A3 Sportback > A3 > Pradžia
Frontal side view Audi e-tron S Sportback

A3 Sportback

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 170–111 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 7,5–4,2 l/100km (WLTP)

Pažanga mūsų gyvenime

Progresyvus dizainas ir pažangiosios technologijos – „Audi A3 Sportback“.

Dynamische Seitenansicht Audi e-tron Sportback

Faktai ir skaičiai

Pažangiosios technologijos

Įvairios „Audi A3 Sportback“ pažangiosios technologijos ir vairavimą lengvinančios sistemos² padeda išsisukti nuo susidūrimų, greitėti bei stabdyti. Todėl vairavimas tampa itin patogus ilgose kelionėse bei užstrigus automobilių spūstyse.

„Audi drive select“ sistema Naudodami „Audi drive select“ sistemą galite sureguliuoti „Audi A3 Sportback“ charakteristikas pagal savo vairavimo stilių, atsižvelgdami į tai, kas jums patinka labiausiai: komfortas, dinamika, automatika ar individualizuotos vairavimo galimybės. Ekonomiškumo režimas padeda taupyti degalus.

Sportiškas, aukštos kokybės, skaitmeninis

Viduje pasirinktinės sportinės sėdynės priekyje ir centrinis valdymo pultas su pavarų perjungimo svirtimi – transporto priemonėse su „S tronic“, kad būtų užtikrintas dinamiškumas. Pasirinktinės MMI navigacijos „plus“ funkcija „On-Street Parking“, pavyzdžiui, aiškiai parodo galimybę rastą laisvą vietą automobiliui pastatyti tam tikrose gatvėse.

Emocionalus dizainas

„Atoll blue“ spalvos ir metalinio stiliaus „Audi A3 Sportback“ yra neužmirštamas dėl savo išraiškingų ratlankių, platesnės tarpvėžės ir ištisinės pečių linijos išilgai šono. Priderintos didesnių matmenų išskirtinės „Audi“ radiatoriaus grotelės „Singleframe“ su korio raštu dar labiau pabrėžia atletišką „Audi A3 Sportback“ išvaizdą.

Su „Audi exclusive“⁶: Pagal individualius poreikius pritaikyta „Audi exclusive“⁶ apdaila ir plačiu spalvų pasirinkimu. Pavyzdžiui, išorei galėsite pasirinkti jums pritaikytą „Audi exclusive“ apdailos variantą su „Misano“ raudona spalva ir perlų efektu.

Sprendimai, pritaikyti jums Lengvojo lydinio 5 V formos stipinų „Acumen“ dizaino ratlankiai iš „Audi“ originalių priedų⁸, nudažyti juoda spalva su kontrastingomis kvarco pilkos ir raudonos spalvos detalėmis, itin pabrėžia automobilio išorės dizaino dinamiką.

Audi A3 Limousine

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 6,6–3,8 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 152–97 g/km. Degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

1
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 6,8–3,9 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 155–99 g/km.
Degalų sąnaudų, elektros energijos sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
2
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
3
Poliarizuoti akiniai nuo saulės apribos priešakyje esančio ekrano naudojimą.
4
5
6
„Audi exclusive“ yra galimas „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
7
Tik modeliams su „S tronic“ 7 pavarų dvigubos sankabos transmisija. Transporto priemonėms su „mild hybrid“, be apvadų ir kontrastingų siūlių ant kilimėlių.
8
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš AUDI AG. Skaičiuojant transporto priemonės degalų sąnaudas ir išskiriamos taršos lygį, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.