SQ7 SUV > Q7 > Audi Lietuva | Audi.lt

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 289–271 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 12,7–11,9 l/100 km

Front view Audi SQ7

Galia ir charakteris.

Sportiškas dizainas pabrėžia tvirtą naujojo „Audi SQ7“ SUV² charakterį.

Unikalus derinys.

Sportiškas valdymas ir aukščiausio lygio komfortas vairuojant naująjį „Audi SQ7“ neprieštarauja vienas kitam. Novatoriškos technologijos pakaba, „quattro“ pavara ir itin galintas V8 TFSI variklis (Degalų sąnaudos (vidutinės1,2), l/100 km: 12–12,7 (WLTP); CO₂ emisija (vidutinė1,2), g/km: 272–290 (WLTP)) užtikrina intriguojantį dinamiškumą ir išskirtinį stabilumą kelyje.

Audi SQ7 SUV dynamic side view

Nevaržoma galia: „Audi SQ7“2 montuojamo 4 litrų TFSI variklio (Degalų sąnaudos (vidutinės¹,2), l/100 km: 12–12,7 (WLTP); CO₂ emisija (vidutinė¹,2), g/km: 272–290 (WLTP)) galia keliui perduodama užtikrintai. Pasiruoškite mėgautis išskirtiniais vairavimo pojūčiais ir nepriekaištingomis valdymo savybėmis.

Efektinga išvaizda.

„Daytona“ perlamutrinė3 pilka naujojo „Audi SQ7“2 spalva ir panoraminis stiklinis stoglangis3 nepalieka abejingų. Įspūdį dar labiau sustiprina 22 colių ratlankiai ir raudonos stabdžių apkabos.

Šviesa virtęs progresyvumas.

HD matricos LED priekiniai žibintai su „Audi“ lazerių technologija3 ir skaitmeniniai OLED galiniai žibintai3 leidžia rinktis vieną iš keturių dizaino variantų, sukuriančių išraiškingą šviesos animaciją. Galiniuose žibintuose įdiegta atstumo nustatymo funkcija7 priartėjus kitam eismo dalyviui įjungia visus stovinčio automobilio OLED segmentus.

Galimybė keliauti septyniese.

Pasirinkę papildomai siūlomą trečiąją sėdynių eilę3 automobilyje lengvai sutalpinsite iki septynių žmonių. Visose galinės eilės sėdynėse įrengti ISOFIX laikikliai ir viršutinio diržo jungtys vaikiškoms saugos kėdutėms. Sulanksčius antrosios ir trečiosios eilės sėdynes3 maksimali bagažo skyriaus talpa siekia 1921 litrą.

Hinweis: Die Animation stammt vom Audi Q7 SUV{ft_q7-suv}.

„Audi“ programėlių parduotuvė Jūsų automobilyje

Automobilio multimedijos ekrane populiariomis programėlėmis, pavyzdžiui, „Spotify“ ar „YouTube“, naudokitės ir nesusiedami išmaniojo telefono. Su „Amazon“ valdymo balsu technologija „Alexa“8 galite klausytis naujienų, sporto varžybų transliacijų ar muzikos, sužinoti orų prognozę ir naudotis kitomis funkcijomis.

Audi MMI displayAudi MMI display

Pastaba: nuotraukoje matoma „Audi Q8“ įranga.

Functions on Demand

Funkcijos pagal poreikį: „Audi“ suteikia dar daugiau lankstumo renkantis įrangą ir siūlo funkcijas pagal poreikį. Išsirinkti norimas paslaugas iš daugybės siūlomų variantų padės greitai ir intuityviai veikianti „myAudi“10 programėlė.

Pastaba: nuotraukoje matoma „Audi e-tron“ visureigio įranga.

Suasmenintas, todėl nenuobodus

Įspūdingi peizažai ar žinomi kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi“10 programėlės temų skiltyje3,13 ir nustatykite ją kaip automobilio ekrano foną. Akį traukiantis efektas: interjero apšvietimo paketas „plus“3 automatiškai pakeičia spalvą pagal pasirinktą nuotrauką.

View cockpit with Audi MMI systemsView cockpit with Audi MMI systems

Pastaba: nuotraukoje matoma „Audi A6 Avant“ įranga. Automobilio ekrano fonas: © Thomas Hoepker – „Magnum Photos“.

„Audi exclusive“14 garantuoja išskirtinumą.

Suteikite savo „Audi SQ7“2 įkvepiančiai unikalią išvaizdą, kuri būtų tokia pat nepakartojama, kaip ir Jūs. Pritaikykite tam „Audi exclusive“14 apdailos detales, įvairių spalvų odą ir iš plačios gamos pasirinkite geriausiai Jūsų skonį atitinkančią spalvą. Viskas būtent taip, kaip Jūs norite.

Side view Audi SQ7

Pasirinkite unikalius akcentus: Daug kas ieško kažko išskirtinio arba nori patys diktuoti madas. Suasmeninkite savo „Audi SQ7“, pavyzdžiui, pasirinkdami individualiai pritaikomą kėbulo spalvą, „Audi exclusive“14 siūlomą aksominio perlamutro violetinę.

Audi Q7

„Audi Q7“

Degalų sąnaudos, vidutinės¹: 7,8–11 l/100 km (WLTP); CO₂ emisija, vidutinė¹: 204–251 g/km (WLTP). Nurodomos tik degalų sąnaudos ir išmetamųjų dujų emisija pagal WLTP metodiką. NEDC vertės nepateikiamos.

1
CO₂ emisija (vidutinė¹), g/km: 272–290 (WLTP); degalų sąnaudos (vidutinės¹), l/100 km: 12–12,7 (WLTP). Nurodomos tik degalų sąnaudos ir išmetamųjų dujų emisija pagal WLTP metodiką. NEDC vertės nepateikiamos.
2
„Audi SQ7“: degalų sąnaudos (vidutinės¹), l/100 km: 12–12,7 (WLTP); CO₂ emisija (vidutinė¹), g/km: 272–290 (WLTP). Nurodomos tik degalų sąnaudos ir išmetamųjų dujų emisija pagal WLTP metodiką. NEDC vertės nepateikiamos.
3
Papildoma įranga.
4
Priklausomai nuo šalies ir automobilio komplektacijos, funkcionalumas gali skirtis. Atkreipiame dėmesį, kad funkcijos veikia neviršijant sistemos veikimo ribų ir tik padeda valdyti automobilį. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio valdymą ir privalo visada būti atidus. Automatinį parkavimą būtina kontroliuoti laikant nuspaustą >>P mygtuką automobilyje arba išmaniojo telefono programėlės „myAudi“ mygtuką. Vairuotojas taip pat privalo stebėti visą manevrą nuo pradžios iki pabaigos.
5
„Audi Sport“ pasiūlymas.
6
Lengvojo lydinio ratlankių, kurių blizgantis paviršius buvo tekintas, frezuotas, dalinai arba visiškai poliruotas, negalima naudoti žiemos sąlygomis. Dėl gamybos technologijos ratlankio paviršius nėra padengiamas pakankama antikorozine danga, todėl jį gali pažeisti kelio druskos ar kitos medžiagos.
7
Atkreipiame dėmesį, kad funkcijos veikia neviršijant sistemos veikimo ribų ir tik padeda valdyti automobilį. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio valdymą ir privalo visada būti atidus.
8
Norint naudotis programėlėmis reikalinga „myAudi“ paskyra ir mobilieji duomenys.
„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra bendrovės „Amazon.com, Inc.“ arba jos padalinių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ programėlė veikia šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje ir JAV. Norint naudotis programėle reikalinga „Amazon“ paskyra. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Dalis „Alexa“ funkcijų yra susijusios su išmaniųjų namų technologija. Automobilio navigacijos ekrane reikia nustatyti kalbą, kurią palaikytų „Amazon Alexa“ platforma. Dėl išsamesnės informacijos apie siūlomas paslaugas susisiekite su „Audi“ atstovybe. Prieigą prie „Amazon Alexa“ suteikia „Amazon“, ne vėliau kaip per trejus metus po automobilio įsigijimo.
9
10
Prieinamumas priklauso nuo šalies. Informaciją apie suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi“ programėlės aprašyme arba programėlių parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
11
„Audi connect“ navigacijos ir multimedijos sistemos (IT3) funkcija.

„Holoride“ technologija skirta tik galinėse sėdynėse sėdintiems keleiviams.

3D VR akinių naudojimas kelionėje:
- tik galinėse šoninėse sėdynėse sėdintiems keleiviams;
- tik asmenims, kurių ūgis viršija 1,5 metro;
- leidžiama, jei 3D VR akiniais besinaudojantis asmuo visiškai ištiesęs ranką (įskaitant pirštus) negali pasiekti priešais save esančio objekto (pvz., galinio priekinės sėdynės paviršiaus);
- leidžiama, jei prie 3D VR akinių yra pritvirtinti būtini saugos įtaisai (pvz., laikikliai).

Daugiau informacijos apie „Holoride“ technologiją galima rasti adresu www.holoride.com.
12
Norėdami gauti informacijos apie „Audi connect“, apsilankykite adresu www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ atstovybe.
13
Prieinamumas priklauso nuo šalies.
14
„Audi exclusive“ yra „Audi Sport“ siūloma papildoma įranga. Norėdami gauti daugiau informacijos apie standartinę komplektaciją ir papildomą įrangą, kreipkitės į savo „Audi“ atstovybę arba apsilankykite tinklalapyje www.audi.com.