„Audi RS e-tron GT performance“ > Audi e-tron GT > Audi Lietuva | Audi.lt
Audi RS e-tron GT performance heckansicht

„RS e-tron GT performance“

„RS e-tron GT performance“

Energijos sąnaudos (vidutinės): 18,7–20,8 kWh/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 0 g/km; CO₂ emisijos klasė: A.

Paleidimo kontrolės galia iki

680

kW¹

Maksimalus įsibėgėjimas (0–100 km/val.) paleidimo kontrolės režimu iki

2.5

Maksimalus greitis

250

km/val.

Intensyviausias visų laikų „Audi“

Naujasis „Audi RS e-tron GT performance“: pirmasis visiškai elektrinis „RS performance“ modelis ir kartu galingiausias iki šiol pagamintas „Audi“ automobilis su gražiausiu „Gran Turismo“ dizainu.


Energijos sąnaudos (vidutinės): 18,7–20,8 kWh/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 0 g/km; CO₂ emisijos klasė: A.

Abejonių nepaliekanti dinamika

Visų varančiųjų ratų „quattro“ pavara ir aktyvioji pakaba³ užtikrina kvapą gniaužiančią sportinio automobilio dinamiką. Dėl elektrinio sukimo momento vektoriavimo, galinės ašies varantiesiems ratams pagal poreikį perduodamas skirtingo lygio sukimo momentas. Taip užtikrinamas didelis galinės dalies judrumas posūkiuose.


Nuvažiuojamas atstumas iki

592

km²⁰

Įkrovimas nuo 10 iki 80 proc.

per maždaug 18

min⁶

naudojant maksimalios 320 kW⁶ galios nuolatinės srovės įkroviklį

Maksimali nuolatinės srovės įkrovimo galia

320

kW⁶

Kvapą gniaužiantis našumas

Patirkite įspūdingą našumą ir įkrovimo metu. Didžiausią įkrovimo pajėgumą galima pasiekti ir esant žemai temperatūrai. Nauja, dar stabilesnė įkrovimo kreivė greitą įkrovimą paverčia autentiška patirtimi.


Energijos kupina išvaizda.

„Bedford green“ dažų danga, „metallic“³ ir matinės anglies kamufliažo dizaino elementai, pavyzdžiui, tamsiai matinis anglies stogas yra skirti tik „Audi RS e-tron GT performance²“. Matinė anglies spalva suteikia „Gran Turismo“ itin išsiskiriančią ir sportišką išvaizdą.


Įspūdingas iki smulkmenų.

„Audi RS e-tron GT performance²“ išsiskiria sportinio chromo vanadžio apdailos detalėmis, matinio anglies kamufliažo intarpais³ ir „RS performance“ dizaino paketu³ su švelnios „Nappa“ odos apmušalais ir apdaila bei kontrastingos žalios spalvos serpantino dygsniais.


Audi RS e-tron performance GT

Sportiškas be kompromisų: Tamsiai juodas „Dinamica¹²“ mikropluošto sportinio kontūro vairas su tamsiais „Audi“ žiedais turi du valdiklius, skirtus „push-to-pass“ ir „Audi drive select“ režimų pasirinkimui. Bičių korio raštas ir kontrastingos žalios spalvos serpantino dygsniai puošia perforuotas „pro“³ sportines sėdynes.

„Audi“ skaitmeninės paslaugos

Pasinerkite į visiškai prijungtą interjerą ir atraskite skaitmeninį pasaulį savo automobilyje. Patirkite daugybę skaitmeninių galimybių ir fantastišką informacijos ir pramogų sistemą su „Audi connect“ ir „Audi Application Store¹³“ bei kitomis funkcijomis. Jūsų „myAudi“ paskyra suteikia tiesioginę prieigą prie visų „Audi“ skaitmeninių paslaugų. Tai raktas į „Audi“ klientų erdvę – „myAudi“ programėle¹¹ galite valdyti ir kontroliuoti daugelį automobilio funkcijų.


Audi MMI system

„Audi connect“.

Geriausias ryšys. Inovatyvios „Audi connect“ paslaugos palengvina kasdienį gyvenimą ir padeda planuoti keliones.


Piezīme: Attēlā redzams Audi RS e-tron GT⁷.

Audi Application Store

Audi Application Store¹³.

Naudokitės plačiu ir nuolat augančiu populiarių programėlių, tokių kaip „Amazon Music“¹⁴, „Spotify“ ar „YouTube", pasirinkimu tiesiogiai savo automobilio MMI ekrane, be išmaniojo telefono. Naudodamiesi „Amazon“ balso paslauga „Alexa¹⁴“ galite, pavyzdžiui, klausytis naujienų, sužinoti orų prognozę ar sporto varžybų rezultatus, siųstis muziką ir daug kitų dalykų.


Pastaba: Nuotraukoje matomas „Audi RS e-tron GT“⁷.

Functions on Demand

Funkcijos pagal poreikį

Įsigiję transporto priemonę, rinkitės iš daugybės papildomų informacinių ir pramoginių funkcijų. Tiesiog apsilankykite „Audi“ programėlių parduotuvėje savo „myAudi“ paskyroje⁷.

Themenwelt

Temos¹⁷,¹⁸

Įsigiję transporto priemonę, rinkitės iš daugybės papildomų informacinių ir pramoginių funkcijų. Tiesiog apsilankykite „Audi“ programėlių parduotuvėje savo „myAudi“ paskyroje¹¹.

Note: Nuotraukoje matomas „Audi A6 Avant“. MMI ekrano vaizdas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

Atraskite kai ką ypatingo – „Audi exclusive“¹⁹.

Paverskite savo „Audi RS e-tron GT performance“² įkvepiančiai unikaliu, kaip ir jūs.


RS e-tron GT

„RS e-tron GT“

Energijos sąnaudos (vidutinės): 18,4–21,1 kWh/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 0 g/km; CO₂ emisijos klasė: A.

S e-tron GT

„S e-tron GT“

Energijos sąnaudos (vidutinės): 18,7–20,8 kWh/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 0 g/km; CO₂ emisijos klasė: A.

¹ Dėl fizikinių sąlygų „Launch Control“ nurodytą pagreičio vertę galima pasiekti pakartotinai, bet ne daug kartų iš eilės.
²„Audi RS e-tron GT performance“: Energijos sąnaudos (vidutinės): 18,7–20,8 kWh/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 0 g/km; CO₂ emisijos klasė: A.
³Minėta įranga yra pasirenkama papildomai už atskirą mokestį.
⁴Iš „Audi Sport GmbH“.
⁵Lengvojo lydinio ratlankių su blizgia tekinta arba blizgia frezuota apdaila, taip pat poliruotų arba iš dalies poliruotų lietų ratlankių negalima naudoti žiemos sąlygomis. Dėl gamybos sąlygų ratlankių paviršius nėra pakankamai apsaugotas nuo korozijos ir gali būti negrįžtamai pažeistas kelio druskos ar panašių medžiagų.
⁶Akumuliatoriaus įkrovimo laikas, didžiausia nuolatinės srovės įkrovimo talpa didelės galios įkrovimo stotyse (HPC) ir papildžius bateriją nuvažiuojamas nuotolis buvo apskaičiuoti pagal DIN 70080 ir gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, įskaitant aplinkos ir akumuliatoriaus temperatūrą, kitų konkrečiai šaliai būdingų jungčių naudojimą, išankstinio kondicionavimo funkcijos naudojimą (pvz., nuotoliniu būdu valdomą transporto priemonės oro kondicionavimą), įkrovimo stotyje esančią galią, įkrovimo būklę ir akumuliatoriaus senėjimą. Įkrovimo pajėgumas mažėja didėjant įkrovos lygiui. Atsižvelgiama į įkrovimo nuostolius.
⁷„Audi RS e-tron GT“: Energijos sąnaudos (vidutinės): 18,4 – 21,1kWh/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 0 g/km; CO₂ emisijos klasė: A.
⁸ Kad funkcija būtų aktyvuota, reikia turėti galiojančią „Audi charging“ sutartį. Tada paslaugą galima aktyvuoti per „myAudi“ programėlę, o atitinkamas elektroninis „Plug & Charge“ sertifikatas, leidžiantis naudotis paslauga, perduodamas į pasirinktą transporto priemonę.

„Plug & Charge“ funkcija, kaip ir „Audi charging“ įkrovimo paslauga, Europoje teikiama šiose šalyse: Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Kipre, Čekijoje, Danijoje, Estijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Vengrijoje, Airijoje, Italijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Liuksemburge, Maltoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Šveicarijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Kol kas paslauga išvardytose Europos šalyse teikiama tik „IONITY“ tinklo įkrovimo stotelėse su „Plug & Charge“ funkcija. Paslauga bus plečiama įtraukiant kitus įkrovimo taškų operatorius (CPO), atsižvelgiant į konkrečią šalį. Šiaurės Amerikos rinkose (NAR) paslauga, skirta naudotis „Plug & Charge“ funkcija, teikiama „Plug & Charge“ ženklu pažymėtose įkrovimo stotelėse, kurias valdo „Electrify America“.
⁹Įkrovimo stotelę su pateiktais įkrovimo tarifais galima įsigyti iš „Volkswagen Group Charging GmbH“ (Elli). Tam būtina turėti „myAudi“ paskyrą ir „myAudi“ programėlę. Programėlėje turi būti užregistruotas „Audi“ modelis (naudojant transporto priemonės identifikavimo numerį) ir pagrindinis naudotojas. Sutartis sudaroma fiksuotam 12 mėnesių laikotarpiui ir automatiškai nutrūksta šiam laikotarpiui pasibaigus. Per šį laikotarpį įprastai pranešti apie sutarties nutraukimą negalima. Priklausomai nuo mobiliojo telefono sutarties, gali būti patiriamos papildomos išlaidos.
¹⁰„Audi connect” navigacijos ir informacinės sistemos dalis. Prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos. Dabartinį iOS/„Android“ operacinių sistemų suderinamumą galima rasti „myAudi“ programos aprašyme atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija svetainėje www.my.audi.com.
¹¹„Audi connect” navigacijos ir informacinės sistemos dalis. Prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos. Dabartinį iOS/„Android“ operacinių sistemų suderinamumą galima rasti „myAudi“ programos aprašyme atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija svetainėje www.my.audi.com.
¹²„Dinamica“ mikropluoštas yra medžiaga, iš dalies pagaminta iš perdirbto poliesterio pluošto.
¹³Įrangos dalis iš „Audi Application Store“ ir išmaniojo telefono sąsają galima įsigyti už papildomą mokestį. Norint naudotis programėlėmis, reikia turėti „myAudi“ paskyrą ir interneto ryšį
¹⁴„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos padalinių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ programėlė veikia šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV, Kanadoje, Meksikoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Norint naudotis programėle reikalinga „Amazon“ paskyra. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Dalis „Alexa“ funkcijų yra susijusios su išmaniųjų namų technologija. Automobilio navigacijos ekrane reikia nustatyti kalbą, kurią palaikytų „Amazon Alexa“ platforma. Dėl išsamesnės informacijos apie siūlomas paslaugas susisiekite su „Audi“ atstovybe. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“, ne vėliau kaip per trejus metus po automobilio įsigijimo. Norint naudotis „Alexa“ reikalingas „Audi“ partnerio duomenų planas.
¹⁵„Audi connect“ navigacijos ir informacinės bei pramogų sistemos dalis. „Audi Aplication Store“ ir išmaniojo telefono sąsaja prieinami už papildomą mokestį.
¹⁶„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos padalinių prekių ženklai. „Amazon Music“ naudojimas gali lemti papildomas išlaidas. Norint naudotis, reikalinga „Amazon“ paskyra.
¹⁷Prieinamumas priklauso nuo šalies
¹⁸„Audi connect“ navigacijos ir informacijos sistemos dalis.
¹⁹„Audi exclusive“ už papildomą mokestį galima užsisakyti iš „Audi Sport GmbH“.
²⁰ Nuvažiuojamas atstumas siekia 532-594 kilometrus ir priklauso nuo pasirinktos automobilio įrangos.
²¹Dėl informacijos ir prieinamumo kreipkitės į savo „Audi“ atstovą.