„Audi“ aiškinamieji filmukai
Woman looks back over her shoulder from the passenger seat of an Audi e-tron Sportback

„Audi“ aiškinamieji filmukai

„Audi“ aiškinamieji filmukai suteiks visą reikalingą informaciją naujiems „Audi“ savininkams ir tiesiog besidomintiems naujomis technologijomis. Aiškiai apibendrinta ir suprantamai paaiškinta. Temos apima informacijos ir pramogų sistemą bei „Audi connect“, apšvietimą, pagalbines vairuotojo sistemas, valdymo elementus, saloną bei elektromobilių ir įkraunamų hibridinių automobilių įkrovimą.

Kai kuri šiame puslapyje pateikiama vaizdo medžiaga yra tik iliustracinė, todėl gali skirtis nuo rinkos specifikacijų ir neatitikti nurodytos kainos.

Informacijos ir pramogų sistema bei „Audi connect“

„Audi connect“ automobilyje leidžia naudotis įvairiomis skaitmeninėmis paslaugomis. Navigacija ir nuotolinis valdymas su „myAudi“ programėle taip pat yra „Audi connect“ dalis. Toliau pateikiamuose filmukuose parodyti keli pavyzdžiai, kaip atskiros funkcijos palengvina kasdienybę.

Man with smartphone in front of an Audi e-tron Sportback

Apšvietimo paketai

Geresnis matomumas ir patogesnė atmosfera: „Audi“ apšvietimo paketai. HD matriciniai LED priekiniai žibintai padeda matyti geriau, bet neakina priešpriešinių transporto priemonių. Panorėjus, „Audi“ lazeriniai žibintai šviečia dar toliau. OLED galiniai žibintai yra itin gerai matomi ir leidžia naudoti progresyvų apšvietimo dizainą. Toliau pateikiamuose filmukuose rodomi kiti technologijų privalumai ir kaip jos veikia.

Rear light of an Audi R8 RWD

Ekranai ir valdikliai

Mūsų „Audi“ suteikia daugybę skaitmeninių ir analoginių sistemų valdymo parinkčių. Savaime suprantama, ypač daug dėmesio skiriama integruotam ekranui, taip pat rodančiam visą transporto priemonės informaciją. Visos svarbios nuostatos bet kada pasiekiamos ranka, naudojant ant vairo ir centriniame pulte esančius valdiklius. Toliau pateikiamuose filmukuose parodomi „Audi“ ekranai ir valdikliai bei kaip lengvai juos pasiekti.

Driver operates the MMI system in the Audi RS Q3

Vidus

„Audi“ vidus yra jūsų erdvė, komforto zona automobilyje. Daugybė papildomų parinkčių ir nuostatų leidžia jį optimaliai pritaikyti sau. Vairų ir sėdynių pasirinkimas leidžia sukurti vidų pagal savo pageidavimus. Toliau pateikiamuose filmukuose parodytos galimos specialios ypatybės.

The cockpit of the Audi RS Q8 in red Contour/ambient lighting

Įkrovimas

Su „Audi e-tron“ galite važiuoti visiškai elektriniu režimu. „Audi“ taip pat siūlo įkraunamus hibridinius automobilius (PHEV) su TFSI el. modeliais: su jais galima nuvažiuoti trumpus atstumus tik elektriniu režimu, nenaudojant vidaus degimo variklio. Abiem atvejais reikia įkrauti elektra. Savo automobilį galite įkrauti namuose arba kelyje.

The Audi e-tron at a public charging station

Pagalbinės vairuotojo sistemos

„Audi“ pagalbinės vairuotojo sistemos užtikrina patogesnes ilgas keliones ir geresnį saugumą pavojingose situacijose. Pavyzdžiui, jos gali padėti išlikti eismo juostoje, stabdyti avariniu atveju ir aptikti kelio ženklus, kad informuotų jus apie galiojančius greičio apribojimus. Tam naudojama daug išmanių technologijų. Toliau pateikiamuose filmukuose parodyta, kurios pagalbinės sistemos galimos ir kaip jos veikia.

The Audi RS Q8 in dynamic pass-by

Funkcijos pagal poreikį

Funkcijų pagal poreikį paslauga suteikia „Audi“ klientams dar daugiau lankstumo pasirenkant įrangą. Siūloma daug funkcijų, kurios gali būti įtrauktos bet kada panorėjus. Pavyzdžiui, skaitmeninis radijo imtuvas, parkavimo pagalbos aktyvavimas ar matricinių LED žibintų paketas. Su „myAudi“ programėle šias funkcijas pasirinksite greitai ir intuityviu būdu.

Funkcijų pagal poreikį paslauga apima tik tam tikras funkcijas ir nėra galima visose modelių linijose. Čia nurodytos funkcijos ir įrangos elementai siūlomi įsigyti papildomai už atitinkamą mokestį, kuris priklauso nuo modelio. Vaizdinė medžiaga skirta tik sistemos funkcijoms paaiškinti ir gali skirtis nuo pavaizduoto automobilio ir automobilio programinės įrangos versijos, atsižvelgiant į modelį ar įrangos liniją.

Functions on demand MMI Audi e-tron