A4 Avant > A4 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 183–124 g/km (WLTP)

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 8,1–4,7 l/100km (WLTP)

Audi A4 Avant rear

Sportiškas dizainas, išskirtinis funkcionalumas.

„Audi A4 Avant“ reiškia sportiškumą, kokybę, skaitmenizaciją ir lankstumą.

A4 Avant from above

Faktai ir skaičiai

Išorė – išskirtinis sportiškumas

„Audi A4 Avant“ priekis užburia savo plačiu „Singleframe“ ir plačiomis oro įleidimo angomis, o galinė dalis – perkelta difuzerio sritimi su integruotais trapeciniais išmetamaisiais vamzdžiais.

A4 Avant from the front

Jūsų pasirinkimai Galite derinti skirtingą išorės ir vidaus interjero įrangą bei paketus, įskaitant pasirinktinę „S line“ įrangą su individualiomis funkcijomis, tokiomis kaip sportine pakaba, „S line“ specialiomis radiatoriaus apsauginėmis grotelėmis ir „S line“ specialiu matiniu titano juodos spalvos difuzoriumi.

Važiavimas – kaip užsakytas

Mechaninė pavarų dėžė, septynių greičių „S tronic“ ir aštuonių greičių „triptronic“, priekinių arba keturių ratų pavara – tinkamos galios transmisija, pritaikyta kiekvienam variklio variantui. Kai kurie variklio variantai turi „mild hybrid“ funkciją, dėl kurios atgaunama energija, ir taip galima sumažinti degalų sąnaudas.

A4 Avant

Galingos pavaros Galite rinktis iš plataus TFSI ir TDI variklių pasirinkimo nuo 100 iki 210 kW (mišriosios degalų sąnaudos¹: 7,2–4,0 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 167–106 g/km) galima pasirinkti „Audi A4 Avant“.

Erdvus, aukščiausios klasės, individualizuotas

„Audi A4 Avant“ salono plotis pabrėžiamas tokių elementų kaip tęstinė vėdinimo angų juostelė, virš kurios yra prailginta apdailos juostelė kaip išskirtinis akcentas. Pasirinktinės sportinės sėdynės „plus“ su S emblema ir rombu puikiai prilaiko.

Sprendimai, pritaikyti jums

Papildoma įranga iš originalių „Audi“ priedų⁸, skirta „Audi A4 Avant“, kasdieniam gyvenimui suteikia lengvumo, pavyzdžiui, „Dualfix i-SIZE“ vaikiška sėdynė mažiems vaikams nuo gimimo iki 105 cm ūgio. Sėdynę galima pasukti 360 laipsnių, todėl vaiką galima patogiai pasodinti ir paimti, ir gali būti sumontuota tiek nukreipus į priekį, tiek atgal, pagal poreikį.

Užsakomosios funkcijos

Funkcijų pagal poreikį paslauga suteikia „Audi“ klientams dar daugiau lankstumo pasirenkant įrangą. Siūloma daug funkcijų, kurios gali būti įtrauktos bet kada panorėjus. Su „myAudi App“ šias funkcijas pasirinksite greitai ir intuityviu būdu.

A4 Avant
A4 Sedan

Audi A4 Limousine

Bendros degalų sąnaudos*: 7,8–4,6 l/100km (WLTP)CO₂ bendras išmetamų teršalų kiekis*: 177–120 g/km (WLTP)

Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.