečiai galėjo pirmieji išbandyti naująjį elektromobilį.
Skaityti daugiau
Q4_2000x1333.jpg

Pirmasis žvilgsnis į koncepcinį "Audi Q4 e-tron" elektromobilį (2019-03-05)

Praėjo maždaug metai nuo tada, kai debiutavo pirmasis serijinis "Audi" elektromobilis "Audi e-tron" ir šiandien toje pačioje vietoje – Ženevos automobilių parodoje – keturių žiedų markė suteikia galimybę pamatyti naują koncepcinį "Audi Q4 e-tron" elektromobilį. Kai 2020 metų pabaigoje bus pristatyta serijinė šio modelio versija, 4,59 m ilgio kompaktiškas visureigis su "quattro" pavara, su vienu įkrovimu galintis nuvažiuoti 450 kilometrų, bus jau penktasis "Audi e-tron" elektromobilis.
Skaityti daugiau
Hybrids_2000x1333.jpg

Efektyvūs ir galingi – nauji iš elektros tinklo įkraunami Audi hibridiniai modeliai (2019-02-26)

Važiavimas vien tik elektra ne tik neteršia aplinkos, bet gali būti ir itin sportiškas – Audi toliau plečia savo elektrinio mobilumo strategiją ir pristato naujus iš elektros tinklo įkraunamus hibridinius modelius. Ženevos automobilių parodoje debiutuos iš elektros tinklo įkraunamos hibridinės Audi A8, A7 Sportback, A6 ir Q5 versijos, kuriomis vien tik elektra galima nuvažiuoti daugiau kaip 40 kilometrų (matuojant WLTP ciklu). Vairuotojas galės pats pasirinkti norimą važiavimo režimą – tiek komfortišką, tiek ir itin sportišką. Naujus iš elektros tinklo įkraunamus Audi hibridinius modelius bus galima užsisakyti jau šiais metais.
Skaityti daugiau
teaser_2000x1333.jpg

"Audi e-tron": legendinėje "Streif" trasoje išbandytas ypatingas elektromobilis (2019-02-19)

Sausio mėnesio pabaigoje "Audi" savo pirmąjį vien tik elektra varomą visureigį išbandė kalnuose, kuriuose geriausi pasaulio kalnų slidininkai kaunasi dėl pergalės Hahnenkammo pasaulio taurės etapo varžybose. Specialiai paruoštas "Audi e-tron" legendinėje "Streif" trasoje pakilo į "Mausefalle" atkarpą – net 85 proc. nuolydžio šlaitas yra pati stačiausia atkarpa šioje įspūdingoje kalnų slidinėjimo trasoje.
Skaityti daugiau
etron_presales_2000x1333.jpg

Lietuvoje jau prasidėjo išankstiniai "Audi e-tron" pardavimai (2019-02-08)

Lietuvoje jau prasidėjo pirmojo keturių žiedų gamintojo elektromobilio "Audi e-tron" išankstiniai pardavimai. Šis modelis siūlo visiškai naują patirtį: erdviame ir stilingame salone galima mėgautis įspūdingu trimačiu garsu ir naudotis pažangiomis technologijomis. Pirmuosius "Audi" elektromobilius iš anksto užsisakyti jau galima „Audi“ salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
Skaityti daugiau
Audi_Q3 (1).jpg

Komfortas ir praktiškumas viename: į Lietuvą atkeliavo naujasis "Audi Q3" (2019-01-14)

Lietuvoje jau galima įsigyti naująjį "Audi Q3" – šeimyninį kompaktinį SUV, išsiskiriantį sportiška išvaizda, erdvumu, praktiškumu ir komfortu. Automobilio, kurį jau galima įsigyti "Audi" atstovybėse Kaune ir Vilniuje, bazinė kaina yra 32 900 EUR.
Skaityti daugiau
A1814546_medium.jpg

Nauja žvaigždė kino sostinėje – "Audi e-tron GT" koncepcinis modelis (2018-11-29)

Keturių žiedų prekės ženklas pristato vieną iš šių metų Los Andželo automobilių parodos žvaigždžių, trečiąjį "Audi e-tron". Elektra varomas koncepcinis "Audi e-tron GT" modelis, keturių durų kupė, debiutuoja kaip parodomasis automobilis. Numatoma, kad masinei gamybai skirtas modelio atitikmuo pasirodys po maždaug dvejų metų.
Skaityti daugiau
A1812843_medium.jpg

Greičiausias modelis tapo dar pažangesnis: "Audi R8" sulaukė svarbaus atnaujinimo (2018-10-24)

"Gimęs lenktynių trasoje, sukurtas keliui", – taip "Aud" inžinieriai apibūdina du naujus, sportiškus "Audi R8" modelius. Kuriant kupė ir rodsterį įkvėpimo semtasi iš lenktyninio "Audi R8 LMS GT3", kuris buvo pristatytas 2018-ųjų Paryžiaus automobilių parodoje "Paris Motor Show". Naujieji automobiliai perėmė ne tik sportišką giminaičio dizainą, bet ir gavo galingesnius variklius. Naujaisiais "R8" modeliais Europoje bus pradėta prekiauti 2019-ųjų pradžioje.
Skaityti daugiau
Audi_e-tron_1.jpg

Elektrizuojančiai smagus važiavimas su „Audi e-tron“ (2018-09-20)

„Audi e-tron“ yra pirmasis vien tik elektra varomas serijinis keturių žiedų markės modelis. Pirmą kartą gamybai parengtas sportiškasis SUV elektromobilis pasauliui pristatytas šiandien San Franciske (JAV) vykstančiame „Audi Summit“ renginyje.
Skaityti daugiau
PB_e-tron (2).jpg

„Audi“ pristatė koncepcinį „PB18 e-tron“ elektromobilį (2018-08-29)

Monterėjuje (Kalifornija, JAV) vykstančiame kasmetiniame „Pebble Beach“ automobilių festivalyje „Audi“ pirmą kartą pristatė koncepcinį modelį – sportinį „Audi PB18 e-tron“ elektromobilį.
Skaityti daugiau
A189287_medium.jpg

„Audi e-tron“ elektromobilis išbandytas kalnų keliuose (2018-08-09)

Naujasis „Audi e-tron“ elektra varomas SUV apjungia milžinišką galią ir didelį efektyvumą. Jo elektros variklių galia siekia iki 300 kW, 100 km/val. greitį jis pasiekia mažiau nei per 6 sekundes, o vienu įkrovimu gali nuvažiuoti daugiau kaip 400 kilometrų WLTP ciklu.
Skaityti daugiau
_DSC6421.jpg

Vilniuje pristatytas naujasis „Audi Q8“ – gaivus SUV vėjo gūsis kelionėms (2018-08-09)

Lietuvoje antradienį pristatyta labai laukta naujiena – naujais SUV „Audi Q8“. Į viešbutį „Pacai“ susirinkę žiniasklaidos atstovai iš karto gavo progą išbandyti naująjį automobilio modelį, kuriame susilieja prabangaus keturių durelių kupė elegancija ir didelio SUV praktiškumas.
Skaityti daugiau