RS Q3 > Q3 > Pradžia
Frontal side view ded RS Q3

RS Q3

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 205–201 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9,0–8,8 l/100 km

Mišrioji CO₂ emisija¹: 228–216 g/km (WLTP); mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,1–9,5 l/100 km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

Galia

294

kW

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

4.5

s

Sukimo momentas, maksimalus

480

Nm

Dynamic side view of the Audi RS Q3

Pasiekite tikslą net nepasukę raktelio

Sportiškas dizainas ir kasdienis patogumas – tai kompaktiškas „Audi RS Q3“² didelės galios visureigis. Galia – tai požiūris.

dynamische Seitenansicht des RS Q3
Audi RS Q3 side rear view with model on the side

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 205–201 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9,0–8,8 l/100 km

Mišriosios degalų sąnaudos¹,²: 10,1–9,5 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 228–216 g/km.

Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduota „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

Rückbank Ansicht des Audi RS Q3
Audi RS Q3 Sportback side view

Audi RS Q3 Sportback

Mišrioji CO₂ emisija¹: 229–218 g/km (WLTP); mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,1–9,6 l/100 km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

1
Mišrioji CO₂ emisija¹: 228–216 g/km (WLTP); mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,1–9,5 l/100 km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
2
mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,1–9,5 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 228–216 g/km. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
3
Galima įsigyti tik kartu su „Audi drive select“.
4
„Amazon Alexa“ ir „Amazon Music“ yra įrangos „Audi connect“ navigacijos bei informacijos ir pramogų sistemos, kurią galima įsigyti už papildomą mokestį, dalis.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jo patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV, Kanadoje ir Japonijoje. MMI navigacijos „plus“ su MMI „touch“ jutikliu sistemos kalba turi būti nustatyta kaip „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma kalba. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
5
„Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ gaminamas dizaino paketas, įsigyjamas pasirinktinai už papildomą mokestį. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
6
Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
7
Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos bei informacijos ir pramogų sistemos pasirinktinės įrangos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
8
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi app“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
9
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.