RS Q3 Sportback > Q3 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Der neue Audi RS Q3 Sportback in der Seitenansicht

RS Q3 Sportback

Kompaktiškasis SUV kupė krosoveris.
„Audi RS Q3 Sportback“.

Kombinuotosios degalų sąnaudos*: 10,1–9,8 l/100 km
Kombinuotosios CO₂ emisijos*: 229–223 g/km

Gili kylanti pečių linija ir švelniai nuožulni stogo linija kuria tipišką „Audi RS Q3 Sportback“ galą. RS būdingi elementai dar labiau pabrėžia ir taip atletišką SUV kupė krosoverio dizainą. Po gaubtu 2,5 litrų TFSI variklis pasiekia 294 kW (400 AG) galią.

Pastaba: „RS Q3 Sportback“ dar nekonfigūruojamas.

Aukštos kokybės

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-ARSQ3_191003.jpg
1920x1080-ARSQ3_191003.jpg
  • Rinkdamiesi apšvietimo technologijas, galite pasirinkti papildomai įsigyjamus matricinius šviesos diodų žibintus su dinaminėmis mirksinčiomis šviesomis ir RS būdingomis tamsintomis sklendėmis.

  • Ypatinga „Kyalami“ žalia spalva: „Audi RS Q3 Sportback“¹.

  • „Audi RS Q3 Sportback“¹ charakteringas, kupė primenantis siluetas su švelniai nuožulnia stogo linija.

  • „Audi RS Q3 Sportback“ pagreitėja nuo 0 iki 100 km/h per 4,5 sekundės (kombinuotosios degalų sąnaudos*: 10,1–9,8 l/100 km; kombinuotosios CO₂ emisijos*: 229–223 g/km).

  • Veržlus galinis akcentas – galas su tipiškais RS buferiais.

  • Pasirenkamas juodos spalvos optikos paketas suteikia automobiliui sportinių akcentų.

  • Priekyje į akis krinta RS buferiai ir juodos žvilgios spalvos viengubas rėmas.

  • Pasirinktinai įsigyjami 5 V kelių stipinų dizaino 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai suteikia dar daugiau veržlumo.

  • „Audi RS Q3 Sportback“¹ vidų puošia sportiški elementai iš kokybiškų medžiagų.

Pastebimai kitoks

„Audi RS Q3 Sportback“¹ našumą pastebėsite iš pirmo žvilgsnio. Priekyje į akis krinta RS bamperiai ir juodos spalvos viengubas rėmas. itin švelniai nuožulni stogo linija ir gili pečių linija optiškai pažemina kėbulo svorio centrą. Tvirtumu pasižymi ir automobilio šonai su dešimt milimetrų išsikišusiais ratų korpusais. Pasirinktinai įsigyjami 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai yra išskirtiniai šio modelio klasėje. „Audi RS Q3 Sportback“¹ gale veržlumo jausmą kuria RS būdingi buferiai su galiniu išmetamųjų dujų vamzdžiu ir juodos žvilgančios spalvos horizontaliomis sklendėmis bei RS būdingu stogo aptaku. Dėl žemo galinio lango transporto priemonė atrodo itin plati.

Der Audi RS Q3 in der Heckseitenansicht
Daugiau individualumo galimybių

Daugiau impulsų per sekundę

Garsusis 2,5 litrų variklis TFSI (kombinuotosios degalų sąnaudos*: 10,1–9,8 l/100 km; kombinuotosios CO₂ emisijos*: 229–223 g/km) su penkiais cilindrais iš karto reaguoja į gaunamus impulsus. Standartinė RS sportinė važiuoklė, kuri yra dešimt milimetrų giliau negu bazinio modelio važiuoklė, kad kiekvienas posūkis virstų ypatingu patyrimu. Kad būtų galima tiksliai nurodyti kryptį, „RS Q3 Sportback“¹ pasižymi RS būdingu pritaikytu progresyviuoju vairavimu. Be to, važiavimo dinamiką ir važiavimo stabilumą pagerina ir pasirinktinai įsigyjami amortizatorių reguliatoriai. Jie padeda lengviau valdyti automobilį ir užtikrina didesnį patogumą. Jeigu norėtumėte spontaniškai sustoti, standartinė RS plieninė stabdžių įranga su pasirinktina raudonos spalvos apkaba užtikrins delsos laiką – pasirinktinai įsigyti galima ir keraminius stabdžius su pilkos, raudonos arba mėlynos spalvos apkaba.

Didelis našumas skaičiais

Galia

294

kW¹

(400 AG)

Įsibėgėjimas

4,5

nuo 0 iki 100 km/val.

Sukimo momentas

480

Nm¹

Maks.

1
Kombinuotosios degalų sąnaudos*: 10,1–9,8 l/100 km; kombinuotosios CO₂ emisijos*: 229–223 g/km.

Automobilio vidus nepalieka abejingų

„Audi RS Q3 Sportback“¹ vidus įtikina taip pat, kaip ir išorė, nes pasižymi dinamiška išvaizda iki smulkiausių detalių. Pradedant standartiniu, apačioje plokščiu RS sportiniu oda aptrauktu vairu su daugiafunkciais mygtukais, standartiniais dekoratyviais aliumininiais „Race“ antracito spalvos elementais – pasirinktinai ir fortepijono žvilgios juodos arba „Carbon“ spalvos – ir baigiant pasirinktinai įsigyjamomis RS sportinėmis sėdynėmis iš prabangios napos odos su RS būdingais elementais ir galvos atramomis. Pageidaujant sportiškumą galima dar labiau pabrėžti pasirinktinai įsigyjamais RS raudonos arba mėlynos spalvos dizaino paketais, kurie suteiks papildomų akcentų. Papildomą akcentą prieš kiekvieną kelionę sukurs įlipimo apšvietimas su „Audi Sport“ projekcijomis duryse.

Interieur im Audi RS Q3 Sportback

Keliaukite patogiai

Kam reikia ko nors atsisakyti? „Audi RS Q3 Sportback“¹ be kvapą gniaužiančio našumo siūlo ir didelį praktiškumą kasdienybėje ir daug įvairiausių funkcijų. Išlikite lankstūs. Vietos čia pakaks net penkiems žmonėms. Galinį sėdynių suolą standartiškai galima pastumti 150 milimetrų išilgai, taip pat posvyrį galima keisti septyniomis pakopomis. Jei reikia vežti stambesnius daiktus, 530 litrų tūrio bagažinę nulenkus atlošus galima paversti 1400 litrų talpos laikymo vieta.

1
Kombinuotosios degalų sąnaudos*: 10,1–9,8 l/100 km; kombinuotosios CO₂ emisijos*: 229–223 g/km.