S5 Coupé > A5 > Audi Lietuva | Audi.lt
  • stage_exterior_front.jpg
Audi S5 Coupé TDI

S5 Coupé TDI

Sportinė elegancija.
„Audi S5 Coupé TDI“.

Bendros degalų sąnaudos¹: 6,4–6,3 l/100 km
Bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 168–167 g/km

Naujasis dizainas ir daug specialių S elementų automobilio išorėje suteikia „S5 Coupé TDI“² sportiškumo. Viduje – galingas TDI variklis, dovanojantis važiavimo sportiniu automobiliu jaudulį.

Daugiau apie išorės dizainą
Audi S5 Coupé headlights with LED technology

Ryškiai apšviestas

LED technologijos žibintai yra standartinės „Audi S5 Coupé TDI“² įrangos dalis. Matriciniai LED priekiniai žibintai su „Audi“ lazeriniais žibintais yra pasirenkamas variantas. „Audi“ lazerinė šviesa padidina LED tolimųjų šviesų spindulį, važiuojant dideliu greičiu, ir užtikrina pastebimai didesnį saugumą bei patogumą beveik padvigubindama matomumo diapazoną, lyginant su įprastais LED tolimųjų šviesų žibintais. Į šį apšvietimo paketą įeina dinaminė artėjimo į namus ir (arba) iš namų funkcija ir dinaminiai indikatoriai.

Ar jam gali ko nors trūkti? Tikrai nieko

Sportiška „Audi S5 Coupé TDI“² išvaizda atsispindi ir automobilio viduje: specialūs S elementai, pvz., pasirenkamos priekinės sportinės sėdynės „plus“, standartiniai aliuminiai matiniai puošybos elementai ir 3 stipinų dizaino, oda aptrauktas daugiafunkcis vairas „plus“ su įspausta S emblema bei kontrastingos siūlės. Pabrėžiami horizontalūs elementai, naudojamos kokybiškos medžiagos ir moderni informacinės pramoginės sistemos platforma kuria ypatingą erdvės pojūtį, kurį galima pritaikyti pagal jūsų poreikius, naudojantis „Audi exclusive“³ pasiūlymais.

Cockpit Audi S5 Coupé

Intuicija? Viskas dėmesio centre

„Audi S5 Coupé TDI“² įdiegtą informacinę pramoginę sistemą, pavyzdžiui, pasirenkamą MMI navigaciją „plus“ su jutikliniu MMI valdymu, valdykite intuityviai, naudodamiesi 10,1 colio MMI liečiamu ekranu arba kalbinėmis technologijomis⁴. Pasirenkamas virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis „plus“ aiškiai pateikia vairuotojui svarbią informaciją. Jis turi 12,3 colio HD raiškos ekraną, pritaikytą valdymo sistemą, intuityviai valdomą meniu ir į vairuotoją orientuotą rodinį. Specialiame S dizaino rodinyje pateikiamas automobilio sūkių skaičius.

Audi S5 Coupé TDI with Audi virtual cockpit
Sportinė prigimtis išreikšta skaičiais

Galia

251

kW*

(341 AG)

momentas

700

Nm*

(maks.)

Didžiausias greitis

250

km/h*

Ribotas

* Bendros degalų sąnaudos¹: 6,4–6,3 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 168–167 g/km.

Sportiškumas? Jis atsiskleidžia kelyje

3,0 litrų TDI variklis (bendros degalų sąnaudos¹: 6,4–6,3 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 168–167 g/km) su 251 kW galia ir didžiausiu 700 Nm sukimo momentu. „Audi S5 Coupé TDI“² nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja per 4,6 sekundės ir turi elektroniniu būdu ribojamą didžiausią – 250 km/h greičio ribą. „quattro“ visų ratų pavara su sportiniu diferencialu aktyviai ir įvairiai paskirsto pavaros sukimo momentus tarp ašių. Pasirenkama dinaminio vairavimo sistema pritaiko vairo mechanizmo perdavimo skaičių ir vairavimo jėgą pagal važiavimo greitį. Naudodami „Audi“ vairavimo parinkčių režimus, pvz., dinaminį, patogųjį, automatinį, individualų ar efektyvųjį, galėsite tiesiogiai valdyti vairavimo procesą bet kuriuo metu.

Audi S5 Coupé TDI driving
1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Bendros degalų sąnaudos¹: 6,4–6,3 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 168–167 g/km.
3
Iš „Audi Sport GmbH“.
4
Galimos pasirinktomis kalbomis. Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.