Audi A3 allstreet – patogumas ir gebėjimas prisitaiyti > A3 > Audi Lietuva | Audi.lt
Audi A3 allstreet Dynamic view

A3 allstreet

Audi A3 allstreet

Charizmatiškas krosoveris.

Ar esate pasiruošę naujiems keliams? Kasdieniam naudojimui idealiai tinkantis išraiškingo dizaino naujasis „Audi A3 allstreet“ užtikrina vairavimo malonumą.

Skirtas ne tik miestui.

Naujasis „Audi A3 allstreet“ yra visoks, tačiau tikrai ne paprastas. Nevaržomą judėjimą perteikia jau pats automobilio dizainas – unikalios struktūros aštuonkampio formos priekinės dalies apdaila su kontrastingomis selenito sidabrinės spalvos apdailos detalėmis ir tvirtos padidino pravažumo modeliui būdingos papildomos juostos.

Įkvepiantis nušvitimas: LED matricos priekiniai žibintai2 su naujais konstrukcijos elementais suteikia naujajam „Audi A3 allstreet“ ypatingos charizmos. Išsirinkite Jums labiausiai patinkantį dienos šviesų stilių iš siūlomų keturių naujų variantų. Įspūdingo dizaino galiniai žibintai suteikia automobiliui papildomo žavesio.

„Audi“ programėlių parduotuvė8 Jūsų automobilyje.

Automobilio multimedijos ekrane populiariomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Amazon Music“13, „Spotify“ ar „YouTube“, naudokitės ir nesusiedami išmaniojo telefono. Su „Amazon“ valdymo balsu technologija „Alexa“13 galite klausytis naujienų, sporto varžybų transliacijų ar muzikos, sužinoti orų prognozę ir naudotis kitomis funkcijomis.

Audi A3 allstreet CockpitAudi A3 allstreet Cockpit

Pastaba: nuotraukoje matoma „Audi A3 Sportback“ įranga.

Ženkite į skaitmeninę erą.

Išsirinkite maršrutą, bendraukite, gaukite reikiamą informaciją arba tiesiog mėgaukitės plačiomis navigacijos „plus“ galimybėmis naudodamiesi jutikliniu „MMI touch“2 ekranu. Ši multimedijos sistema taip pat suteikia prieigą prie plataus „Audi connect“ paslaugų asortimento2,4, leidžiančio patirti nuo skaitmeninio pasaulio neatsiejamą šiuolaikinį mobilumą.

Audi A3 Sportback Amazon Music Functions on Demand

Funkcijos pagal poreikį: Įvairias multimedijos funkcijas ir pagalbines sistemas galite užsisakyti jau turėdami automobilį. Tiesiog aplankykite „Audi“ internetinę parduotuvę „myAudi“ programėlėje3.

Pastaba: nuotraukoje matoma „Audi A3 Sportback“ įranga.

Suasmeninamas, todėl nenuobodus

Įspūdingi peizažai ar žinomi kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi“3 programėlės temų skiltyje10,12 ir nustatykite ją kaip automobilio ekrano foną. Akį traukiantis efektas: interjero apšvietimo paketas „plus“² automatiškai pakeičia spalvą pagal pasirinktą nuotrauką.

Audi A3 Sportback CockpitAudi A3 Sportback Cockpit

Pastaba: nuotraukoje matoma „Audi A3 Sportback“ įranga. Automobilio ekrano fonas: © Thomas Hoepker – „Magnum Photos“.

Nevaržomas dinamiškumas.

Naujajame „Audi A3 allstreet“ montuojami dinamišką važiavimą užtikrinantys efektyvūs varikliai, išvystantys mažiausiai 110 kW galią. (Degalų sąnaudos (vidutinės): 5–5,8 l/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 123–141 g/km; CO₂ emisijos klasė: E–D). Šie motorai garantuoja aukščiausio lygio vairavimo malonumą ir nepriekaištingą komfortą.

Vietos užteks viskam.

Praktiškas automobilis kasdieniam vairavimui, puikiai tinkantis ir laisvalaikiui. 40:20:40 santykiu padalintas sulankstomas galinės sėdynės atlošas2 suteikia naujajam „Audi A3 allstreet“ dar daugiau universalumo. Sulanksčius galines sėdynes bagažo skyriaus talpa padidėja nuo 380 iki 1200 litrų.

Intensyvūs garso pojūčiai.

Naujajam „Audi A3 allstreet“ papildomai galite užsisakyti aukščiausios kokybės SONOS 3D garso sistemą2. 15 galingų garsiakalbių, įskaitant ir žemų dažnių kolonėlę, muzikos klausymą paverčia nepamirštama patirtimi. Tai geriausia galimybė patiems patirti, kaip puikiai drauge su sodriu žemų dažnių skambesiu gali būti atkuriami ir aukšti bei viduriniai tonai

Audi Sonos

„Audi exclusive“.

Suteikite savo naujajam „Audi A3 allstreet“ įkvepiančio originalumo – automobilis gali būti toks pat nepakartojamas, kaip ir Jūs. Išsirinkite norimą spalvą iš specialiai atrinktos paletės. Pavyzdžiui, užburiančią perlamutrinę „Goodwood“ žalią.

Audi A3 allstreet Seitenansicht

Įvairovė lyg gamtoje.

Originalūs „Audi“ akseruasai18 suteikia dar daugiau galimybių suasmeninti savo automobilį. Pasinaudokite unikaliais sprendimais, kurie išsiskiria užburiančiu dizainu ir aukščiausio lygio funkcionalumu.

Audi A3 allstreet Top side view

Dinamiškumą atskleidžiančios detalės: Iš anglies pluošto pagamintas oro srautą nukreipiantis stogo aptakas2 sukurtas pagal Jūsų „Audi“ charakterį. Ši išskirtinė galinės automobilio dalies apdailos detalė dar labiau išryškina sportišką dizainą.

Audi A3 Sportback

„Audi A3 Sportback“

Degalų sąnaudos (vidutinės): 4,8–5,9 l/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 119–141 g/km; CO₂ emisijos klasė: E–D.

Audi A3 Limousine

„Audi A3 Limousine“.

Degalų sąnaudos (vidutinės): 4,8–5,7 l/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 118–137 g/km; CO₂ emisijos klasė: E–D.

² Papildoma įranga.
³ Prieinamumas priklauso nuo šalies. Informaciją apie suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi“ programėlės aprašyme arba programėlių parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
⁴ Norėdami gauti informacijos apie „Audi connect“, apsilankykite adresu www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ atstovybe.
⁵ Atkreipiame dėmesį, kad funkcijos veikia neviršijant sistemos veikimo ribų ir tik padeda valdyti automobilį. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio valdymą ir privalo visada būti atidus.
⁶ „Audi Sport“ siūloma įranga.
⁷Lengvojo lydinio ratlankių, kurių blizgantis paviršius buvo tekintas, frezuotas, dalinai arba visiškai poliruotas, negalima naudoti žiemos sąlygomis. Dėl gamybos technologijos ratlankio paviršius nėra padengiamas pakankama antikorozine danga, todėl jį gali pažeisti kelio druskos ar kitos medžiagos.
⁸„Audi“ internetinėje parduotuvėje siūlomos funkcijos ir išmaniojo telefono sąsaja gali būti siūlomos už papildomą mokestį. Norint naudotis programėlėmis, reikalinga „myAudi“ paskyra ir mobilieji duomenys.
⁹„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos padalinių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ programėlė veikia šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV, Kanadoje, Meksikoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Norint naudotis programėle reikalinga „Amazon“ paskyra. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Dalis „Alexa“ funkcijų yra susijusios su išmaniųjų namų technologija. Automobilio navigacijos ekrane reikia nustatyti kalbą, kurią palaikytų „Amazon Alexa“ platforma. Dėl išsamesnės informacijos apie siūlomas paslaugas susisiekite su „Audi“ atstovybe. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“, ne vėliau kaip per trejus metus po automobilio įsigijimo. Norint naudotis „Alexa“ reikalingas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl to „Amazon Music“ naudojimas gali lemti papildomas išlaidas.
¹⁰„Audi connect“ multimedijos sistemos „plus“ įranga, kai kurios „Audi“ internetinės parduotuvės siūlomos funkcijos ir išmaniojo telefono sąsaja gali būti siūlomos už papildomą mokestį.
¹¹„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos padalinių prekių ženklai. Norint naudotis paslauga reikalinga „Amazon“ paskyra. „Amazon Music“ programėlės naudojimas gali lemti papildomas išlaidas.
¹² Prieinamumas priklauso nuo šalies.
¹³ Tik 35 TFSI modeliui su „S tronic“ transmisija (Degalų sąnaudos (vidutinės): 5,4–5,8 l/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 123–133 g/km; CO₂ emisijos klasė: D).
¹⁴ Projekcinio ekrano efektyvumą sumažina akiniai su poliarizuotais stiklais..
¹⁵ „Dinamica“ mikropluošto gamybai naudojamas perdirbtas poliesteris.
¹⁶ Tik kartu su „S“ interjero apdaila.
¹⁷„Audi exclusive“ yra „Audi Sport“ siūloma papildoma įranga. Norėdami gauti daugiau informacijos apie standartinę komplektaciją ir papildomą įrangą, kreipkitės į savo „Audi“ atstovybę arba apsilankykite tinklalapyje www.audi.com.
¹⁸Originalius „Audi“ aksesuarus galima įsigyti tiesiai iš gamintojo. Skaičiuojant automobilio degalų sąnaudas ir emisiją aksesuarai nėra vertinami. Aksesuarai gali būti montuojami tik po pirmosios registracijos.