RS Q3 > Q3 > Pradžia
Frontal side view ded RS Q3

RS Q3

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 205–201 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9,0–8,8 l/100 km

Galia

294

kW

Įsibėgėjimas (0–100 km/h)

4.5

s

Sukimo momentas, maksimalus

480

Nm

Dynamic side view of the Audi RS Q3

Pasiekite tikslą net nepasukę raktelio

Sportiškas dizainas ir kasdienis patogumas – tai kompaktiškas „Audi RS Q3“² didelės galios visureigis. Galia – tai požiūris.

Nuobodulio tikrai nebus

Legendinis 2,5 litro TFSI variklis (mišriosios degalų sąnaudos¹:² 10,1–9,5 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹,²: 228–216 g/km) su penkiais cilindrais ir RS sportine pakaba „plius“ bei amortizatorių valdymu³, kiekviena kelionė tampa nuotykiu, o dinamika kelyje ir stabilumas padidėja. „Audi“ pagalvojo ir apie stabdymo galią: RS stabdžių įranga su raudonais arba juodos spalvos stabdžių apkabomis⁶, arba RS keraminių stabdžių sistema⁶ su pilkos, raudonos arba mėlynos spalvos apkabomis.

dynamische Seitenansicht des RS Q3

Kuria savo taisykles

Išskirtinis naujojo „Audi RS Q3“² dizainas kalba pats už save – įspūdinga ir dėmesį kaustanti išvaizda: galinė „Audi RS Q3“² dalis kuria didingos apdailos vaizdą dėl RS stogo krašto aptako, RS specifinio bamperio su galiniu difuzoriumi ir RS sportine išmetimo sistema, kuri pasižymi dideliais ovaliais išmetamaisiais vamzdžiais bei juodos spalvos apdaila. RS bamperis ir blizgios juodos spalvos viengubas rėmas suteikia priekiui dinamiškumo. Šio modelio klasės išskirtinumas – netradicinis išplatintų ratų arkų ir 21 colio lengvojo lydinio ratlankių² derinys.

Audi RS Q3 side rear view with model on the side

CO2 bendras išmetamų teršalų kiekis{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 205–201 g/km

Bendros degalų sąnaudos{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9,0–8,8 l/100 km

Išlygoms vietos čia nėra

Dinaminis atletiškumas pratęsiamas ir „Audi RS Q3“² viduje.

Audi RS Q3 Cockpit

Sportiškas vidaus dizainas: Nuo sportinio kontūro 3 stipinų odinio vairo, platėjančio apačioje, su daugiafunkciais mygtukais „plus“ ir perjungimo svirtelėmis, dekoratyviniais aliuminiais „Race“ antracito spalvos elementais, fortepijono imitacijos, juodos spalvos⁶ arba anglies pluošto apdaila⁶, iki priekinių sportinių sėdynių⁶.

Suasmenintas, ne standartinis

Įspūdingi vaizdai ar garsūs kino herojai – tiesiog pasirinkite mėgstamą nuotrauką „myAudi App“⁸ skiltyje „Themes“ (temos)⁶,⁹ ir nustatykite ją kaip MMI fono paveikslėlį. Dar malonesnė patirtis: aplinkos apšvietimo paketas „plus“⁶ automatiškai sukuria spalvinę nuotaiką pagal pasirinktą motyvą.

Audi themes interior lightningAudi themes interior lightning

Pastaba. Nuotraukoje pavaizduota „Audi A6 Avant“. MMI fonas: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

Vietos pakaks viskam

Telpa iki penkių žmonių. Galinės sėdynės dalį galima pastumti į priekį ir atgal iki 150 mm, o posvyrį galima keisti septyniomis pakopomis. Veždami didelius daiktus, atlenkite atlošus, kad bagažinės talpa padidėtų nuo 530 litrų iki 1525 litrų.

Rückbank Ansicht des Audi RS Q3

„Audi exclusive“⁵ dizainas

Tegu jūsų „Audi RS Q3“² tampa įkvepiančiai išskirtinis – toks pat nepakartojamas kaip ir jūs – su „Audi exclusive“⁵. Iš įvairių spalvų paletės pasirinkite norimus puošybos elementus, spalvotą odą ar individualią dažų apdailą. Toks, kokio norite.

Audi RS Q3 Sportback side view

Audi RS Q3 Sportback

Mišrioji CO₂ emisija¹: 229–218 g/km (WLTP); mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,1–9,6 l/100 km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.

1
Mišrioji CO₂ emisija¹: 228–216 g/km (WLTP); mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,1–9,5 l/100 km (WLTP). Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
2
mišriosios degalų sąnaudos¹: 10,1–9,5 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 228–216 g/km. Nurodomos tik transporto priemonės elektros energijos suvartojimo ir išmetamųjų teršalų kiekio vertės pagal WLTP, o ne pagal NEDC.
3
Galima įsigyti tik kartu su „Audi drive select“.
4
„Amazon Alexa“ ir „Amazon Music“ yra įrangos „Audi connect“ navigacijos bei informacijos ir pramogų sistemos, kurią galima įsigyti už papildomą mokestį, dalis.

„Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jo patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiose šalyse: Vokietijoje, Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV, Kanadoje ir Japonijoje. MMI navigacijos „plus“ su MMI „touch“ jutikliu sistemos kalba turi būti nustatyta kaip „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma kalba. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Garso srautiniam perdavimui per „Alexa“ reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. Dėl „Amazon Music“ naudojimo gali atsirasti papildomų išlaidų.
5
„Audi exclusive“ yra „Audi Sport GmbH“ gaminamas dizaino paketas, įsigyjamas pasirinktinai už papildomą mokestį. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.
6
Minėta įranga įsigyjama pasirinktinai už papildomą mokestį.
7
Dėl informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. „Apple“ ir visi susiję logotipai yra „Apple Inc.“ arba jos patronuojamųjų įmonių prekių ženklai. „Apple Music“ yra „Audi connect“ navigacijos bei informacijos ir pramogų sistemos pasirinktinės įrangos dalis. Bendras „Apple Music“ prieinamumas priklauso nuo šalies. Reikalingas duomenų planas ir „Apple Music“ paskyra. Tai gali kainuoti papildomai. „Apple Music“ pasilieka teisę bet kuriuo metu išjungti paslaugą. Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo „Audi“ partneriu.
8
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies. Informacijos apie dabartinį suderinamumą su „iOS“ / „Android“ operacine sistema galima rasti „myAudi app“ programėlės aprašyme, atitinkamoje programų parduotuvėje. Būtina išankstinė registracija www.my.audi.com.
9
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.