A3 Limousine > A3 > Pradžia
 • stage_exterior_front.jpg
A3 Sedan 2019

A3 Limousine

Santūriai žavingas.
Audi A3 sedanas.

Audi A3 sedanas vienija kupė charakterį su elegantišku dizainu. Žemas, grakštus stogo kupolas perteikia grynąją dinamiką. Kartu savo raumeningai įtemptais paviršiais sedanas spinduliuoja pasitikėjimą savimi. Stipriai išplatinti sparnai su akcentuotomis ratų arkomis įrėmina ratus ir užtikrina sportišką išvaizdą. Pažangiosios Audi A3 sedano technologijos taip pat prisideda prie komfortiško važiavimo potyrio. Išskirtinis interjero privalumas yra pasirinktinis, visiškai skaitmeninis Audi virtualus prietaisų skydelis.

Download alle
00:00 | 00:00
 • Individualios komplektacijos linijos: ką bepasirinktumėte, kiekviena komplektacijos linija daro kelionę Audi A3 sedanu ypatinguoju potyriu.

 • Santūrus žavesys: 4,24 metro ilgio Audi A3 sedanas su 2,60 metro ratų baze atrodo tiek sportiškai, tiek elegantiškai.

 • Audi A3 sedano kėbulas pasižymi aukštu akustiniu komfortu, kuris dar labiau padidinamas dėl bazinėje įrangoje tiekiamo garsą izoliuojančio priekinio stiklo.

 • Audi A3 sedanas aprūpintas trimačiais galiniais žibintais su individualia šviesos grafika. Be to, su šviesos diodų priekiniais žibintais arba Audi matriciniais šviesos diodų priekiniais žibintais tiekiamos dinaminės posūkių šviesos, sumontuotos šviesos diodų galiniuose žibintuose.

 • Skirtumas priekinėje dalyje atsispindi taip pat ir difuzoriuje, kad atitinkama komplektacijos linija būtų atpažįstama iš priekio ir iš galo. Be to, visos linijos aprūpintos chromuotomis galinių išmetimo vamzdžių apdailomis.

 • Interjeras pasižymi Audi tipiška aukščiausio lygio kokybe.

 • Terminalo centre: apvalus pasukamasis ir paspaudžiamasis mygtukas bei jo žiedas, kuris apšviečiamas baltai derinyje su pasirinktine „MMI touch“ sistema. Ant jo yra jutiklinis paviršius.

 • Kitas išskirtinis privalumas automobilyje yra pasirinktinio visiškai skaitmeninio Audi virtualaus prietaisų skydelio valdymo ir indikacijos koncepcija.

 • „Audi phone box“ viduriniame ranktūryje belaidžiu būdu sujungia suderinamą mobilųjį telefoną artimojo lauko jungtimi su automobilio antena ir suteikia induktyvaus įkrovimo galimybę.

 • Aukščiausios klasės „Hi-Fi“ sprendimas: pasirinktinai tiekiama „Bang & Olufsen“ garso sistema.

Individualaus įrengimo laisvė.

Tokią galimybę suteikia komplektacijos linijų įvairovė: suteikite savo Audi A3 sedanui sportinį akcentą arba dar labiau pabrėžkite jo dizainą. Ką bepasirinktumėte, kiekviena komplektacijos linija daro važiavimą Audi A3 sedanu ypatinguoju potyriu. Su „A3 sport line“ Jūs įvairiomis detalėmis pabrėšite savo Audi A3 sedano temperamentą. Su „A3 design line“ Jūs sudėliosite įspūdingus akcentus ir atskleisite savo asmeninį individualumą.

Pažangi apšvietimo technologija

Naktis pavirsta diena: pasirinktiniai Audi matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai užtikrina ryškų ir tolygų kelio apšvietimą. Sistemos veikimo ribose atpažįstamos priešpriešiais važiuojančios transporto priemonės ir priekyje važiuojančios transporto priemonės. Jų buvimo zonos pritemdomos taip, kad liktų visiškai apšviestos kitos zonos tarp jų bei šalia jų. Labai adaptyvus šviesos paskirstymas ne tik pagerina važiuojamosios dalies apšvietimą, bet ir užtikrina didesnį saugumą ir komfortą. Be to, pažangiąją apšvietimo technologiją pabrėžia dinaminės posūkių šviesos – taip pat ir gale.

Daugiau apie apšvietimo technologiją

Puikiai subalansuotas sportiškumas

Audi A3 sedano važiuoklė daro įspūdį savo sportiškumu: su pasirinktine sportine važiuokle prošvaisa yra 15 milimetrų mažesnė, su „S line“ sportine važiuoklė ji yra 25 milimetrais mažesnė. Elektromechaninis vairo stiprintuvas veikia jautriai ir efektyviai. Visi varikliai stebina vikriu važiavimu ir kartu dideliu efektyvumu.

Komfortiškas ir pažangus

Išskirtinis Audi A3 sedano interjero privalumas yra Audi virtualus prietaisų skydelis. Įvairios komplektacijos linijos suteikia Jums individualaus pasirinkimo galimybę – papildomai prie bazinės komplektacijos, tai yra taip pat ir „S line“ sportinis paketas, suteikiantis dinamišką išvaizdą.

Valdymo koncepcija bei informacija ir pramogos

Kad važiavimo metu būtų aiškiai matoma visa svarbi informacija, Audi A3 sedanas pasirinktinai aprūpinamas visiškai skaitmeniniu Audi virtualiu prietaisų skydeliu. Prietaisų skydelis su aukštos raiškos 12,3 colio dydžio ekranu suteikia Jums dar geresnį apžvelgiamumą. Taip pat pasirinktinai tiekiamos gausios išmaniosios technologijos: taip Audi A3 sedanui tiekiama aukščiausio lygio informacijos ir pramogų sistema – MMI navigacijos sistema „plus“ su „MMI Touch“ ir valdymu žodinėmis komandomis, užtikrinanti intuityvų valdymą.

Daugiau apie valdymo koncepciją bei informaciją ir pramogas

Daugiau saugumo

Su gausiomis asistavimo vairuotojui sistemomis važiavimas Audi A3 sedanu užmiestyje ir mieste yra dar saugesnis: pažangiosios sistemos, tokios kaip pasirinktinis važiavimo spūstyje asistentas, kuris sąveikauja su Audi automatiniu atstumo reguliavimu ir integruota atstumo palaikymo sistema, užtikrina dar didesnį komfortą. Kitos pasirinktinai tiekiamos pagalbinės sistemos apima parkavimo pagalbos „plus“ sistema ir kameros pagrindu veikiančią kelio ženklų atpažinimo sistemą.

Kompaktiškas komfortas

Erdvus sportinio keturdurio automobilio interjeras yra lengvas ir skaidrus. 425 litrų tūrio bagažo skyrius gali būti praplečiamas, nulenkiant žemyn atlošus. Pasirinktinis priekabos prikabinimo kablys gali būti atlenkiamas ir atrakinamas elektronikos, paspaudžiant mygtuką – tai daro Audi A3 sedaną patikimu palydovu taip pat ir už asmeninės kasdienybės ribų.

A3 Sedan 2019