RS 5 Coupé > A5 > Pradžia
Audi RS 5 Coupé

RS 5 Coupé

Sistemos galingumas ir priekinė trauka.
„Audi RS 5 Coupé“.

Mišrios degalų sąnaudos*: 9,1 l/100 km
Mišri CO₂ emisija*: 208 g/km

Tikras dinamiškumo įsikūnijimas: įspūdingos priekinės briaunos, specifinės aptakios „coupé“ linijos ir plati dominuojanti stovėsena su įspūdingu galu. Varoma dviejų turbokompresorių V6 varikliu su 331 kW (450 AG). „Audi RS 5 Coupé“ yra įspūdingas jaudinančios galios įsikūnijimas.

Galinga išvaizda

Download alle
00:00 | 00:00
  • Išskirtinė ypatybė: RS 5 emblema ant juodų radiatoriaus grotelių.

  • „Audi RS 5 Coup铹 – tikroji galinga „Gran Turismo“.

  • Įkvepiantis greitis: „Audi RS 5 Coupé“ nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja per 3,9 sekundės (mišrios degalų sąnaudos*: 9,1 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 208 g/km).

  • Sukurta važiuoti posūkiais: RS sportinė pakaba užtikrina dinamiškus posūkius ir kryptinį stabilumą.

  • Įspūdingame „Audi RS 5 Coup铹 priekyje yra berėmės „Single frame“, virš jų esančios oro įsiurbimo angos, didelės šoninės oro įsiurbimo angos ir dinamiškos formos priekiniai žibintai.

  • „Coupé“ siluetas ypač stulbinamai atrodo iš šono.

  • „Audi RS 5 Coup铹 sportinės apdailos akcentus užbaigia RS pritaikytas difuzoriaus intarpas ir ovalo formos išmetamieji vamzdžiai.

  • Daugiau lengvumo, greičio ir dinamikos – visa tai užtikrina pasirenkamasis anglies pluošto stogas.

  • Aukštos kokybės medžiagos, aukščiausios klasės meistrų darbas ir RS atitinkanti technologija.

Galia skaičiais

Galia

331

kW¹

(450 AG)

Įsibėgėjimas

3.9

nuo 0 iki 100 km/h

Sukimo momentas

600

Nm¹

Maksimalus

1
Mišrios degalų sąnaudos*: 9,1 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 208 g/km
Audi RS 5 Coupé

2,9 litro dviejų turbokompresorių variklis V6 (mišrios degalų sąnaudos*: 9,1 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 208 g/km) su 331 kW (450 AG) ir 600 Nm sukimo momentu pasižymi sportiškumu ir galia. Momentinė jėga: „Audi RS 5 Coup铹 nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja per 3,9 sekundės ir pasiekia 250 km/h greitį. Pageidaujant didžiausią greitį galima padidinti iki 280 km/h. Su aštuonių pavarų „Tiptronic“ automatine pavarų dėže galima itin greitai keisti pavaras, o RS sportinė išmetamųjų teršalų sistema skleidžia jaudinantį skardų garsą.

Front view Audi RS 5 Coupé

Patirkite dinamiškumą kaip niekada anksčiau

Užveskite savo „Audi RS 5 Coup铹 ir patirkite žymųjį RS dinamiškumą. „Audi“ dinaminė valdymo sistema leidžia pasirinkti iš kelių vairavimo režimų ir pritaikyti automobilį pagal savo reikalavimus naudojant papildomus laisvai konfigūruojamus RS1 ir RS2 režimus. „Quattro“ pavara, turinti pasirenkamąjį sportinį diferencialą, užtikrina patikimą sukibimą ir įspūdingą vairavimo dinamiškumą bei judrų valdymą. Pasirenkamoji RS sportinė pakaba „plus“ su dinamiško važiuoklės valdymo funkcija (angl. „Dynamic Ride Control“, DRC) kompensuoja pasvirimą aplink skersinę ir išilginę ašis, padidina dinamiškumą važiuojant posūkiuose ir kryptinį stabilumą. Pasirenkamoji keraminių stabdžių sistema su trijų skirtingų spalvų stabdžių trinkelėmis užtikrina tobulą lėtėjimą.

Audi RS 5 Coupé

Pritaikytas jums nuo stogo iki pat mažiausių detalių

Suteikite savo „Audi RS 5 Coupé“ asmeniškų detalių. Pavyzdžiui, su pasirenkamuoju anglies pluošto stogu automobilis atrodys dar sportiškesnis. Dėl mažesnio svorio automobilis bus dar greitesnis ir dinamiškesnis. Arba pažvelkite į viską iš kitos perspektyvos pasirinkę panoraminį stiklinį stoglangį su keičiamąja elektrine uždanga nuo saulės.

Topansicht des Audi RS 5 Coupé
1
Mišrios degalų sąnaudos*: 9,1 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 208 g/km