Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Į tvaresnę ateitį, vedami elektromobilumo

Elektromobilumas – tai raktas į tvaresnį mobilumą visame pasaulyje. Štai kodėl išsikėlėme tikslą iki 2025 m. pasiūlyti 30 elektrifikuotų automobilių modelių, iš kurių 20 būtų visiškai elektriniai automobiliai – veikdami elektriniu režimu, vietoje jie nekelia CO₂ taršos. Tad elektromobilumą laikome esminiu tvaresnės ir klimatui palankesnės transporto sistemos elementu.

„Audi e-tron Sportback“ Mišrios energijos sąnaudos*: 23,9–20,6 kWh/100 km (NEFZ); 26,3–21,6 kWh/100 km (WLTP) Mišri CO₂ emisija*: 0 g/km

Sužinoti daugiau
 • 1920x1080_A_E-TRON_D_191025.jpg
  „e-tron“ – mūsų visiškai elektrinės pavaros technologija

  Elektrifikavimas ir skaitmeninimas – tai aktualūs mūsų laikų klausimai. Jie taip pat atveria kelią į tvaresnę ateitį. Elektriniai „Audi“ automobiliai vadinami „e-tron“.

  Sužinoti daugiau
 • 1920x1080_source-image-6701.jpg
  Įkraunamas hibridas – elektrinės ir klasikinės pavaros technologijos derinys

  Įkraunamų hibridų modeliuose dera elektromobilių ir klasikinės pavarų technologijos. „Audi“ įmonėje jos vadinamos „TFSI e“.

  Sužinoti daugiau