A3 Limousine > A3 > Pradžia
Frontal side view Audi e-tron S Sportback

A3 Limousine

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 167–108 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 7,4–4,1 l/100km (WLTP)

Pažanga mūsų gyvenime

„Audi A3 Limousine“ galimos visos skaitmeninės paslaugos – nuo informacijos ir pramogų iki pagalbos sistemų.

Dynamic side view Audi e-tron Sportback

Faktai ir skaičiai

Pažangiosios technologijos

Įvairios „Audi A3 Limousine“ pažangiosios technologijos ir vairavimą lengvinančios sistemos² padeda išsisukti nuo susidūrimų, greitėti bei stabdyti. Todėl vairavimas tampa itin patogus ilgose kelionėse bei užstrigus automobilių spūstyse.

Audi RS 3 Sedan Front

Veikimo koncepcija ir informacijos bei pramogų sistemos

Naujasis „Audi A3 Limousine“ pasižymi intuityviomis valdymo funkcijomis, pvz., pasirinktine MMI navigacija „plus“ su „MMI touch“ jutikliniu ekranu. Dėl pasirinktinio virtualiojo „Audi“ prietaisų skydelio „plus“ ir projekcinio ekrano³ užtikrinama, kad visa papildoma informacija vairuotojui būtų matoma puikiai. Taip pat viduje puikuojasi standartinis 10,1 col. „MMI touch“ spalvotas jutiklinis ekranas, įtaisytas itin blizgiame juodame paviršiuje.

Pirmasis įspūdis nemeluoja

Jūsų žvilgsnį iškart patrauks plačios „Audi Singleframe“ radiatoriaus grotelės su išskirtiniu korio raštu. Šonuose tolydi pečių linija driekiasi galinių durelių link pabrėždama naujojo „Audi A3 Limousine“ ilgumą. O platus tarpuvėžis suteikia automobiliui atletišką charakterį.

Su „Audi exclusive“⁶: Išskirtiniai „Audi exclusive“⁶ apdailos variantai ir galimų pasirinkti spalvų įvairovė leis sukurti unikalų bei įkvepiantį „Audi A3 Limousine“ stilių. Pavyzdžiui, išorei galėsite pasirinkti jums pritaikytą „Audi exclusive“ apdailos variantą su koralų oranžine spalva, metalinio stiliaus.

Anglies stiliaus paketas Išorinių veidrodėlių korpusas ir iš anglies pluošto pagamintas bagažinės dangčio aptakas suteikia dinamiškumo bei ryškų kontrastą su automobilio spalva.

Audi A3 Sportback

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 6,8–3,9 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 155–99 g/km. Degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

1
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 6,6–3,8 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 152–97 g/km.
Degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
2
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
3
Poliarizuoti akiniai nuo saulės apribos priešakyje esančio ekrano naudojimą.
4
5
6
„Audi exclusive“ yra galimas „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
7
Tik modeliams su „S tronic“ 7 pavarų dvigubos sankabos transmisija. Transporto priemonėms su „mild hybrid“, be apvadų ir kontrastingų siūlių ant kilimėlių.
8
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš AUDI AG. Skaičiuojant transporto priemonės degalų sąnaudas ir išskiriamos taršos lygį, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.