A4 Avant > A4 > Pradžia
A4 Avant

A4 Avant

Sportinis dizainas, aukštas funkcionalumas.
Audi A4 Avant.

Mišriosios degalų sąnaudos*: 6,9–5,0 l/100 km
Mišrioji CO₂ emisija*: 157–128 g/km

Audi A4 Avant išreiškia sportiškumą, kokybę, skaitmeninimą ir lankstumą. Dėl naujo dizaino jis išoriškai aiškiai skiriasi nuo savo pirmtako modelio. Aukštos kokybės salone dėl novatoriškų technologijų Jūs galite tęsti kasdienį skaitmenizuotą gyvenimą. Didžiulė pakrovimo talpa atveria lanksčias pervežimo galimybes.

Download alle
00:00 | 00:00
  • Audi A4 Avant daro įspūdį savo bendrąja sportiška išvaizda.

  • Audi A4 Avant „edition one“ komplektacija (nuotrauka) apima 19 colių lietus aliuminio lydinio ratlankius.

  • Plačias ir plokščias „Singleframe“ groteles įrėmina saviti priekiniai žibintai ir šoninės oro įleidimo angos.

  • Gale vyrauja horizontalus dizainas.

  • Audi žiedai ant sparų yra vizualus Audi A4 Avant „edition one“ (nuotrauka) identifikatorius.

  • Audi A4 Avant Jūs galite pasinaudoti asistavimo vairuotojui sistemų pagalba.

  • „edition one“ (nuotrauka) interjerui Jūs galite rinktis iš rinktinio dizaino paketo ir „S line“ interjero paketo.

  • Bendroji Audi A4 Avant pakrovimo talpa siekia 1 495 litrus su nulenktais atlošais.

  • Praleiskite savo kasdienį skaitmeninį gyvenimą Audi A4 Avant, naudodamiesi kryptį rodančiomis technologijomis, pvz., MMI navigacijos sistema „plus“ su „MMI touch“.

Lankstus ir funkcionalus

Sportiškas dizainas ir įmantri erdvės koncepcija – tai, ką siūlo Audi A4 Avant. Jo praktiškos pakrovimo ir iškrovimo technologijos pabrėžia tinkamumą kasdieniam naudojimui. Jo pakrovimo talpa sudaro 495 litrus, o su nulenktais sėdynių atlošais (40:20:40 santykiu) ji padidėja iki 1 495 litrų. Bazinė komplektacija apima, pavyzdžiui, elektra valdomą bagažo skyriaus uždangalą ir nuotolinį atlošų atrakinimą. Pasirinktinis fiksavimo rinkinys suteikia dar daugiau galimybių: dvi teleskopinės sijos sumontuojamos bagažo skyriaus bėgelių sistemoje ir gali papildomai fiksuoti Jūsų bagažą. Jeigu Jūsų rankos užimtos pakrovimo metu, Jūs galite paprastai atidaryti bagažo skyrių koja, naudodami pasirinktinę bagažo skyriaus atrakinimo sistemą su sensoriniu valdymu. Su pasirinktine „Comfort key“ sistema Jūs galite užrakinti ir atrakinti visą automobilį, naudodami sensorius durų rankenėlėse. Šiuo atveju Jūs tik turite nešiotis su savimi raktą.

Audi A4 Avant

Kryptį rodančios technologijos

Dėl intuityvaus valdymo koncepcijos su „touch“ funkcija ir dialogo įprastine kalba funkcija Audi A4 Avant Jūs patirsite aukštą naudojimosi komfortą. Pasirinkite iš pasirinktinių informacijos ir pramogų technologijų skaitmeninį prietaisų skydelį „Audi virtual cockpit plus“. Jo 12,3 colio dydžio ekrane „Full HD“ raiška tiesiai prieš Jus aiškiai pavaizduojamos svarbios funkcijos ir informacija, įskaitant greitį ir variklio apsisukimus. Pasirinktinė įranga, tokia kaip „Audi connect“ raktas1 ir „Audi phone box“1, integruoja Jūsų išmanųjį telefoną į automobilį.

Audi A4 Avant
Daugiau apie valdymo koncepciją bei informaciją ir pramogas

Galingi varikliai

Mes siūlome Audi A4 Avant skirtingas variklių parinktis¹. Jūs galite pasirinkti 110 kW (150 AG), 140 kW (190 AG) arba 180 kW (245 AG) 2,0 l TFSI benzininį variklį. Pastarasis variantas aprūpintas „ultra“ technologija, kuri vos per kelias milisekundes aktyvuoja „quattro“ visų ratų pavarą, kai to reikalauja važiavimo situacija, taip užtikrindama optimalią varančiąją jėgą ir važiavimo dinamiką. Dyzelinis 2,0 l TDI variklis išvysto 140 kW (190 AG) galią, didesnis 3,0 l TDI variklis – 170 kW (231 AG). Kai kurie iš šių variklių aprūpinti 12 voltų „mild hybrid“ sistema su diržiniu starteriu-generatoriumi ir ličio jonų akumuliatoriumi. Ši technologija leidžia, pavyzdžiui, išjungti variklį važiavimo metu ir važiuoti laisvąja eiga. Tai sumažina degalų sąnaudas.

¹ Mišriosios degalų sąnaudos*: 6,9-5.0 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija*: 157-128 g/km.

A4 Avant

Antrame plane veikiantys asistentai

Pasinaudokite asistavimo vairuotojui sistemomis5, vairuodami Jūsų Audi A4 Avant. Rinkitės iš pasirinktinių iš anksto sukonfigūruotų skirtingos pagrindinės paskirties paketų, tokių kaip asistavimo vairuotojui sistemų paketas „Tour“. Jame suvienytos užmiesčiui ir ilgoms kelionėms skirtos sistemos, pvz., važiavimo spūstyje asistentas. Jis padeda Jums kontroliuoti atstumą ir vairuoti, kai važiuojama mažesniu nei 65 km/h greičiu, užtikrindamas kuo komfortiškesnį ir natūralesnį važiavimo potyrį. Sistema atpažįsta eismo juostų ženklinimą, pastatus prie kelio, transporto priemones gretimosiose eismo juostose ir kelis priekyje važiuojančius automobilius. Pasukimo asistentas, asistavimo vairuotojui sistemų paketo „Tour“ dalis, kai pasukama į kairę, atpažįsta priešpriešiais atvažiuojančias transporto priemones ir, inicijuodamas stabdymą, gali neutralizuoti kritines situacijas.

Audi A4 Avant
Audi A4 Avant

Funkcionalus ir įspūdingas – apšvietimas

Kitas vizualus Audi A4 Avant požymis yra pažangusis apšvietimo dizainas. Bazinėje komplektacijoje tiekiami priekiniai šviesos diodų žibintai su savo specialiuoju šviesos sklaidymo vaizdu užtikrina nepamirštamą atpažįstamumo vertę. Šviesos diodų technologija užtikrina dienos šviesos kokybės apšvietimą tuojau pat po įjungimo. Pasirinktinai Jūs galite pasirinkti matricinius šviesos diodų priekinius žibintus su dinaminiu apšvietimu ir dinaminėmis posūkių šviesomis. Matricinė šviesos diodų technologija vienija kameros sistemą su šviesos diodų šviesos šaltiniais ir tikslia optika. Tai leidžia sistemai selektyviai pritemdyti zonas, kuriose yra priešpriešiais artėjantis automobiliai, ir palikti ryškiai apšviestas kitas kelio zonas. Kai Jūs atrakinate arba užrakinate automobilį, priekiniai žibintai atlieka įspūdingą šviesos inscenizaciją. Galiniai šviesos diodų žibintai taip pat pasirinktinai aprūpinti įspūdingos šviesos inscenizacijos funkcija ir dinaminėmis posūkių šviesomis.

Išskirtinė išvaizda

Jūs galite rinktis iš dvylikos kėbulo spalvų: nuo klasikinės „Ibis white“ iki įspūdingos „Tango red“. Be to, mes siūlome dar daugiau parinkčių iš „Audi exclusive“ spalvų, pavyzdžiui, „Java green“ spalvą.

Audi A4 Avant
1
Norėdami gauti informaciją apie suderinamus mobiliuosius telefonus, susisiekite su savo Audi partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth.
2
Daugiau informacijos apie „Audi connect“ prieinama adresu www.audi.com/connect ir Jūsų Audi partnerio įmonėje.
3
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruoti „Google Inc.“ prekių ženklai.
4
Priklausomai nuo disponavimo konkrečioje šalyje. Būtina išankstinė registracija adresu www.audi.com/myaudi. Multimedijos srautiniam perdavimui realiuoju laiku reikia aktyvios WLAN jungties tarp išmaniojo telefono ir Audi MMI sistemos.
5
Atkreipkite dėmesį, kad asistavimo vairuotojui sistemos tik padeda vairuotojui važiavimo metu savo veikimo ribose. Atsakomybė ir reikiamas atidumas vairuojant visuomet atitenka vairuotojui.