„A3 Sportback“ > A3 > Audi Lietuva | Audi.lt

Degalų sąnaudos (vidutinės): 4,8–5,9 l/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 119–141 g/km; CO₂ emisijos klasė: E–D.

Audi A3 Sportback front

Pačios geriausios emocijos.

Susipažinkite su naujuoju „Audi A3 Sportback“ modeliu, išsiskiriančiu išraiškingu priekinės ir galinės dalies dizainu bei dinamišku siluetu.

Kelio puošmena.

Galite patys nuspręsti, kuri naujojo „Audi A3 Sportback“ spalva padarys didžiausią įspūdį. Galbūt, pavyzdžiui, metalizuota2 žalia?

Vietos užteks viskam.

Praktiškas automobilis kasdieniam vairavimui, bet puikiai tinkantis ir laisvalaikiui. 40:20:40 santykiu padalintas sulankstomas galinės sėdynės atlošas2 suteikia dar daugiau universalumo. Sulanksčius galines sėdynes bagažo skyriaus talpa padidėja nuo 380 iki 1200 litrų.

Audi A3 Sportback trunk

Intensyvūs garso pojūčiai.

Naujajam „Audi A3 Sportback“ papildomai galite užsisakyti aukščiausios kokybės SONOS 3D garso sistemą2. 15 galingų garsiakalbių, įskaitant ir žemų dažnių kolonėlę, muzikos klausymą paverčia nepamirštama patirtimi. Tai geriausia galimybė patiems patirti, kaip puikiai drauge su sodriu žemų dažnių skambesiu gali būti atkuriami ir aukšti bei viduriniai tonai.

Audi Sonos

„Audi“ programėlių parduotuvė12 Jūsų automobilyje.

Automobilio multimedijos ekrane populiariomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Amazon Music“13, „Spotify“ ar „YouTube“, naudokitės ir nesusiedami išmaniojo telefono. Su „Amazon“ valdymo balsu technologija „Alexa“13 galite klausytis naujienų, sporto varžybų transliacijų ar muzikos, sužinoti orų prognozę ir naudotis kitomis funkcijomis.

Audi A3 Sportback CockpitAudi A3 Sportback Cockpit

Ženkite į skaitmeninę erą.

Išsirinkite maršrutą, bendraukite, gaukite reikiamą informaciją arba tiesiog mėgaukitės plačiomis navigacijos „plus“ galimybėmis naudodamiesi jutikliniu „MMI touch“2 ekranu. Ši multimedijos sistema taip pat suteikia prieigą prie plataus „Audi connect“ paslaugų asortimento2,4, leidžiančio patirti nuo skaitmeninio pasaulio neatsiejamą šiuolaikinį mobilumą.

Functions on Demand

Funkcijos pagal poreikį: Įvairias multimedijos funkcijas ir pagalbines sistemas galite užsisakyti jau turėdami automobilį. Tiesiog aplankykite „Audi“ internetinę parduotuvę „myAudi“ programėlėje3.

Suasmeninamas, todėl nenuobodus

Įspūdingi peizažai ar žinomi kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi“3 programėlės temų skiltyje14,16 ir nustatykite ją kaip automobilio ekrano foną. Akį traukiantis efektas: interjero apšvietimo paketas „plus“² automatiškai pakeičia spalvą pagal pasirinktą nuotrauką.

Audi A3 Sportback CockpitAudi A3 Sportback Cockpit

Pastaba: automobilio ekrano fonas: © Thomas Hoepker – „Magnum Photos“.

Visapusiškas dinamiškumas.

Aukščiausio lygio komfortas ar sportiškas valdymas – Jūs sprendžiate, kaip norite vairuoti savo naująjį „Audi A3 Sportback“. Išmaniosios pagalbinės sistemos2,5 palengvina vairavimą, o švelniojo hibrido technologija17 leidžia regeneruoti energiją.

„Audi exclusive“¹⁹.

Suteikite savo naujajam „Audi A3 Sportback“ įkvepiančio originalumo – automobilis gali būti toks pat nepakartojamas, kaip ir Jūs. Išsirinkite norimą spalvą iš specialiai atrinktos paletės. Pavyzdžiui, užburiančią metalizuotą „Shiraz“ raudoną.

Audi A3 Sportback Exclusicve

Įvairovė lyg gamtoje.

Originalūs „Audi“ aksesuarai20 suteikia dar daugiau galimybių suasmeninti savo automobilį. Pasinaudokite unikaliais sprendimais, kurie išsiskiria užburiančiu dizainu ir aukščiausio lygio funkcionalumu.

Audi A3 Sportback side view

Dinamiškumą atskleidžiančios detalės: Iš anglies pluošto pagamintas oro srautą nukreipiantis stogo aptakas2 sukurtas pagal Jūsų „Audi“ charakterį. Ši išskirtinė galinės automobilio dalies apdailos detalė dar labiau išryškina sportišką dizainą.

Audi A3 Limousine

„Audi A3 Limousine“.

Degalų sąnaudos (vidutinės): 4,8–5,7 l/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 118–137 g/km; CO₂ emisijos klasė: E–D.

Audi A3 allstreet.

„Audi A3 allstreet“.

Degalų sąnaudos (vidutinės): 5–5,8 l/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 123–141 g/km; CO₂ emisijos klasė: E–D.

²Papildoma įranga.
³Prieinamumas priklauso nuo šalies. Informaciją apie suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi“ programėlės aprašyme arba programėlių parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
⁴Norėdami gauti informacijos apie „Audi connect“, apsilankykite adresu www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ atstovybe.
⁵Atkreipiame dėmesį, kad funkcijos veikia neviršijant sistemos veikimo ribų ir tik padeda valdyti automobilį. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio valdymą ir privalo visada būti atidus.
⁶Tik kartu su „S line“ įranga.
⁷„Audi Sport“ siūloma įranga.
⁸Lengvojo lydinio ratlankių, kurių blizgantis paviršius buvo tekintas, frezuotas, dalinai arba visiškai poliruotas, negalima naudoti žiemos sąlygomis. Dėl gamybos technologijos ratlankio paviršius nėra padengiamas pakankama antikorozine danga, todėl jį gali pažeisti kelio druskos ar kitos medžiagos.
⁹Tvariam „Pulse“ audiniui naudojamas perdirbtas pluoštas.
¹⁰Tik kartu su „S“ interjero apdaila.
¹¹Tvariai austai „Impressum“ tekstilei naudojamas perdirbtas pluoštas.
¹²„Audi“ internetinėje parduotuvėje siūlomos funkcijos ir išmaniojo telefono sąsaja gali būti siūlomos už papildomą mokestį. Norint naudotis programėlėmis, reikalinga „myAudi“ paskyra ir mobilieji duomenys.
¹³„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos padalinių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ programėlė veikia šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV, Kanadoje, Meksikoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Norint naudotis programėle reikalinga „Amazon“ paskyra. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Dalis „Alexa“ funkcijų yra susijusios su išmaniųjų namų technologija. Automobilio navigacijos ekrane reikia nustatyti kalbą, kurią palaikytų „Amazon Alexa“ platforma. Dėl išsamesnės informacijos apie siūlomas paslaugas susisiekite su „Audi“ atstovybe. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“, ne vėliau kaip per trejus metus po automobilio įsigijimo. Norint naudotis „Alexa“ reikalingas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl to „Amazon Music“ naudojimas gali lemti papildomas išlaidas.
14„Audi connect“ multimedijos sistemos „plus“ įranga, kai kurios „Audi“ internetinės parduotuvės siūlomos funkcijos ir išmaniojo telefono sąsaja gali būti siūlomos už papildomą mokestį.
15„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos padalinių prekių ženklai. Norint naudotis paslauga reikalinga „Amazon“ paskyra. „Amazon Music“ programėlės naudojimas gali lemti papildomas išlaidas.
¹⁶Prieinamumas priklauso nuo šalies.
¹⁷Tik 35 TFSI modeliui su „S tronic“ transmisija (Degalų sąnaudos (vidutinės): 5,2–5,9 l/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 119–133 g/km; CO₂ emisijos klasė: D).
¹⁸Projekcinio ekrano efektyvumą sumažina akiniai su poliarizuotais stiklais.
¹⁹„Audi exclusive“ yra „Audi Sport“ siūloma papildoma įranga. Norėdami gauti daugiau informacijos apie standartinę komplektaciją ir papildomą įrangą, kreipkitės į savo „Audi“ atstovybę arba apsilankykite tinklalapyje www.audi.com.
²⁰Originalius „Audi“ aksesuarus galima įsigyti tiesiai iš gamintojo. Skaičiuojant automobilio degalų sąnaudas ir emisiją aksesuarai nėra vertinami. Aksesuarai gali būti montuojami tik po pirmosios registracijos.
²¹Tik kartu su bagažinės laikikliais.