S8 > A8 > Audi Lietuva | Audi.lt

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 245 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 10,7 l/100 km

Rear view Audi S8

„S“ reiškia sportiškumą

Su „Audi S8“², sportiškiausiu verslo klasės sedanu, kelionės tikslą pasieksite greitai ir be jokio streso.

Mišriosios degalų sąnaudos¹,²: 10,7 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 245 g/km.

„Audi S8“² parametrai

Galia

420

kW*

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

3,8

s*

Sukimo momentas, maksimalus

800

Nm*

*Mišriosios degalų sąnaudos¹,²: 10,7 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 245 g/km.

Rear view Audi S8

Faktai ir skaičiai

„S“ reiškia stilių

Naujojo „Audi S8“² viduje sportiškumo įspūdį kuria S linijai būdingos savybės ir aukštos kokybės medžiagos.

Cockpit view Audi S8

Skaitmeninis, didelės raiškos, puikus Ekranas su visa aktualia informacija, kuri pateikiama tiesioginiame vairuotojo matymo lauke. O virtualusis „Audi“ prietaisų skydelis „plus“ leidžia pasirinkti individualias rodymo parinktis: „dynamic“, „sport“ arba „classic“.

Tikslu. Dinamiška. Nepakartojama.

Susipažinkite su ateities kartos apšvietimo technologijomis. Rinkitės matricinius LED priekinius žibintus arba OLED galinius žibintus. Be to, įsigydami automobilį klientai gali rinktis iš trijų galinių žibintų signatūrų. Priklausomai nuo važiavimo režimo, signatūros pobūdis reguliuojamas automobiliui stovint.

„S“ reiškia stulbinamą vairavimo patirtį

Naujojo „Audi S8“² didžiausias sukimo momentas yra įspūdingas – 800 Nm, o galia – 420 kW (mišriosios degalų sąnaudos¹,²: 10,7 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 245 g/km). Pajuskite našumą ir neprilygstamą vairavimo dinamiką.

Būkite unikalūs su „Audi exclusive“³

Tegu jūsų „Audi S8“² tampa išties išskirtinis – toks pat nepakartojamas kaip ir jūs – su „Audi exclusive“³. Su pasirinktais intarpais, spalvotais odiniais apmušalais ir individualiai pritaikyta dažų apdaila, įskaitant įvairias matinio efekto spalvas. Būtent toks, kokio norite.

Įvairus kaip gyvenimas

Originalūs „Audi“ priedai⁴ paverčia jūsų verslo klasės sedaną neprilygstamu visapusiu talentu. Techninės funkcijos ir vizualiniai akcentai leidžia lengvai pritaikyti jį prie naujų poreikių. Vėl ir vėl.

Espresso mobil Audi A8

Gal puodelio kavos? „Espresso mobile“ leidžia ruošti šviežią kavą tiesiog automobilyje. Stabtelėkite ir mėgaukitės – norint naudotis „Espresso mobile“ kavos aparatu jūsų „Audi“ turi būti saugiai pastatytas.

1
Mišrioji CO₂ emisija¹: 245 g/km; mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,7 l/100 km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
2
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,7 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 245 g/km. Degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos vertės, pateiktos intervalais, priklauso nuo naudojamo padangų ir (arba) ratų komplekto.
3
„Audi exclusive“ yra galimas „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
4
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš AUDI AG. Skaičiuojant transporto priemonės degalų sąnaudas ir išskiriamos taršos lygį, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.