RS Q3 Sportback > Q3 > Pradžia
Side view red RS Q3 Sportback with a man in the foreground

RS Q3 Sportback

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 206–201 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9,0–8,8 l/100 km

Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

Galia

294

kW

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

4.5

s

Sukimo momentas, maksimalus

480

Nm

Audi RS Q3 Sportback side view

Gera priežastis nuvažiuoti papildomą mylią

RS būdingi elementai dar labiau pabrėžia ir taip atletišką SUV kupė krosoverio dizainą. Galia – tai požiūris.

dynamic side view of the RS Q3 Sportback in red
Interior Audi RS Q3 Sportback
Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduota „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

Rear view of the Audi RS Q3 Sportback
side view of the RS Q3 Sportback in an audi exclusive finish
Audi RS Q3 side front view

Audi RS Q3

Mišrioji CO₂ emisija¹: 228–216 g/km (WLTP); mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,1–9,5 l/100 km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

1
Mišrioji CO₂ emisija¹: 229–218 g/km (WLTP), Mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,1–9,6 l/100 km (WLTP)
2
mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,1–9,6 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 229–218 g/km. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
3
„Amazon Alexa“ ir „Amazon Music“ yra įrangos „Audi connect“ navigacijos bei informacijos ir pramogų sistemos, kurią galima įsigyti už papildomą mokestį, dalis.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jo patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV, Kanadoje ir Japonijoje. MMI navigacijos „plus“ su MMI „touch“ jutikliu sistemos kalba turi būti nustatyta kaip „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma kalba. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
4
„Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ gaminamas dizaino paketas, įsigyjamas pasirinktinai už papildomą mokestį. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
5
Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
6
Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos bei informacijos ir pramogų sistemos pasirinktinės įrangos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
7
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi app“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
8
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.