Tvarumas > Campaign > Pradžia

Audi tvarumas

Svarbus kiekvienas indėlis

Siekti verslo tvarumo – viena svarbiausių šio amžiaus užduočių. Kiekvienas indėlis svarbus norint pakeisti situaciją ir įgyvendinti esminius pokyčius. „Audi“ tikslas – pasiūlyti savo klientams geriausias tvaraus mobilumo galimybes ir visose savo veiklos srityse nuosekliai siekti tvarumo.

 • 1920x1080_01.jpg
  Kaip „Audi“ prisideda prie išteklių išsaugojimo

  „Audi“ jau sėkmingai mažina CO2 emisiją pradiniuose vertės grandinės kūrimo etapuose ir ketina toliau eiti šiuo keliu kartu su savo tiekėjais. Čia esama didžiulio potencialo, ypač susijusio su plieno, aliuminio ir akumuliatorių pramone.

  Sužinoti daugiau
 • 1920x1080_04.jpg
  Kaip „Audi“ siekia neutralios anglies junginių aspektu gamybos

  Planuojama, kad iki 2025 m. visos „Audi“ gamyklos taps neutralios anglies junginių aspektu. Tokia šiandien yra mūsų gamykla Briuselyje. Kitos priemonės, pvz., gamyboje naudojamo vandens valymas ir atliekų perdirbimas, palaipsniui padeda visoms „Audi“ gamykloms tapti palankesnėmis aplinkai.

  Sužinoti daugiau
 • 1920x1080_10.jpg
  Kaip „Audi“ plečia įkrovimo infrastruktūrą

  Bendradarbiaudama su IONITY, Europos greitojo įkrovimo infrastruktūros tinklu, „Audi“ plečia praktines elektrinio mobilumo galimybes. Iki 2020 m. IONITY greitojo elektromobilių įkrovimo tinklas veiks 25 šalyse ir apims 400 stotelių.

  Sužinoti daugiau

Kaip „Audi“ praturtina mūsų kelius

Per ateinančius keletą metų „Audi“ ketina plėsti elektrinių modelių gamybą prabangių automobilių segmente. Didinamas ne tik elektrinių, bet ir įkraunamų hibridinių modelių asortimentas. Jau 2018-aisiais „Audi“ sėkmingai padėjo pagrindus elektrinių modelių gamybai, sukūrusi „e-tron“ technologiją. Neseniai įmonė pristatė antrąjį modelį „e-tron“ serijoje – „Audi e-tron Sportback“.

Mūsų „e-tron“ modeliai

Modelių apžvalga

Mūsų įkraunami hibridiniai modeliai

Modelių apžvalga
 • 1920x1080_07.jpg
  Kaip „Audi“ palaiko tvarumą versle

  Iki 2025 m. „Audi“ ketina imti taikyti „Together4Integrity“ programą visose savo veiklos srityse. Ši programa apjungia įmonių kultūrą, atitiktį reikalavimams ir sąžiningos veiklos principus. Vadinamoji „Consistently“ komanda taip pat svariai prisideda prie tvarios kultūros kūrimo.

  Sužinoti daugiau
 • 1920x1080_11.jpg
  Kaip „Audi“ pavyksta siekti tvarumo ir išlikti finansiškai sėkminga

  Tvarumas – ne tik „Audi“, bet ir šiandienos vertingiausių klientų prioritetas. Štai kodėl įmonė ketina visų modelių gamybos srityje ilguoju laikotarpiu užtikrinti aukščiausios klasės mobilumą, kuris būtų neutralus anglies junginių aspektu. Integruodama etinius, ekologinius ir socialinius aspektus „ Audi“ žengia dar vieną žingsnį elektrifikacijos galimybių kupinos ateities link.

  Sužinoti daugiau