Audi Connect
myAudi

Audi Connect

„Audi Connect“ yra sujungtų technologijų rinkinys, užtikrinantis sklandžią patirtį tarp jūsų ir jūsų „Audi“

Atrakinkite savo „Audi“ pasaulį

Pažangios informacijos ir pramogų funkcijos leidžia „Audi Connect“ pakelti komfortą ir vairavimo malonumą į naują lygį. „Audi Connect“ funkcijos ir paslaugos pasiekiamos automobilio informacijos ir pramogų sistemoje, o papildomas nuotolines funkcijas rasite „myAudi“ programėlėje.

myAudi app

„myAudi“ programėlė

„myAudi“ programėlėje visos „Audi“ technologijos sujungiamos į vieną sklandžią patirtį tarp jūsų, „Audi“ automobilio, išmaniojo telefono ir interneto.

Sužinokite, kaip atrakinti savo „Audi“ pasaulį – nuo nuotolinio užrakinimo valdymo iki degalų lygio patikrinimo, elektra nuvažiuojamo atstumo ar įkrovimo laiko patikrinimo ir maršrutų siuntimo į automobilį.

Sužinokite daugiau
Audi Service Price Match

„Audi Connect“ informacijos ir pramogų sistema

„Audi connect“ informacijos ir pramogų sistema suteikia daugybę pramogų ir informacijos bei yra lengvai pasiekiama keliais spustelėjimais patogiai būnant savo automobilyje per MMI ekraną.

Jūsų „Audi“ prisijungia prie interneto, kad galėtumėte naudotis įvairiomis naudingomis funkcijomis, kurios taip pat susietos su „myAudi“ programėle.

Sužinokite daugiau
Functions on Demand

Functions on Demand

Būtent taip: tai „Audi“ funkcijos, kurias galima naudoti pagal poreikį, kai norite ir kiek norite, arba visą gyvenimą.

Suasmeninkite ir atnaujinkite automobilį vienu mygtuko paspaudimu.

Sužinokite daugiau

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekite su oficialiu "Audi" atstovu

1
Funkcijos gali skirtis priklausomai nuo modelio ir komplektacijos, todėl gali prireikti įsigyti papildomų parinkčių ir paslaugų. Ne visos pabrėžiamos funkcijos yra prieinamos visuose modeliuose. Šiame puslapyje pateikiama informacija yra susijusi tik su naujais automobiliais. Norėdami daugiau informacijos, kreipkitės į vietinį „Audi“ centrą.