A3 Sportback > A3 > Pradžia
 • stage_exterior_front.jpg
 A3 Sportback 2019

A3 Sportback

Įvairiapusis ir pažangus.
Audi A3 Sportback.

Sportiškos ir išraiškingos linijos suteikia Audi A3 Sportback dinamišką išvaizdą. Ilga ratų bazė ir trumpa priekinė iškyša pabrėžia subalansuotas dinamiškas proporcijas. Papildytas gausiomis asistavimo vairuotojui sistemomis ir pasirinktiniais technologijų paketais Audi A3 Sportback yra idealus miestui bei gerai pasirodo spontaniškose išvykose. Pasirinktinai tiekiamas virtualus Audi prietaisų skydelis yra papildomas išskirtinis privalumas, kuris dar labiau pagerina važiavimo potyrį ir padidina komfortą.

Download alle
00:00 | 00:00
 • Terminalo centre: apvalus pasukamasis ir paspaudžiamasis mygtukas bei jo žiedas, kuris apšviečiamas baltai derinyje su pasirinktine „MMI touch“ sistema. Ant jo yra jutiklinis paviršius.

 • Audi A3 Sportback su įspūdinga šviesos grafika: bi-ksenoniniai priekiniai žibintai yra bazinėje komplektacijoje, šviesos diodų priekiniai žibintai ir Audi matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai tiekiami pasirinktinai.

 • Dinamišką Audi A3 Sportback išvaizdą pabrėžia galingai sumodeliuotas priekinis dangtis, įspūdingos „Singleframe“ grotelės ir plokšti priekiniai žibintai.

 • Audi A3 Sportback aprūpintas įspūdingais galiniais žibintais su individualia šviesos grafika. Be to, su šviesos diodų priekiniais žibintais arba Audi matriciniais šviesos diodų priekiniais žibintais tiekiamos dinaminės posūkių šviesos, sumontuotos šviesos diodų galiniuose žibintuose.

 • Skirtumas priekinėje dalyje atsispindi taip pat ir difuzoriuje, kad atitinkama komplektacijos linija būtų atpažįstama iš priekio ir iš galo. Be to, visos linijos aprūpintos chromuotomis galinių išmetimo vamzdžių apdailomis.

 • Daugiau lankstumo Audi A3 Sportback automobilyje: pasirinktinė 40:20:40 santykiu padalina galinė sėdynė.

 • Interjeras pasižymi Audi tipiška aukščiausio lygio kokybe: trijų stipinų vairas pasirinktinai gali būti šildomas.

 • Kitas išskirtinis privalumas automobilyje yra pasirinktinio visiškai skaitmeninio Audi virtualaus prietaisų skydelio valdymo ir indikacijos koncepcija.

 • „Audi phone box“ viduriniame ranktūryje belaidžiu būdu sujungia suderinamą mobilųjį telefoną artimojo lauko jungtimi su automobilio antena ir suteikia induktyvaus įkrovimo galimybę.

 • Aukščiausios klasės „Hi-Fi“ sprendimas: pasirinktinai tiekiama „Bang & Olufsen“ garso sistema.

Atletiškas charakteris

Dinamiškas stogo kontūras pabrėžia atletišką Audi A3 Sportback charakterį. Savita „tornado“ linija palei langų kraštą ir dinamiška linija virš slenksčių išryškina penkiadurio automobilio darnumą. Vaizde iš galo dominuoja trimačiai galiniai žibintai, aiškiai išryškintos linijos ir platus difuzorius. Savo dinamiško charakterio atžvilgiu Audi A3 Sportback deramai atrodo su pasirinktinai tiekiamu „S line selection“ paketu, kuris optiškai pabrėžia jo lyderystę ir individualumą bei dinamišką tiek automobilio, tiek vairuotojo pretenzingumą.

Pažangi apšvietimo technologija

Naktis pavirsta diena: pasirinktiniai Audi matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai užtikrina ryškų ir tolygų kelio apšvietimą. Sistemos veikimo ribose atpažįstamos priešpriešiais važiuojančios transporto priemonės ir priekyje važiuojančios transporto priemonės. Jų buvimo zonos pritemdomos taip, kad liktų visiškai apšviestos kitos zonos tarp jų bei šalia jų. Labai adaptyvus šviesos paskirstymas ne tik pagerina važiuojamosios dalies apšvietimą, bet ir užtikrina didesnį saugumą ir komfortą. Be to, pažangiąją apšvietimo technologiją pabrėžia dinaminės posūkių šviesos – taip pat ir gale.

Daugiau apie apšvietimo technologiją

Puikiai subalansuotas sportiškumas

Audi A3 Sportback važiuoklė daro įspūdį savo sportiškumu: su pasirinktine sportine važiuokle prošvaisa yra 15 milimetrų mažesnė, su „S line“ sportine važiuoklė ji yra 25 milimetrais mažesnė. Elektromechaninis vairo stiprintuvas veikia jautriai ir efektyviai. Taip pat pasirinktinai tiekiama progresyvi vairavimo sistema su elektriniu vairo stiprintuvu. Visi varikliai stebina vikriu važiavimu ir kartu dideliu efektyvumu.

Komfortiškas ir pažangus

Išskirtinis Audi A3 Sportback interjero privalumas yra Audi virtualus prietaisų skydelis. Be to, pasirinktis šildomas trijų stipinų vairas ir pasirinktinai tiekiama vairuotojo sėdynės masažo funkcija suteikia papildomą komfortą ir užtikrina malonų važiavimą. Įvairios komplektacijos linijos suteikia Jums individualaus pasirinkimo galimybę – papildomai prie bazinės komplektacijos, tai yra taip pat ir „S line“ sportinis paketas, suteikiantis dinamišką išvaizdą.

Valdymo koncepcija bei informacija ir pramogos

Kad važiavimo metu būtų aiškiai matoma visa svarbi informacija, A3 Sportback pasirinktinai aprūpinamas visiškai skaitmeniniu Audi virtualiu prietaisų skydeliu. Prietaisų skydelis su aukštos raiškos 12,3 colio dydžio ekranu suteikia Jums dar geresnį apžvelgiamumą. Taip pat pasirinktinai tiekiamos gausios išmaniosios technologijos: taip Audi A3 Sportback tiekiama aukščiausio lygio informacijos ir pramogų sistema – MMI navigacijos sistema „plus“ su „MMI Touch“ ir valdymu žodinėmis komandomis, užtikrinanti intuityvų valdymą.

Daugiau apie valdymo koncepciją bei informaciją ir pramogas

Daugiau saugumo

Su gausiomis asistavimo vairuotojui sistemomis važiavimas Audi A3 Sportback automobiliu užmiestyje ir mieste yra dar saugesnis: pavyzdžiui, skersinio eismo gale stebėjimo asistentas įspėja Jus dėl galimo susidūrimo rizikos, kai išvažiuojate iš stovėjimo vietos. Pasirinktinis važiavimo spūstyje asistentas, kuris sąveikauja su Audi automatiniu atstumo reguliavimu su „Stop & Go“ funkcija užtikrina dar didesnį važiavimo saugumą dėl integruotos atstumo palaikymo sistemos.

Įmantrus ir komfortiškas

Pažangiosios Audi A3 Sportback technologijos ir aukštos kokybės įranga užtikrina dar didesnį komfortą kiekvienoje kelionėje. 4,24 metro ilgis ir 2,60 metro ratų bazė – Audi A3 Sportback yra sportiškas ir išraiškingas. Be to, Jūs susitelkiate pagrindinį dėmesį į savo kasdienybės poreikius ir sukuriate Jūsų skonį atitinkančius akcentus.

A3 Sportback