Slapukai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

S8 > A8 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Audi S8 TFSI

S8 TFSI

Greitas ir patogus.
„Audi S8 TFSI“.

Bendros degalų sąnaudos¹: 10,8–10,7 l/100 km
Bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 246–245 g/km

Galingas V8 variklis su dvigubu turbokompresoriumi, standartinės pakabos sistemos, pvz., išankstinio numatymo aktyvios pakabos sistema, „quattro“ su sportiniu diferencialu ir dinamiška visų varomųjų ratų sistema, taip pat daug erdvės ir gausybė pagalbos vairuotojui sistemų² – su sportiškiausiu prabangios klasės „Audi S8 TFSI³“ sedanu savo kelionės tikslą pasieksite greitai, ramiai ir saugiai.

Sky
Audi S8 parking
Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-s8-front-2021-181009_1.jpg
1920x1080-audi-s8-front-2021-181009_1.jpg
  • „Audi S8 TFSI“³ – įspūdingas prabangus sedanas, kuriame puikiai dera galia ir patogumas.

  • Ovalūs išmetamieji vamzdžiai kairėje ir dešinėje pusėse pabrėžia „Audi S8 TFSI“³ galo dinamiškumą.

  • „Audi S8 TFSI“³ dizainas: Tikro sportiškumo pavyzdys dėl daugybės specialių S priedų.

  • Ramus ir patogus važiavimas dėl daugybės pasirenkamų pagalbinių sistemų².

  • Standartinė dinaminė visų vairuojamųjų ratų sistema pagerina „Audi S8 TFSI“³ vairavimo aktyvumą ir užtikrina vikrų valdymą.

  • Priekinės pritaikytos formos sportiško stiliaus sėdynės suteikia išskirtinį patogumą ir pabrėžia sportinį salono dizainą.

  • Standartinis „Audi S8 TFSI“³ paketas: HD matriciniai LED priekiniai žibintai su dinamiškais indikatoriais.

  • Išraiškingą charakterį pabrėžiantys specialūs S elementai, pvz., standartiniai 20 colių lengvojo lydinio, 5 dvigubų stipinų, žvaigždės formos (S stiliaus) ratlankiai.

  • Papildomi akcentai: pasirenkamos raudonai dažytos stabdžių apkabos.

Sportinė prigimtis išreikšta skaičiais

Galia

420

kW*

(571 AG)

Įsibėgėjimas

3.8

s*

nuo 0 iki 100 km/h

Sukimo momentas

800

Nm*

Maksimalus

* Bendros degalų sąnaudos¹: 10,8–10,7 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 246–245 g/km.

Galia ir efektyvumas

4,0 litrų V8 TFSI variklio su dvigubu turbokompresoriumi duomenys tikrai įspūdingi: didžiausias sukimo momentas 800 Nm, 420 kW galia ir įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/h tik per 3,8 sekundės (bendros degalų sąnaudos¹: 10,8–10,7 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 246–245 g/km), visa tai – „Audi S8 TFSI“³. Dėl novatoriškos „Audi“ pagal poreikį veikiančių cilindrų technologijos, esant dalinei apkrovai, keturi iš aštuonių cilindrų yra išjungiami. Variklis ir toliau veikia tyliai ir efektyviai. Į standartinį paketą įeina moderniausia 48 V pusiau hibridinė sistema su diržinio generatoriaus starteriu.

Jaudinanti galia

Naudokitės „Audi S8 TFSI“³ nuolatinės „quattro“ visų varomųjų ratų pavaros su sportiniu diferencialu ir standartinio dinamiško visų vairuojamųjų ratų teikiamais privalumais važiuodami bet kokiu greičiu. Pajusite optimizuotą vairavimo dinamiką ir galėsite patogiai, manevringai valdyti automobilį. Standartinė išankstinio numatymo aktyvi pakaba valdo atskirai kiekvieną ratą ir prisitaiko prie kelio. Tai labai sumažina šonines jėgas posūkiuose ir sustiprina dinamiško vairavimo malonumą.

Sideview of Audi S8
Daugiau apie pagalbos vairuotojui sistemas

Poilsio kambarį primenantis salonas

Didingas „Audi S8 TFSI“³ salonas suteikia transporto priemonei elegancijos. Vidaus stilių pabrėžia išskirtinės detalės, pavyzdžiui, viršutiniai intarpai ir pavarų perjungimo svirtis, padengta trimatį įspūdį kuriančiu anglies pluoštu, patogios pritaikytos formos sportiškos išvaizdos sėdynės su S emblema priekyje, aliuminio imitacijos pavarų perjungimo mygtukai, taip pat nerūdijančiojo plieno pedalai bei kojų atramos.

Interior Audi S8

Spalvos ir ratlankiai

Derinkite įvairias dažų apdailas ir ratlankius, kad sukurtumėte „Audi S8 TFSI“³ pagal savo fantaziją.
2D2D_F11-Pyramid_AU65x_A8_004_00.jpg
Tamsi, žvilganti mėlyna („Navarra blue“) Tamsi, žvilganti mėlyna („Navarra blue“)
Žvilganti balta („Glacier white“) Žvilganti balta („Glacier white“)
Žvilganti pilka („Daytona grey“) Žvilganti pilka („Daytona grey“)
Tamsi, žvilganti pilka („Vesuvius grey“) Tamsi, žvilganti pilka („Vesuvius grey“)
Rusvai pilka („Terra grey“) Rusvai pilka („Terra grey“)
21 colio lengvojo lydinio ratlankiai, 5 dvigubų stipinų, žvaigždės formos (S stiliaus) 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai, 5 dvigubų stipinų, žvaigždės formos (S stiliaus)
20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 turbinos sparnų dizaino, tamsiai pilkos spalvos, žvilgantys 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 turbinos sparnų dizaino, tamsiai pilkos spalvos, žvilgantys
21 colio lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų, „Evo“ dizaino, antracito juodos spalvos, poliruoti 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų, „Evo“ dizaino, antracito juodos spalvos, poliruoti
20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 V formos stipinų, žvaigždės dizaino, antracito juodos spalvos, žvilgantys 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 V formos stipinų, žvaigždės dizaino, antracito juodos spalvos, žvilgantys
20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 dvigubų stipinų dizaino (S stiliaus) 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 dvigubų stipinų dizaino (S stiliaus)
Build your Audi
MMI display Audi S8

Intuityvaus valdymo koncepcija

Standartinė MMI navigacija „plus“ su MMI jutiklinio valdymo informacine pramogine sistema pateikia daugybės automobilio funkcijų apžvalgą dviejuose aukštos raiškos jutikliniuose ekranuose. Naudokitės integruota „Amazon Alexa“⁴ kartu su „Audi connect“⁵ paslaugomis.

Išskirtinis žavesys

Dinamišką „Audi S8 TFSI“³ charakterį dar labiau išryškina sportiškos radiatoriaus apsauginės vieno rėmo grotelės ir priekinis bamperis su akį traukiančiomis aliuminio imitacijos oro įsiurbimo angomis. Įspūdį sustiprina aliumininiai išorinių veidrodėlių korpusai, standartiniai 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai su pasirinktinai raudonai dažytomis stabdžių apkabomis, ryškūs šoniniai slenksčiai ir įspūdingas difuzorius bei keturi ovalūs išmetamieji vamzdžiai.

Audi S8 sideview
1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik laikantis sistemų ribų ir tik padeda vairuotojui. Tačiau už automobilio vairavimą atsakingas yra vairuotojas ir jis privalo visada išlikti atidus
3
Bendros degalų sąnaudos¹: 10,8–10,7 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 246–245 g/km.
4
Paslaugai reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba patronuojamųjų įmonių registruotieji prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiomis kalbomis: anglų, prancūzų, vokiečių, italų ir ispanų k. Turi būti nustatyta „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma sistemos kalba. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo suderinamos išmaniųjų namų technologijos. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu.
5
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.