RS Q3 Sportback > Q3 > Pradžia
Side view red RS Q3 Sportback with a man in the foreground

RS Q3 Sportback

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 206–201 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9,0–8,8 l/100 km

Galia

294

kW

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

4.5

s

Sukimo momentas, maksimalus

480

Nm

Audi RS Q3 Sportback side view

Gera priežastis nuvažiuoti papildomą mylią

RS būdingi elementai dar labiau pabrėžia ir taip atletišką SUV kupė krosoverio dizainą. Galia – tai požiūris.

Daugiau impulsų per sekundę

Legendinis 2,5 litro TFSI variklis (mišriosios degalų sąnaudos¹,²: 10,1–9,6 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 229–218 g/km) su penkiais cilindrais iš karto reaguoja į gaunamus impulsus. Kad būtų galima tiksliai nurodyti kryptį ir padidinti vairavimo patogumą, „RS Q3 Sportback“² pasižymi specialiu RS progresyviuoju vairavimo mechanizmu. Be to, dinamiką kelyje ir važiavimo stabilumą pagerina ir amortizatorių reguliatoriai. RS plieninė stabdžių įranga su pasirinktinai įsigyjamais raudonais arba juodos spalvos stabdžių apkabomis⁵, arba pasirenkama RS keraminių stabdžių sistema su raudonos spalvos apkabomis⁵.

dynamic side view of the RS Q3 Sportback in red

Elegantiškas ir sportiškas

„Audi RS Q3 Sportback“² būdingas kupė tipo siluetas su plokščia, nuožulnia stogo linija.

Ansicht von oben des Audi RS Q3 Sportback

Pastebimai kitoks Gale veržlumo jausmą kuria RS būdingas bamperis su galiniu išmetamųjų dujų vamzdžiu ir juodos žvilgančios spalvos horizontaliomis sklendėmis šonuose bei RS būdingu stogo aptaku. Priekyje į akis krinta RS bamperiai ir juodos spalvos viengubas rėmas.

Mišriosios degalų sąnaudos¹,²: 10,1–9,6 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 229–218 g/km.

Automobilio vidus nepalieka abejingų

„Audi RS Q3 Sportback“² vidus įtikina taip pat, kaip ir išorė, nes pasižymi dinamiška išvaizda iki smulkiausių detalių. Nuo sportinio kontūro 3 stipinų odinio vairo, platėjančio apačioje, su daugiafunkciais mygtukais „plus“ ir perjungimo svirtelėmis, dekoratyviniais aliuminiais „Race“ antracito spalvos elementais, fortepijono imitacijos, juodos spalvos⁵ arba anglies pluošto apdaila⁵, iki priekinių sportinių sėdynių⁵ iš dailios „Nappa“ odos su korio raštais⁵, integruotos galvos atramos ir RS įspaudų ant atlošų. Jei pageidaujama, sportiškumą galima dar labiau pabrėžti su pasirenkamu raudonos spalvos RS dizaino paketu⁵, kurie suteiks papildomų akcentų.

Interior Audi RS Q3 Sportback

Suasmenintas, ne standartinis

Įspūdingi vaizdai ar garsūs kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi App“⁷ skiltyje „Themes“ (temos)⁵,⁸ ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Dar malonesnė patirtis: aplinkos apšvietimo paketas „plus“⁵ automatiškai sukuria spalvinę nuotaiką pagal pasirinktą motyvą.

Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduota „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

Mobilusis patogumas

Telpa iki penkių žmonių. Galinės sėdynės dalį galima pastumti į priekį ir atgal iki 150 mm, o posvyrį galima keisti septyniomis pakopomis. Veždami didelius daiktus, atlenkite atlošus, kad bagažinės talpa padidėtų nuo 530 litrų iki 1400 litrų.

Rear view of the Audi RS Q3 Sportback

Dar unikalesnis. su „Audi exclusive“⁴

Suteikite savo „Audi RS Q3 Sportback“² įkvepiantį unikalumą, pasirinkdami individualią „Audi exclusive“ dažų apdailą⁴. Rinkitės iš plataus spalvų asortimento, pavyzdžiui, pagal užsakymą pagamintą „Audi exclusive“ aksominės violetinės spalvos dažų apdailą.

side view of the RS Q3 Sportback in an audi exclusive finish
Audi RS Q3 side front view

Audi RS Q3

Mišrioji CO₂ emisija¹: 228–216 g/km (WLTP); mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,1–9,5 l/100 km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

1
Mišrioji CO₂ emisija¹: 229–218 g/km (WLTP), Mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,1–9,6 l/100 km (WLTP)
2
mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,1–9,6 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 229–218 g/km. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
3
„Amazon Alexa“ ir „Amazon Music“ yra įrangos „Audi connect“ navigacijos bei informacijos ir pramogų sistemos, kurią galima įsigyti už papildomą mokestį, dalis.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jo patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV, Kanadoje ir Japonijoje. MMI navigacijos „plus“ su MMI „touch“ jutikliu sistemos kalba turi būti nustatyta kaip „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma kalba. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
4
„Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ gaminamas dizaino paketas, įsigyjamas pasirinktinai už papildomą mokestį. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
5
Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
6
Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos bei informacijos ir pramogų sistemos pasirinktinės įrangos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
7
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi app“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
8
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.