„Q7 SUV TFSI e“ > Q7 > Audi Lietuva | Audi.lt

Degalų sąnaudos (vidutinės): 1,4–1,2 l/100 km; Energijos sąnaudos (vidutinės): 29,1–27,8 kWh/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 33–28 g/km; CO₂ emisijos klasė: B; Degalų sąnaudos su iškrauta baterija (vidutinės): 10,5–9,8 l/100 km; CO₂ emisijos klasė su iškrauta baterija: G.

Elektra nuvažiuojamas atstumas (vidutinis)

80–84

km¹

Įsibėgėjimas (0-100 km/h)

5.0

Galia

360

kW²

#

Prikaustanti estetika ir pavyzdinis efektyvumas.

„Audi Q7 TFSI e“ su iš tinklo įkraunama hibridine pavara pasižymi didesniu pagreičiu ir mažesnėmis degalų sąnaudomis. Patirkite estetiką, aukščiausios klasės komfortą ir išskirtinį našumą.

Išrankumo rezultatas.

„Audi Q7 SUV TFSI e“ sujungia geriausias abiejų pasaulių savybes: veikdamas elektriniu režimu, jis skleidžia labai mažai triukšmo ir visiškai neišmeta teršalų. Nepaisant žemo triukšmo lygio, elektros variklis turi daug galios, o rekuperacijos dėka, kelionės metu sistema gali atgauti elektros energiją.


#

Galinga varomoji jėga: Galima rinktis iš dviejų pavaros sistemos našumo lygių. Abiem atvejais galėsite naudotis didesniu, iki 84 kilometrų¹ siekiančiu elektra nuvažiuojamu atstumu.

Elegantiškas ir įspūdingas.

Juodas stiliaus paketas „plus“³ su antracito pilkos spalvos „Audi“ žiedais priekyje ir gale suteikia „Audi Q7 SUV TFSI e“ sportišką stilių. Išskirtinę išvaizdą sukuria metalizuotos „Satellite“ sidabro spalvos dažai³ ir juodos spalvos išorinių veidrodėlių korpusai³.


Ryški pažanga.

HD matricos LED priekiniai žibintai su „Audi“ lazerine šviesa³ ir skaitmeniniai OLED galiniai žibintai³ su keturiais šviesos raštų variantais, kurie sukuria išraiškingą animaciją. Galiniuose žibintuose įrengta artumo aptikimo funkcija⁹, kuri įjungia visus stovinčio automobilio OLED segmentus, kai priartėja kiti eismo dalyviai.


Universalus ir funkcionalus.

Erdviame salone daug vietos penkiems žmonėms. Be to, elektros variklio akumuliatorius taip kompaktiškai integruotas po bagažo skyriumi, kad nulenkus sėdynes bagažo talpa padidėja iki 1863 litrų.


„Audi“ programėlių parduotuvė jūsų automobilyje.

Naudokitės populiariomis programėlėmis, tokiomis kaip „Spotify“ ar „YouTube“, tiesiogiai savo automobilio MMI ekrane – be išmaniojo telefono.


Audi Q8 SUV{ft_q8-suv}.Audi Q8 SUV{ft_q8-suv}.

Pastaba: Nuotraukoje matoma „Audi Q8 SUV“ įranga.

Functions on Demand

Funkcijos pagal poreikį: „Audi“ siūlo dar daugiau lankstumo renkantis įrangą. Pagal poreikį galima užsisakyti daugybę naudingų funkcijų. Programėlė „myAudi“⁸ suteikia greitą ir intuityvų jų pasirinkimo būdą.

Pastaba: Nuotraukoje matoma „Audi e-tron“ įranga.

Suasmenintas, o ne įprastas.

Įspūdingi vaizdai arba žymūs kino herojai: tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką savo „myAudi“ programėlėje⁸ skiltyje „Themes“³,¹⁴ ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Akį traukiantis efektas: aplinkos apšvietimo paketas „plus“³ automatiškai  priderina spalvinę nuotaiką prie pasirinktos nuotraukos.


Audi A6 Avant CockpitAudi A6 Avant Cockpit

Pastaba: Nuotraukoje matoma „Audi A6 Avant“ įranga. MMI ekrano fonas: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Pasiruošęs bet kokiai situacijai.

Sklandus valdymas, protingas efektyvumas, bekelės malonumai ir 3,5 t priekabos vilkimas: „Audi Q7 TFSI e“ visureigio hibridinės pavaros sistemos galimybės ir išskirtinės eksploatacinės savybės tikrai paliks įspūdį.


Audi Q7 SUV TFSI dynamic side view
Audi Q7 SUV

„Audi Q7 SUV“

Degalų sąnaudos (vidutinės): 11.0–7.8 l/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 251–204 g/km; CO₂ emisijos klasė: G.

Audi SQ7 SUV

„Audi SQ7 SUV“

Degalų sąnaudos (vidutinės): 12.7–12.0 l/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 290–272 g/km; CO₂ emisijos klasė: G

¹Nurodytos vertės taikomos tik „Audi Q7 SUV 55 TFSI e“: Kuro sąnaudos (vidutinės): 1,4-1,2 l/100 km; energijos sąnaudos (vidutinės): 1,4-1,2 l/100 km: 29,1-27,8 kWh/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 29,1-27,8 kWh/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 33-28 g/km; CO₂ emisijos klasė (vidutinė): B; degalų sąnaudos su išsikrovusiu akumuliatoriumi (vidutinės): 10,5-9,8 l/100 km; CO₂ emisijos klasė (su iškrautu akumuliatoriumi): G.
²Nurodytos vertės taikomos tik „Audi Q7 SUV 60 TFSI e“: Kuro sąnaudos (vidutinės): 1,4-1,3 l/100 km; energijos sąnaudos (vidutinės): 29,1-28,0 kWh/100 km; CO₂ emisija (vidutinė): 33-29 g/km; CO₂ emisijos klasė (svertinė kombinuota): B; degalų sąnaudos su išsikrovusiu akumuliatoriumi (vidutinės): 10,5-10,0 l/100 km; CO₂ emisijos klasė (su iškrautu akumuliatoriumi): G.
³Papildoma įranga.
⁴Gali padidėti degalų sąnaudos.
⁵Įkrovimo pajėgumas priklauso nuo suteikiamos jungties ir konkrečiai rinkai būdingų elektros tinklo charakteristikų.
⁶Už papildomą mokestį galima įsigyti iš „Volkswagen Group Charging GmbH“.
⁷Sužinoti įkrovimo tarifus ir gauti įkrovimo kortelę galite iš „Volkswagen Group Charging GmbH“. „myAudi“ paskyra yra būtina norint naudotis šiomis paslaugomis. „Audi“ modelis (transporto priemonės identifikavimo numeris) ir pagrindinis vartotojas turi būti užregistruoti „myAudi“ programėlėje. Sudaroma terminuota 12 mėnesių sutartis, kuri automatiškai nutrūksta pasibaigus šiam laikotarpiui. Per šį laikotarpį įprastas įspėjimas apie sutarties nutraukimą negalimas. Priklausomai nuo mobiliojo ryšio sutarties, gali atsirasti papildomų išlaidų.
⁸Prieinamumas priklauso nuo šalies. Informaciją apie suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi“ programėlės aprašyme arba programėlių parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
⁹Atkreipkite dėmesį: sistemos teikia pagalbą vairuojant, tačiau vairuotojas išlieka atsakingas už transporto priemonės vairavimą ir privalo būti atidus visą laiką.
¹⁰„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos padalinių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ programėlė veikia šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV, Kanadoje, Meksikoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Norint naudotis programėle reikalinga „Amazon“ paskyra. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Dalis „Alexa“ funkcijų yra susijusios su išmaniųjų namų technologija. Automobilio navigacijos ekrane reikia nustatyti kalbą, kurią palaikytų „Amazon Alexa“ platforma. Dėl išsamesnės informacijos apie siūlomas paslaugas susisiekite su „Audi“ atstovybe. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“, ne vėliau kaip per trejus metus po automobilio įsigijimo. Norint naudotis „Alexa“ reikalingas „Audi“ partnerio duomenų planas.
¹¹„Amazon Music“ yra „Audi connect“ navigacijos ir informacinės pramogų sistemos dalis. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos padalinių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ programėlė veikia šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV, Kanadoje, Meksikoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Norint naudotis programėle reikalinga „Amazon“ paskyra. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Dalis „Alexa“ funkcijų yra susijusios su išmaniųjų namų technologija. Automobilio navigacijos ekrane reikia nustatyti kalbą, kurią palaikytų „Amazon Alexa“ platforma. Dėl išsamesnės informacijos apie siūlomas paslaugas susisiekite su „Audi“ atstovybe. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“, ne vėliau kaip per trejus metus po automobilio įsigijimo. Norint naudotis „Alexa“ reikalingas „Audi“ partnerio duomenų planas.
¹²Tai „Audi connect“ navigacijos ir informacijos ir pramogų sistemos (IT3) dalis. „Holoride“ technologija naudojama tik antroje sėdynių eilėje. Kelionės metu naudoti 3D virtualios realybės įrankius leidžiama tik keleiviams antroje sėdynių eilėje šoninėse sėdynėse. Technologija gali naudotis tik asmenys, kurių ūgis didesnis nei 1,5 metro, ir tik tuo atveju, kai 3D VR ausinių naudotojas negali pasiekti jokio priešais esančio objekto (pvz., priekinės sėdynės galinio paviršiaus) visiškai ištiesta ranka (įskaitant ištiestus pirštus); prie 3D VR ausinių privalo būti pritvirtintos būtinos saugos priemonės (pvz., tvirtinimo įtaisas). Daugiau informacijos apie „Holoride“ sistemą rasite adresu www.holoride.com.
¹³Norėdami gauti daugiau informacijos apie prieinamumą, susisiekite su „Audi“ atstovybe.
¹⁴Prieinamumas priklauso nuo šalies.