Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Automobilio statymo pagalbinė sistema
jūsų „Audi“

Automobilio statymo pagalbinė sistema¹ leidžia greitai ir nesunkiai pastatyti automobilį ir padeda vairuotojui įvažiuoti į stovėjimo vietą ir iš jos išvažiuoti taikant atitinkamus manevrus. Ultragarso jutikliai suranda tinkamas skersines ir išilgines stovėjimo vietas.

Patogu

Lankstus užsakymas pagal poreikį

Efektyvu

Naudodamiesi ultragarso jutikliais ieškokite tinkamų stovėjimo vietų palei savo maršrutą

Saugu

Saugiai manevruokite net ir mažose stovėjimo vietose

Jums taikomos sąlygos trumpai

Tokios pat lanksčios kaip ir jūsų gyvenimas: lankstumas ir efektyvus laiko planavimas šiandien tampa vis svarbesni. Kad jūsų „Audi“ prisitaikytų prie jūsų besikeičiančių poreikių, rinkitės iš sutarčių, kurių galiojimo laikai yra skirtingi.

1 bandomasis mėnuo²

1 mėnuo

6 mėnesiai

1 metai

3 metai

visam gyvenimui
1 €³

Nuo 10 €³

Nuo 48 €³

Nuo 93 €³

Nuo 251 €³

Nuo 483 €³

Štai, kaip veikia automobilio statymo pagalbinė sistema

Automobilio statymo pagalbinė sistema padeda vairuotojui įvažiuoti į stovėjimo vietą ir iš jos išvažiuoti taikant atitinkamus manevrus. Ultragarso jutikliai suranda tinkamas skersines ir išilgines stovėjimo vietas. Skersinių stovėjimo vietų atveju (pirmyn ir atgal) apskaičiuojami tinkamiausi automobilio pastatymo manevrai; išilginių stovėjimo vietų atveju – geriausi įvažiavimo ir išvažiavimo manevrai. Vairavimo procesą perima sistema. Vairuotojui tereikia keisti pavaras, įsibėgėti, stabdyti ir stebėti ekrane pateikiamus pastatymo procedūros nurodymus. Priklausomai nuo vairavimo kampo, ekrane gali pasirodyti juostos vaizdas ir įspėjimai apie šonines kliūtis. Palaikomas automobilio pastatymas keliais veiksmais. Automobilio pastatymo paieška aktyvinama apatiniame ekrane; viršutiniame ekrane įjungiama pagalbinė automobilio pastatymo sistema.

Tiesiog pridėkite funkcijų pagal poreikį, kad sukonfigūruotumėte savo „Audi“ ir sužinotumėte, ar pagalbinė automobilio pastatymo sistema atitinka visus jūsų poreikius.

Atsisiųskite „myAudi“ programėlę ir pasirinkite pageidaujamą automobilio statymo pagalbinės sistemos sutarties trukmę.
Booking the parking assistant via functions on demand

Užsisakymo sąlygos

Jei pageidaujate naudotis automobilio statymo pagalbine sistema funkcijų pagal poreikį pagalba, jums reikės „Audi e-tron“:

  • patvirtintos „myAudi“ paskyros (pagrindinio arba antrinio naudotojo);
  • automobilyje veikiančių funkcijų pagal poreikį.
Teisinis pranešimas
1
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik savo ribose ir teikia pagalbą vairuotojui. Vairuotojas išlieka atsakingas ir turi neprarasti budrumo kelyje.
2
Vienas pagrindinis naudotojas gali vieną kartą bandyti funkciją vieną mėnesį už 1 eurą. Tokia galimybė suteikiama ne daugiau kaip 2 pagrindiniams naudotojams ir vienam automobiliui per metus.
3
Visos kainos pateikiamos su įskaičiuotu PVM.
Perkant „myAudi“ programėlėje pateikiamos kainos yra teisiškai privalomos.