Q5 Sportback > Q5 > Pradžia
Dynamic front-side view Audi Q5 Sportback

Q5 Sportback

Tobulesnis visureigis.
Naujasis „Audi Q5 Sportback“.

Bendros degalų sąnaudos¹: 7,6–4,7 l/100 km
Bendras išmetamas CO₂ kiekis¹: 182–123 g/km

Automobilyje „Audi Q5 Sportback“ dera didelis visureigio galingumas ir didelis patogumas kasdienėms reikmėms. Jo kupė tipo stogas pabrėžia naujo, sportiško dizaino stilių, o nuolat varomi visi keturi „quattro“ ratai kasdien dovanoja važiavimo malonumą.

Kiekvienas važiavimas ypatingas

„Audi Q5 Sportback“ dizainas teikia šiam automobiliui ypatingos dinamikos ir žavesio. Kitas ypatingas bruožas – platus, plokščias ir nuožulnus stogas, papildantis kupė stiliaus stogo linijos išraišką ir sustiprinantis automobilio aerodinaminę išvaizdą. Difuzorius su horizontalia apdaila, chromo juostelė per visą automobilio plotį ir sportiškas stogo krašto aptakas darniai papildo dinamišką dizainą. Laisvai pasirenkama „S line“ – dar daugiau sportinių akcentų.

OLED galiniai žibintai su charakteringa galinių žibintų ypatybe

Papildomi laisvai pasirenkami „Audi Q5 Sportback“ OLED galiniai žibintai išdėstyti nedideliais, individualiai valdomais segmentais trimate schema, todėl galima generuoti įvairius apšvietimo scenarijus įspūdingomis sekomis. Pirkdami automobilį galite pasirinkti iš trijų skirtingų galinių žibintų ypatingų dizainų. Be to, ypatingas galinių žibintų šviesos pobūdis važiuojant automatiškai keičiasi pagal važiavimo režimą. Laisvai pasirenkamuose OLED galiniuose žibintuose įdiegta atstumo nustatymo technologija²: kai automobilis nejuda, o kitas automobilis ar kelių eismo dalyvis priartėja iš užpakalio per du metrus, visi OLED segmentai automatiškai aktyvinami, kad išsiplėstų matoma zona.
  • 1920x1080-audi-q5-sportback-oled-v1-my2021.jpg
    1 galinių žibintų ypatybė
  • 1920x1080-audi-q5-sportback-oled-v2-my2021.jpg
    2 galinių žibintų ypatybė
  • 1920x1080-audi-q5-sportback-oled-v3-my2021.jpg
    3 galinių žibintų ypatybė
Top view Audi Q5 Sportback

Kerinti vairavimo dinamika

„Audi Q5 Sportback“ siūlo įspūdingą, spontanišką, dinamišką akceleraciją ir judrų valdymą. Šis automobilis standartiškai siūlomas su „quattro“ pavara ir aukščiausios klasės technologija, nuolat stebinčia važiavimo sąlygas ir pagal poreikį paskirstančia pavaros jėgą ratams. Todėl važiuojama tiksliai ir sportiškai, perkeliant valdymą į galą. Tam, kad galėtumėte važiuoti pagal savo poreikius, galite rinktis įvairius „Audi“ pavaros režimus, pagal kuriuos nustatysite norimas automobilio charakteristikas. Rinkitės didesnį efektyvumą, didesnį patogumą ar individualų jų derinį.

Vidus: sportiškas ir elegantiškas

Nors „Audi Q5 Sportback“ galas plokščias ir nuožulnus, automobilyje pakanka vietos penkiems žmonėms, netrūksta jos nei virš galvos, nei kojoms. Svarbiausia – sportiškumas, o laisvai pasirenkama „S line“ papildo vaizdiniais elementais: ant priekinių sportinių sėdynių išlenktomis šoninėmis atramomis ypač patogu sėdėti. Sėdynių apmušalai iš brangios, rudos spalvos „Nappa“ odos, siūtos derančiomis kontrastingos spalvos siūlėmis, su išsiuvinėta S raide ant priekinių sėdynių atlošų, dar labiau pabrėžia sportišką šio automobilio charakterį.

Interior cockpit view Audi Q5 Sportback
Audi virtual cockpit Audi Q5 Sportback

Iš tiesų rodo kelią

„Audi Q5 Sportback“ – pagal jūsų ir pasaulio reikmes. Pasinaudojus laisvai pasirenkamomis „Audi connect“ paslaugomis³, labai paprasta rasti degalines ar automobilių aikšteles – galima pasinaudoti laisvai pasirenkama MMI navigacija, internetu surandančia reikiamas vietas. Rodoma informacija – taip pat ir darbo laikas, galimybė pasinaudoti paslaugomis ir jų kainos. Arba galima naudotis eismo informacija internete⁴ – taip pateikiama labai išsami eismo informacija realiuoju laiku, taip pat informacija apie kliūtis ir spūstis bei galimybes jų išvengti.

1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
3
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
4
Prieinamumas priklauso nuo konkrečios šalies.