A4 Avant > A4 > Pradžia

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis*: 167–106 g/km

Bendros degalų sąnaudos*: 7,2–4,0 l/100 km

Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.

Audi A4 Avant rear

Sportiškas dizainas, išskirtinis funkcionalumas.

„Audi A4 Avant“ reiškia sportiškumą, kokybę, skaitmenizaciją ir lankstumą.

A4 Avant from above

Faktai ir skaičiai

Išorė – išskirtinis sportiškumas

„Audi A4 Avant“ priekis užburia savo plačiu „Singleframe“ ir plačiomis oro įleidimo angomis, o galinė dalis – perkelta difuzerio sritimi su integruotais trapeciniais išmetamaisiais vamzdžiais.

Važiavimas – kaip užsakytas

Mechaninė pavarų dėžė, septynių greičių „S tronic“ ir aštuonių greičių „triptronic“, priekinių arba keturių ratų pavara – tinkamos galios transmisija, pritaikyta kiekvienam variklio variantui. Kai kurie variklio variantai turi „mild hybrid“ funkciją, dėl kurios atgaunama energija, ir taip galima sumažinti degalų sąnaudas.

Erdvus, aukščiausios klasės, individualizuotas

„Audi A4 Avant“ salono plotis pabrėžiamas tokių elementų kaip tęstinė vėdinimo angų juostelė, virš kurios yra prailginta apdailos juostelė kaip išskirtinis akcentas. Pasirinktinės sportinės sėdynės „plus“ su S emblema ir rombu puikiai prilaiko.

Sprendimai, pritaikyti jums

Papildoma įranga iš originalių „Audi“ priedų⁸, skirta „Audi A4 Avant“, kasdieniam gyvenimui suteikia lengvumo, pavyzdžiui, „Dualfix i-SIZE“ vaikiška sėdynė mažiems vaikams nuo gimimo iki 105 cm ūgio. Sėdynę galima pasukti 360 laipsnių, todėl vaiką galima patogiai pasodinti ir paimti, ir gali būti sumontuota tiek nukreipus į priekį, tiek atgal, pagal poreikį.

Užsakomosios funkcijos

Funkcijų pagal poreikį paslauga suteikia „Audi“ klientams dar daugiau lankstumo pasirenkant įrangą. Siūloma daug funkcijų, kurios gali būti įtrauktos bet kada panorėjus. Su „myAudi App“ šias funkcijas pasirinksite greitai ir intuityviu būdu.

A4 Avant
A4 Sedan

Audi A4 Limousine

Bendros degalų sąnaudos*: 7,1–4,0 l/100 kmCO₂ bendras išmetamų teršalų kiekis*: 162–104 g/km

Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos skaičiai, pateikti intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.