Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

A4 Avant > A4 > Pradžia
Audi A4 Avant

A4 Avant

Sportiškas dizainas, išskirtinis funkcionalumas.
„Audi A4 Avant“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,2–4,0 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 167–106 g/km

„Audi A4 Avant“ reiškia sportiškumą, kokybę, skaitmenizaciją ir lankstumą. Nepriklausoma automobilio prigimtis yra aiškiai išreikšta jo išvaizdoje. Aukštos kokybės salone novatoriškos technologijos leidžia jums toliau gyventi savo skaitmeninį gyvenimą. O erdvi bagažinė suteikia platų lanksčių transportavimo galimybių pasirinkimą.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a4-avant-rear-AA4_A_191002_1.jpg
1920x1080-audi-a4-avant-rear-AA4_A_191002_1.jpg
  • Galinėje dalyje dominuoja horizontalus dizainas.

  • Leiskite „Audi A4 Avant“ atlikti savo darbą.

  • „Audi A4 Avant“ daro sportinį įspūdį.

  • „Audi A4 Avant“ su pasirinktinės „S line“ įrangos linija ir pasirinktiniai 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai.

  • Platus ir plokščias „Singleframe“ ribojasi su ryškiais priekiniais žibintais ir šoninėmis oro įleidimo angomis.

  • „Audi A4 Avant“ leidžia pasirinktinėms pagalbinėms vairuotojui skirtoms sistemoms padėti jums.

  • Pasirinktiniai 5 V stipinų dizaino matinės „titanium grey“ spalvos lengvojo lydinio ratlankiai ir pasirinktiniai stabdžių diskai, nudažyti raudona spalva, puikiai užbaigia bendrą įspūdį.

  • Pasitelkite išraiškingą „Audi exclusive“³ paletę (nuotraukoje: kokybiška „Nappa“ oda, juodos spalvos, su „iguana green“ spalvos kontrastingomis siūlėmis), kad salonui pridėtumėte papildomų akcentų, pavyzdžiui, centrinėje konsolėje, su intarpais arba kontrastinėmis siūlėmis ant sėdynių.

  • „Audi A4 Avant“ bagažinės talpa yra iki 1510 litrų, kai atlenkiate galinių sėdynių atlošus.

Išorė – išskirtinis sportiškumas

„Audi A4 Avant“ priekis užburia savo plačiu „Singleframe“ ir plačiomis oro įleidimo angomis, o galinė dalis – perkelta difuzerio sritimi su integruotais trapeciniais išmetamaisiais vamzdžiais. Galite derinti įvairias išorės ir vidaus įrangos linijas ir paketus. Pavyzdžiui, eksterjerui siūlome pasirinktinės „S line“ įrangos liniją, į kurią įeina sportinė pakaba, „S line“ radiatoriaus apsauginės grotelės ir specialus matinės „titanium black“ spalvos „S line“ difuzeris.

Erdvus, aukščiausios klasės, individualizuotas

„Audi A4 Avant“ salono plotis pabrėžiamas tokių elementų kaip tęstinė vėdinimo angų juostelė, virš kurios yra prailginta apdailos juostelė kaip išskirtinis akcentas. Pasirinktinės sportinės sėdynės „plus“ su S emblema ir rombu puikiai prilaiko, be to, yra platus elektros nuostatų pasirinkimas. Pasirinkite išskirtinę spalvą iš „Audi exclusive“³ asortimento, kad automobilio salonui suteiktumėte papildomų akcentų, pavyzdžiui, centrinėje konsolėje ir su kontrastingomis siūlėmis ant sėdynių ir vairo.

Universalus ir funkcionalus

Elektrinis bagažinės dangtis ir nuotolinis atlošo valdymo pultelis yra standartinė įranga. Pasirinktinė bėgelių sistema su krovinio tvirtinimo komplektu suteikia dar daugiau galimybių: du teleskopiniai strypai sumontuoti bagažo skyriuje, kad suteiktų papildomo stabilumo bagažui. Jeigu dedant daiktus į automobilį jūsų rankos užimtos, pasirinktinis raktas su jutikliais valdoma bagažinės atrakinimo sistema leis jums atidaryti bagažinės dangtį paprastu kojos judesiu. Pasirinktiniu patogiuoju raktu galite atrakinti ir užrakinti automobilį naudodamiesi durų rankenose esančiais jutikliais. Jums tereikia nešiotis raktą.

Spalvos ir ratlankiai

Derinkite įvairias dažų apdailas ir ratlankius, kad sukurtumėte „Audi A4 Avant“ pagal savo idėjas.
Y1Y1_47E_Pyramid_AU49x_A4_Avant_001_00.jpg
„Tango red metallic“ „Tango red metallic“
„Manhattan grey, metallic“ „Manhattan grey, metallic“
„Floret silver, metallic“ „Floret silver, metallic“
„Ibis white“ „Ibis white“
„Audi Sport“ 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 V formos stipinų „star“ dizainas „Audi Sport“ 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 V formos stipinų „star“ dizainas
18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų V formos dizainas 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų V formos dizainas
„Audi Sport“ 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų „turbine“ dizainas „Audi Sport“ 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų „turbine“ dizainas
18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų dinaminis dizainas 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų dinaminis dizainas
„Audi Sport“ 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų „torsio“ dizainas „Audi Sport“ 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 stipinų „torsio“ dizainas
MMI system Audi A4 Avant

Skaitmeninių technologijų privalumai

Pasirinktinė MMI navigacija „plus“ kartu su „MMI touch“ jums suteikia prieigą prie daugybės „Audi connect“⁴ teikiamų paslaugų. Tokiu būdu galite pasiekti „Infotainment“, navigacijos, saugumo ir techninės priežiūros skaitmenines paslaugas. Gaukite eismo srauto atnaujinimus realiuoju laiku, pavyzdžiui, suraskite netoliese esančias lankytinas vietas arba sužinokite dabartines degalų kainas. „Google Earth™“⁶ navigacijos įrankis pateikia vietovės informaciją, gatvių pavadinimus ir verslo įstaigų sąrašus. Sistemą valdyti labai paprasta dėl balsu valdomos sistemos ir 10,1 colio centrinio ekrano.

Assistance systems sensors of the Audi A4 Avant

Papildomos pagalbinės sistemos

Vairuodami „Audi A4 Avant“, leiskite pagalbinėms vairuotojui skirtoms sistemoms² – pavyzdžiui, pagalbiniam paketui „Tour“ – padėti jums. Jame įrengtos sistemos, skirtos padėti tiek kaimo keliuose, tiek ilgose kelionėse, įskaitant pagalbinę sistemą eismo spūstyse². Jos teikia pagalbą vairuojant iki 65 km/h, užtikrindamos patogų ir natūralų vairavimo stilių. Sistema aptinka juostų ženklinimus, kelkraščio konstrukcijas, transportą gretimose juostuose ir priekyje važiuojančias transporto priemones. Pagalbinė sistema sukant², kuri taip pat yra pagalbinio paketo „Tour“ dalis, aptinka priešpriešinį eismą priešingos krypties eismo juostoje ir įjungia stabdžius, kad padėtų išvengti kritinių situacijų.

Galingos pavaros

„Audi A4 Avant“ siūlomas platus nuo 100 kW iki 180 kW (mišrios degalų sąnaudos¹: 7,2–4,0 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 167–106 g/km) galios TFSI ir TDI variklių pasirinkimas. Kai kuriuose varikliuose yra įrengta naujoji „mild-hybrid“ technologija, kuri gali sumažinti degalų sąnaudas atkurdama energiją diena iš dienos.

Child seat in the Audi A4 Avant

Sprendimai, pritaikyti jums

Pasirinktinė įranga iš „Audi“ originalių priedų asortimento dar labiau palengvins kasdienes keliones su „Audi A4 Avant“. Pavyzdžiui, su „Dualfix i-SIZE“ vaiko kėdute – vaikams nuo gimimo iki 105 cm ūgio. Sėdynė sukasi 360°, dėl to vaiką galima patogiai pasodinti ir paimti, ir gali būti sumontuota tiek nukreipus į priekį, tiek atgal, pagal poreikį.

Daugiau informacijos
1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
3
„Audi exclusive“ yra galimas „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
4
Norėdami gauti informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
5
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
6
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš „AUDI AG“. Skaičiuojant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisijos lygį, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.