Q4 Sportback e-tron
Audi Q4 e-tron Sportback rear view

Q4 Sportback e‐tron

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 0 g/km (WLTP)

Bendros elektros energijos sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 18,9–15,6 kWh/100 km (WLTP)

Elektros galia iki

250

kW³,²⁴

Bendras elektrinis sukimo momentas: 545 Nm (gale), 134 Nm (priekyje)

Įsibėgėjimas (0–100 km/h) iki

5.4

s³,¹⁴

Nuvažiuojamas atstumas (WLTP) iki

562

km²⁶

Elektrinis. Tarp kitų nuostabių dalykų

Įspūdinga išvaizda

Aiškus „Audi Q4 Sportback e-tron“ dizainas suteikia būdingą formą ateities elektriniam mobilumui. Įspūdinga priekinė dalis ir galinga galinė dalis atrodo visiškai užbaigtos, o įelektrinančiai dinamiškas siluetas švelniai siaurėja.

Erdvus ir prisitaikantis

Kaip tikrai universalus ir šeimos automobilis, „Audi Q4 Sportback e-tron“ siūlo platų daiktų laikymo sprendimų pasirinkimą – bendras 24,8 l tūris, įskaitant daiktadėžės skyrių. „Audi Q4 Sportback e-tron“ bagažinėje galima sutalpinti 535 litrus bagažo. Jei užlenksite galines sėdynes, talpa padidės iki 1460 litrų.

Įkrovimas namuose ir kelyje

Dėl visapusiškos įkrovimo paslaugos su išmaniais sprendimais namuose ir kelyje galite mėgautis vairavimu naudojant elektros energiją nedarydami jokių kompromisų.

Įkraunama nuo 10 % iki 80 % per maždaug

28

min⁹

Baterijos talpa (grynoji), iki

77

kWh⁴,²⁵

Įkrovimo taškai, daugiau nei

500,000

Energijos sąnaudos (mišrios¹), kWh/100 km: 18,9–15,6; CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 0. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

Pritaikyta dinamika

Dėl „Audi drive select“¹⁵ sistemos norimas automobilio charakteristikas galima nustatyti pasirinkus penkis skirtingus režimus. Nuo efektyvumo iki dinamiškumo. Progresyvus vairavimas¹⁵ leidžia naudoti kintamą santykį, priklausantį nuo vairavimo kampo, taip pat nuo greičio priklausančią vairavimo pagalbą.

Audi Q4 e-tron Sportback in dynamischer Fahrt

„Audi“ programėlių parduotuvė jūsų automobilyje

Naudokitės populiariomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“ ar „YouTube“, tiesiogiai automobilio MMI ekrane, be išmaniojo telefono. O su „Amazon“ valdymo balsu technologija „Alexa“²⁰ galite, pavyzdžiui, klausytis naujienų, sporto varžybų ar muzikos, sužinoti orų prognozę ir dar daugiau.

MMI-SystemMMI-System
Smartphone view with FoD display

Funkcijos pagal poreikį: Su funkcijų pagal poreikį paslauga „Audi“ jums suteikia dar daugiau lankstumo pasirenkant įrangą. Pagal poreikį galima užsisakyti daugybę funkcijų. O su „myAudi App“¹² galima greitai ir intuityviai jas pasirinkti.

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduotas „Audi e-tron“.

Ne eilinis: automobilis pagal jūsų nuotaiką

Įspūdingi vaizdai ar garsūs kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi“ programėlės¹² skiltyje „Temos“¹⁵,¹⁹ ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Dar malonesnė patirtis: aplinkos apšvietimo paketas „plus“¹⁵ automatiškai sukuria spalvinę nuotaiką pagal pasirinktą motyvą.

Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduotas „Audi A6 Avant“. Automobilyje integruoto ekrano fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

Pabrėžtinai sportiškas

Patirkite pažangų visiškai elektrinį aukščiausios klasės visureigį su rinktinėmis medžiagomis ir įranga, kartu su užburiančiu, sportišku ir išbaigtu komplektu: „Audi Q4 Sportback e-tron“ su „S line“ versija¹⁵.

Side view Q4 e-tron Sportback

Stulbinamai pažangus: 21 colio „Audi Sport“ ratlankiai su 5 stipinų rotoriaus aerodinaminio juodos spalvos, blizgios apdailos²¹,²² dizainu, kuris dera prie automobilio juodos spalvos „Mythos Black, mettalic“¹⁵,²³ dažų. Ant galinių durelių esantys bronzos spalvos „Audi“ žiedai suteikia dar vieną akcentą.

Audi Q4 e-tron Sportback

Audi Q4 e-tron

Bendros elektros energijos sąnaudos*: 19,5–16,2 kWh/100 km (WLTP)CO₂ bendras išmetamų teršalų kiekis*: 0 g/km (WLTP)

Energijos sąnaudos (mišrios¹), kWh/100 km: 19,4–16,2 (WLTP); CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 0 (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

¹Energijos sąnaudos (mišrios¹), kWh/100 km: 18,9–15,6 (WLTP); CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 0 (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
³ „Audi Q4 Sportback 55 e-tron quattro“: Energijos sąnaudos (mišrios¹), kWh/100 km: 18,9–16,3; CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 0. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
⁴ „Audi Q4 55 e-tron quattro“: Energijos sąnaudos (mišrios¹), kWh/100 km: 19,4–16,2; CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 0. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
⁵ Poliarizuojantys akiniai nuo saulės apribos priešakyje esančio ekrano naudojimą.
⁶ Norėdami gauti informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite adresu www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
⁷ „Audi e-tron“: Mišrios energijos sąnaudos¹ kWh/100 km: 24,3–21,4 (NEDC); 26,1–21,7 (WLTP); mišrioji CO₂ emisija¹, g/km: 0. Diapazonuose pateikti elektros energijos suvartojimo ir CO₂ emisijų skaičiai priklauso nuo transporto priemonei pasirinktos įrangos.
⁸ Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tiek, kiek leidžia jų funkcijos, ir skirtos tik padėti vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
⁹ Nurodyta įkrovimo trukmė taikoma visiems „Audi Q4 e-tron“ ir „Audi Q4 Sportback e-tron“ modeliams.
Baterijos įkrovimo trukmė / įkrovimo pajėgumas gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant aplinkos ir baterijos temperatūrą, kitų konkrečiai šaliai būdingų jungčių naudojimą, išankstinio kondicionavimo funkcijos naudojimą (pvz., nuotoliniu būdu valdoma automobilio oro kondicionavimo sistema), įkrovimo stotelėje prieinamą talpą, įkrovimo būklę ir baterijos nusidėvėjimą. Įkrovimo pajėgumas mažėja didėjant įkrovos būsenai. Galimi įkrovimo nuostoliai.
Didžiausia nuolatinės srovės įkrovimo galia HPC įkrovimo stotelėse: „Audi Q4 45 e-tron“ – 135 kW; „Audi Q4 45 e-tron quattro“ ir „Audi Q4 55 e-tron quattro“ – 175 kW; „Audi Q4 Sportback 45 e-tron“ – 135 kW; „Audi Q4 Sportback 45 e-tron quattro“ ir „Audi Q4 Sportback 55 e-tron quattro“ – 175 kW.
¹⁰ Norėdami gauti informacijos apie suderinamus pramoninius elektros lizdus, susisiekite su „Audi“ partneriu.
¹² Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija adresu www.my.audi.com.
¹³ „Audi e-tron GT quattro“: Mišrios energijos sąnaudos¹ kWh/100 km: 21,6–19,6; mišri CO₂ emisija¹, g/km: 0. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
¹⁴ Dėl fizinių apribojimų, didžiausią įsibėgėjimo galią galima pakartoti kelis kartus, tačiau ne neribotai.
¹⁵ Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
¹⁶ Įkrovimo tarifus ir įkrovimo kortelę teikia „Volkswagen Group Charging GmbH“ (Elli). Norint sudaryti šiuos tarifus, būtina turėti „myAudi“ paskyrą ir „myAudi“ programėlę. Programėlėje „myAudi“ turi būti užregistruotas visiškai elektrinis „Audi“ modelis (naudojant transporto priemonės identifikavimo numerį) ir pagrindinis naudotojas. Sutartis sudaroma 12 mėnesių terminui, o jam pasibaigus sutartis automatiškai nutraukiama. Per šį laikotarpį įprastai pranešti apie sutarties nutraukimą negalima.
Visos nurodytos kainos yra su PVM. Galioja Vokietijoje. Kainas kitose šalyse galima sužinoti informacijos apie tarifus skiltyje (žr. tarifų apžvalgą) ir „myAudi app“ programėlėje. Transporto priemonės identifikavimo numeris reikalingas norint užregistruoti savo transporto priemonės profilį „myAudi“ programėlėje. Sutartis su „Audi“ įkrovimu gali būti sudaroma nuo 2023-01-01. „Audi Q4 e-tron“ / „Audi Q4 Sportback e-tron“ su 2023 m. modeliu (nuo 2022 m. 35 SVP savaitės) nuo 2023 m. kovo mėn. gali naudotis „Plug & Charge“ funkcija po sėkmingo aktyvavimo. Priklausomai nuo mobiliojo ryšio sutarties, gali būti patiriamos papildomos išlaidos.
Klientai, sudarę „Audi Charging Pro“ tarifą, ir naudojantys visiškai elektrinį „Audi“ (įsigijus grynaisiais pinigais, lizingu, finansavimu), gali būti atleisti nuo bazinio mokesčio. Jūsų transporto priemonė turi būti dabartinių arba ankstesnių metų modelio. Pasiūlymas taikomas tik pirmajai sutarčiai ir negali būti perduotas kitiems. Po vienerių metų taikomos standartinės tarifų sąlygos. Sudarant sutartį per „myAudi“ programėlę prisijungus pagrindiniam naudotojui, jums bus parodyta „AUDI AG“ akcija.
Nuolaidos kaina galima pasinaudoti nuo 2023-01-01. Šis pasiūlymas netaikomas iš tinklo įkraunamoms hibridinėms transporto priemonėms.
¹⁷ Norint naudotis „Plug & Charge“ funkcija, reikalingas „Plug & Charge“ funkciją palaikantis tarifas (bazinis, „plus“, „pro“) ir su „Plug & Charge“ suderinama transporto priemonė. Priklausomai nuo mobiliojo telefono sutarties, gali būti papildomų išlaidų.
¹⁸ Pirmiausia, prieš aktyvuojant funkciją, reikia sudaryti sutartį su „e-tron“ įkrovimo paslauga arba „Audi“ įkrovimo paslauga. Tada paslaugą galima aktyvuoti per „myAudi“ programėlę, o atitinkamas elektroninis „Plug & Charge“ sertifikatas, leidžiantis naudotis paslauga, perduodamas į pasirinktą „Plug & Charge“ palaikantį automobilį. Nuo 2022-12-31 galima sudaryti „e-tron“ įkrovimo paslaugos sutartį.
Nuo 2022-12-01 „Audi Q4 e-tron“ / „Audi Q4 Sportback e-tron“ su 2023 m. modeliu (nuo 2022 m. 35 SVP savaitės) gali naudotis „Plug & Charge“ funkcija po sėkmingo aktyvavimo.
Nuo 2023-01-01 galima sudaryti „Audi“ įkrovimo paslaugos sutartį. „Audi Q4 e-tron“ / „Audi Q4 Sportback e-tron“ su 2023 m. modeliu (nuo 2022 m. 35 SVP savaitės) nuo 2023 m. kovo mėn. gali naudotis „Plug & Charge“ funkcija po sėkmingo aktyvavimo.
Naudotis „Plug & Charge“ funkcija, kaip ir „e-tron“ įkrovimo paslauga / „Audi“ įkrovimo paslauga, Europoje galima šiose šalyse: Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje („Audi“ įkrovimo paslauga), Kroatijoje, Čekijoje, Danijoje, Estijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Graikijoje („Audi“ įkrovimo paslauga), Vengrijoje. Airijoje, Italijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Norvegijoje, Lenkijoje, Portugalijoje („e-tron“ įkrovimo paslauga), Rumunijoje („Audi“ įkrovimo paslauga), Slovakijoje, Slovėnijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Šveicarijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Kol kas paslauga išvardytose Europos šalyse teikiama tik IONITY tinklo įkrovimo stotelėse su „Plug & Charge“ funkcija. Ši paslauga bus išplėsta ir įtrauks kitus įkrovimo taškų operatorius (CPO), atsižvelgiant į konkrečią šalį. Šiaurės Amerikos rinkose (NAR) „Plug & Charge“ funkcija galima naudotis „Plug & Charge“ ženklu pažymėtose įkrovimo stotelėse, kurias valdo „Electrify America“.
¹⁹ Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.
²⁰ Tam, kad galėtumėte naudotis programėlėmis, reikia turėti „myAudi“ paskyrą ir mobiliųjų duomenų ryšį.
„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis, reikia turėti „Amazon“ paskyrą. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo išmaniųjų namų technologijos. MMI navigacijos „plus“ su MMI „touch“ jutikliu sistemos kalba turi būti nustatyta kaip „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma kalba. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“ ir ji suteikiama ne vėliau kaip 3 metai po automobilio įsigijimo.
²¹ Iš „Audi Sport GmbH“.
²² Aliuminio ratlankių su blizgia tekinta arba blizgia valcuota apdaila ir poliruotų arba iš dalies poliruotų lengvojo lydinio ratlankių nerekomenduojama naudoti žiemos sąlygomis. Dėl gamybinių priežasčių ratlankio paviršius negali būti pakankamai apsaugotas nuo korozijos ir gali būti pažeistas kelio druskų ar pan.
²³ „S line“ versija taip pat pasirinktinai prieinama „Pebble“ pilkos arba už papildomą mokestį – „Glacier“ baltos, metalizuotos spalvos.
²⁴ Konkrečioje vairavimo situacijoje pasiekiama galios išvestis priklauso nuo įvairių kintančių sąlygų, pavyzdžiui, aplinkos temperatūros, įkrovos / temperatūros / kondicionavimo būsenų ar fizinio aukštos įtampos baterijos nusidėvėjimo. Bet kokie nukrypimai nuo pirmiau nurodytų parametrų gali lemti mažesnę galios išvestį. Šiuo metu pasiekiama galios išvestis rodoma transporto priemonės galios matuoklyje.
²⁵ Nurodytas grynasis energijos kiekis baterijoje yra suapvalinta, įprasta baterijos vertė, nepriklausomai nuo transporto priemonės. Jis nustatomas esant pastoviam apkrovos profiliui pagal nustatytus apribojimus ir atsižvelgiant į visą baterijos energijos kiekį, kurį transporto priemonė gali naudoti iki sustojimo. Faktinė iškrovos energija gali skirtis nuo šios vertės, nes ji priklauso nuo konkretaus vairavimo režimo ir baterijos temperatūros.
²⁶ Nurodytos vertės taikomos tik „Audi Q4 Sportback 45 e-tron“: Energijos sąnaudos (mišrios¹), kWh/100 km: 18,6–15,6; CO₂ emisija (mišri¹), g/km: 0. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.