A5 Coupe > A5 > Pradžia
Audi A5 Coupé

A5 Coupé

Atidumas? Kelyje.
„Audi A5 Coupé“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,1–4,0 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 162–104 g/km

Elementai priekyje, šonuose ir gale „A5 Coupé“ suteikia gylio ir pločio kartu su išskirtine elegancija. Po kiekvieno sportinio trijų durų automobilio paviršiumi slypi modernios technologijos ir galingas variklis.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080_AA5_191004.jpg
1920x1080_AA5_191004.jpg
  • Difuzerio intarpas su trapeciniais išmetamaisiais vamzdžiais „Audi A5 Coupé“ galinei daliai suteikia pločio.

  • Leiskite „Audi A5 Coupé“ daryti savo darbą.

  • Tai yra pasirinktinis „Audi A5 Coupé“ „edition one“² su ypač sportiniais elementais, įskaitant standartinius 20 colių lengvojo lydinio ratlankius.

  • Platus ir plokščias „Singleframe“ su korio rašto grotelėmis sukuria išskirtinę „Audi A5 Coup铹 priekio išvaizdą.

  • Pasirinktiniu „Audi connect“ raktu³, naudodamiesi savo išmaniuoju „Android“ telefonu⁴, galite užrakinti ir atrakinti savo automobilį.

  • Galingi varikliai (mišrios degalų sąnaudos¹: 6,7–3,7 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 152–98 g/km) užtikrina malonumą vairuoti „Audi A5 Coupé“.

  • „Audi A5 Coupé“ salono horizontalaus dizaino ypatumai yra aukštos kokybės medžiagos ir platus skaitmeninių technologijų pasirinkimas.

  • Pasirinktinis virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis „plus“ tiesiai priešais jūsų akis rodo jums svarbiausią informaciją apie automobilį didele raiška.

  • 10,1 colio MMI lietimui jautrų ekraną galima valdyti intuityviai.

  • Pasirinktinė „Audi phone box“⁵ sudaro galimybes įkrauti savo išmanųjį telefoną naudojantis belaidžiu ryšiu.

Gražus vaizdas – tiek iš vidaus, tiek iš išorės

Plačios oro įleidimo angos ir chromo apdaila „Audi A5 Coupé“ priekiui suteikia sportiškumo. Vidutinio dydžio slenksčiai šonuose pabrėžia automobilio sportiškumą, o išraiškingos ratų arkos – pasirinktinius 20 colių lengvojo lydinio ratlankius. Galinės dalies plotį išryškina horizontali matinės „aluminium silver“ spalvos apdaila ant difuzerio ir trapecinio išmetamojo vamzdžio apdaila. Tiekiami kiti pasirinktinių pažangių ir „S line“ įrangos linijų pritaikyti „A5 Coupé“ priedai. Pavaizduotame automobilyje yra pasirinktinis „edition one“² įrangos paketas, ypač sportinis „A5 Coup铹 variantas su išskirtinės įrangos asortimentu.

Front of Audi A5 Coupé

Ryškiai apšviestas

LED technologijos žibintai dabar yra „Audi A5 Coupé“ bazinės komplektacijos įrangos dalis. Matriciniai LED priekiniai žibintai su „Audi“ lazeriniais žibintais yra pasirenkamas variantas. „Audi“ lazeriniai žibintai padidina LED tolimųjų šviesų spindulį, važiuojant dideliu greičiu, ir užtikrina pastebimai didesnį saugumą bei patogumą beveik padvigubindami matomumo diapazoną, lyginant su įprastais LED tolimųjų šviesų žibintais. Į šį apšvietimo paketą įeina dinaminė artėjimo link namų ir (arba) tolimo nuo namų funkcija ir dinaminiai posūkių žibintai.

Audi A5 Coupé Matrix LED headlights
Audi A5 Coupe interior with ambient light

Kompromisai? Nebūtina

„Audi A5 Coupé“ salono horizontalūs dizaino elementai sukuria išskirtinio erdvumo įspūdį, kuris dar labiau pabrėžiamas aukštos kokybės medžiagų ir modernios „Audi“ informacijos ir pramogų sistemos technologijos. Juos papildo naujo dizaino centrinis pultas, „gloss black“ spalvos durų apdaila ir pasirinktinis bendro apšvietimo paketas. Galite dar labiau individualizuoti saloną su pasirinktiniu „okapi brown“ spalvos salono dizainu ir pasirinktinės „S line“ įrangos linija.

Driver opens door of an Audi A5

Papildomos pagalbinės sistemos

Papildomos pagalbinės vairuotojui skirtos sistemos⁹ padės jums, kai su savo „Audi A5 Coupé“ leisitės į kelią. Pavyzdžiui, miesto eismo sąlygomis įspėjimas apie išlipimą įspės jus apie iš galo artėjančius eismo dalyvius, LED signalu prieš jums atidarant duris.

Geriausias važiavimo stilius? Platus pasirinkimas

Pasirinktinė „Audi A5 Coupé“ dinaminio vairavimo sistema pritaiko vairo mechanizmo perdavimo koeficientą ir vairavimo jėgą pagal važiavimo greitį. Naudodami „Audi“ vairavimo parinkčių režimus, pvz., dinaminį, patogųjį, automatinį, individualų ar efektyvųjį, galėsite visada valdyti vairavimo stilių. Jūs galite pasirinkti iš kelių TFSI ir TDI variklių variantų, pradedant nuo 100 KW (136 AG, mišrios degalų sąnaudos¹: 7,1–4,0 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 162–104 g/km). Kai kuriuose varikliuose yra įrengta naujoji „mild-hybrid“ technologija, kuri gali sumažinti degalų sąnaudas diena iš dienos atkurdama energiją. Dar daugiau, „quattro“ pavara su aukščiausios klasės technologija yra galima su daugeliu variklių, dėl to užtikrinama išskirtinė dinamika.

Topview Audi A5 Coupé
1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Jeigu reikia informacijos apie tai, kada ši funkcija bus prieinama, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
3
Pasirinktinis patogusis raktas yra būtinas, norint naudotis „Audi connect“ raktu.
4
Jeigu reikia informacijos apie suderinamus mobiliuosius įrenginius, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth (į reikalavimus įeina „Android“ operacinė sistema, NFC technologija ir į išmanųjį telefoną integruotas saugumo elementas).
5
Norėdami gauti daugiau informacijos apie suderinamus mobiliuosius telefonus, susisiekite su savo „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com/bluetooth.
6
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
7
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruotieji „Google Inc.“ prekių ženklai.
8
Paslaugai reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Tikimasi, kad integruoti „Amazon Alexa“ bus galima tik automobiliuose, pagamintuose nuo 2020 metų 30 kalendorinės savaitės. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba patronuojamųjų įmonių registruotieji prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiomis kalbomis: anglų, prancūzų, vokiečių, italų ir ispanų k. MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikliu sistemos kalba turi būti nustatyta kaip „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma kalba. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo suderinamos išmaniųjų namų technologijos. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu.
9
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.