RS 6 Avant performance > Pradžia

RS 6 Avant performance

Dar didesnė galia.

RS modeliai buvo sukurti vairuotojams, kurie nori daugiau: daugiau galios, daugiau dinamiškumo, daugiau išskirtinumo. Todėl naujajame RS 6 Avant montuojamas 4 l V8 TFSI variklis, kurio pajėgumas – net 445 kW (605 AG). Jam įsibėgėti iki 100 km/val. tetrunka tik 3,7 sek., o jo maksimalus greitis - iki 305 km/val.

 • Audi RS 6 Avant performance automobilio akcentaiThe highlights of the Audi RS 6 Avant performance.

  Akivaizdus sportiškumas
 • Eksterjeras. Dinamiškos linijos. Dynamic lines.
  480x270_ARS6_PRF_151002_1.jpg

  RS 6 Avant performance dizaino detalės kuria sportiškumo įspūdį. Automobilio išorė išsiskiria pakeistos formos buferiu su didesnėmis oro įsiurbimo kiaurymėmis, masyviu galiniu buferiu su difuzoriumi, korinės struktūros oro įsiurbimo kiaurymių grotelėmis ir akcentuotais slenksčių antdėklais. Kitas skiriamasis išvaizdos bruožas – Audi quattro užrašu papuošta Singleframe radiatoriaus grotelių apatinė dalis ir matinės juodos spalvos puošybinių elementų gausa. Taip dekoruotos visos grotelės ir jų apvadai, galinio vaizdo veidrodėlių korpusai ir galinio difuzoriaus viršutinė briauna.

 • Pavaros mechanizmas Making your pulse beat faster.
  480x270_ARS6_PRF_151003.jpg

  Audi Sport GmbH kuria ir gamina kasdieniniam važinėjimui pritaikytus sportinius modelius. Didžiausius iššūkius automobiliams kelia važiavimas specialiuose autodromuose ir lenktynių trasose, o taip pat ekstremalaus vairavimo kursai. Taip važinėjant variklis, transmisija, sankaba, pavaros mechanizmas ir važiuoklė patiria didesnes apkrovas. Tai gali tapti greitesnio mazgų ir viso automobilio susidėvėjimo priežastimi. Išsamesnės informacijos apie žiedinėse ir kitokiose trasose važinėjantiems automobiliams taikomas specialias priemones rasite automobilio dokumentacijoje arba pasiteiravę jūsų įgaliotojo Audi atstovo.

 • Galiai ir greičiui – pavaros mechanizmas ir važiuoklė Power intensified.
  480x270_ARS7_141001_1.jpg

  Kurdami Audi RS 6 Avant performance, inžinieriai patobulino įprastam RS 6 Avant skirtą V8 4.0 TFSI variklį. Dabar jo galia siekia 445 kW (605 AG), o spurtas nuo 0 iki 100 km/val. sutrumpėjo iki 3,7 sek., t.y., 0,2 sek. greičiau, nei įprasto RS. Kita išskirtinė funkcija – iki 750 Nm maksimalų sukimo momentą padidinantis trumpalaikės akceleracijos režimas, kurį įjungus, pavyzdžiui, esant 100 km/val. greičiui, 200 km/val. riba įveikiama jau po 8,4 sek. Vienas iš dviejų pasirinktinių dinaminių paketų kilsteli maksimalų Audi RS 6 Avant performance greitį nuo įprastų 250 km/val. iki 280 km/val. arba net iki 305 km/val.

 • Interjeras. Pastebimas tikslumas.
  480x270_ARS6_D_10075_1.jpg

  Audi RS 6 Avant performance salone vyrauja puikiai parinkti dekoratyviniai ir spalviniai sprendimai. Galite rinktis RS odines sportines sėdynes su Alcantara/ odos ir aukštos klasės juodo ir mėlyno korinio rašto tekstilės deriniu, oda aptrauktą trijų stipinų RS daugiafunkcinį sportinį vairaratį, durelių slenksčių antdėklus su apšvietimu ir MMI navigation plus sistemą. Nulenkus galinių sėdynių atramas, 565 litrų tūrio bagažinė padidėja iki 1680 litrų.

Ypatingos funkcijos

RS 6 Avant performance siūlo daug pasirinktinės įrangos. Juodos ir mėlynos spalvų derinio RS performance dizaino pakete standartinės RS sportinės sėdynės yra su natūralios odos ir aukštos klasės juodo ir mėlyno korinio rašto tekstilės derinio apmušalais. Prie šių sėdynių puikiai dera kilimėliai, natūralia oda aptrauktos ir kontrastinėmis siūlėmis apsiūtos valdymo priemonių svirtys ir mėlynos spalvos dekoratyvinės detalės. Šalia standartinių kėbulo spalvų iš Audi exclusive katalogo galima rinktis specialiai RS 6 Avant performance skirtas Nardo Grey pilką, Mythos Black juodą ir Ascari Blue Metallic mėlyno metalo spalvas. Galite užsisakyti ir individualius kelių spalvų derinius.