RS 5 Sportback > A5 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Audi RS 5 Sportback

RS 5 Sportback

Dviejų turbinų galia.
„Audi RS 5 Sportback“.

Mišrios degalų sąnaudos*: 9,2 l/100 km
Mišri CO₂ emisija*: 209 g/km

„Audi RS 5 Sportback“ yra daugiau nei sportinis automobilis – su juo mėgausitės aukščiausios kokybės funkcijomis, komfortu ir dinamiškumu. Stulbinantys RS dizaino elementai užtikrina nuostabų sportišką automobilio stilių, o ant kelio visa tai nesunkiai perkelia galingas 2,9 litro V6 variklis su dviem turbokompresoriais ir „quattro“ visų ratų pavara.

Galinga išvaizda

Download alle
00:00 | 00:00
  • Pasirenkamoji 19 colių didelio našumo stabdžių sistema su raudonais stabdžių diskais.

  • Jaudinanti galia ir nuostabus sukibimas.

  • Įkvepiantis greitis: „Audi RS 5 Sportback“ nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja per 3,9 sekundės (mišrios degalų sąnaudos*: 9,2 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 209 g/km).

  • Į standartinę įrangą įeinanti RS sportinė pakaba, dėl kurios „Audi RS 5 Sportback“¹ važiuoja itin tvarkingai.

  • Išskirtiniai RS dizaino elementai įkūnija grynąją „Audi RS 5 Sportback“¹ galią.

  • Tikras sportinis automobilis, tinkamas važiuoti kasdien – „Audi RS 5 Sportback“¹.

  • „Audi RS 5 Sportback“¹ pasižymi užburiančia kėbulo koncepcija, puikiai tiksiančia verslo reikalams, šeimos ir laisvalaikio išvykoms.

  • „Audi RS 5 Sportback“¹ priekyje yra plačios ir plokščios „Single frame“ su integruotomis berėmėmis radiatoriaus grotelėmis.

  • Aukštos kokybės medžiagos, išskirtinė RS sportinio automobilio atmosfera ir daug erdvės individualumui.

Galia skaičiais

Galia

331

kW¹

(450 AG)

Įsibėgėjimas

3.9

Sek.¹

nuo 0 iki 100 km/h

Sukimo momentas

600

Nm¹

Maksimalus

1
Mišrios degalų sąnaudos*: 9,2 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 209 g/km.
Front view Audi RS 5 Sportback

Dėl priekinės „Audi RS 5 Sportback“¹ traukos vaizdas galiniame veidrodėlyje sumažės akimirksniu. Po variklio dangčiu šis modelis pasiekia stulbinamą jėgą – visa tai dėl 2,9 litro V6 TFSI variklio su dviem turbokompresoriais (mišrios degalų sąnaudos*: 9,2 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 209 g/km). Dėl 331 kW galios ir 600 Nm sukimo momento nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėsite per 3,9 sekundės. Standartinį didžiausią 250 km/h greitį galima pasirinktinai padidinti iki 280 km/h. Skamba visai neblogai, ar ne? Dar geriau skambės su pasirinktine RS sportine išmetamųjų teršalų sistema.

Front view Audi RS 5 Sportback

Galia ir kontrolė

Greitas ir užtikrintas sprintas. Visa tai užtikrina „quattro“ nuolatinė visų ratų pavara su pasirinktiniu sportiniu diferencialu ir aštuonių pavarų „tiptronic“ pavarų dėžė su optimizuotu pavarų perjungimu. Susikurkite savo pačių vairavimo patirtį su „Audi“ dinamine valdymo sistema. Ir patirkite į standartinę įrangą įeinančios RS sportinės pakabos veikimą, dėl kurios jūsų „Audi RS 5 Sportback“¹ tiesiog apkabina kelią. Dar dinamiškesnis važiavimas posūkiuose ir kryptinis stabilumas, kuriuos užtikrinti padeda pasirinktinė RS sportinė pakaba „plus“ su dinamiško važiuoklės valdymo funkcija (angl. „Dynamic Ride Control“, DRC).

Das Audi RS 5 Coupé in einer dynamischen Vorbeifahrt in einem Parkhaus

Kasdienis gyvenimas dar niekada nebuvo toks sportiškas

Kada nors vežėte dviratį tikru sportiniu automobiliu? O slides ar snieglentes? Tai daryti galite su „Audi RS 5 Sportback“¹. Šis modelis turi didelį bagažinės dangtį, visiškai arba iš dalies atlenkiamas galines sėdynes ir plokščias bagažinės grindis. Užburianti kėbulo koncepcija, puikiai tiksianti verslo reikalams, šeimos ir laisvalaikio išvykoms.

Audi RS 5 Coupé
1
Mišrios degalų sąnaudos*: 9,2 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 209 g/km.