A4 allroad quattro > A4 > Pradžia
Audi A4 allroad quattro

A4 allroad quattro

Ekspresyvus visureigis.
„Audi A4 allroad quattro“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,2–4,8 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 168–126 g/km

„Audi A4 allroad quattro“ yra išskirtinis automobilis dėl didelės prošvaisos, ekstravertiško dizaino ir aukšto funkcionalumo. Dėl kaip bazinė komplektacija tiekiamos „quattro“ visų ratų pavaros, galingo variklio ir bekelei pritaikytos važiuoklės derinio šis automobilis yra puiki bekelės transporto priemonė.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a4-allroad-quattro-side-view-m2021-191011_1.jpg
1920x1080-audi-a4-allroad-quattro-side-view-m2021-191011_1.jpg
  • „Audi A4 allroad quattro“ automobilyje dera „Avant“ privalumai ir puikios važiavimo bekele savybės.

  • Kėbulo apačios apsauga tarp dviejų trapecinių išmetamųjų vamzdžių yra „Audi A4 allroad quattro“ išskirtinė savybė.

  • Pasirinktinius HD matricinius LED priekinius žibintus sudaro dinaminė lempučių seka ir dinaminiai posūkių žibintai.

  • Dėl specialiosios „allroad“ bazinės pakabos „Audi A4 allroad quattro“ yra 23 milimetrais aukštesnė, palyginti su baziniu modeliu.

  • Vertikalūs „Singleframe“ statramsčiai yra neabejotinas „Audi A4 allroad quattro“ išskirtinumas.

  • Ant slenksčio apdailos automobilio šonuose yra „quattro“ logotipas.

  • Durų slenksčių apdaila su aliuminio intarpais, priekis ir visureigio logotipas įeina į bazinę „Audi A4 allroad quattro“ komplektaciją.

  • „Audi A4 allroad quattro“ salonas yra ypač erdvus, jame įrengta įvairių pasirinktinių funkcijų, pvz., bendro apšvietimo paketai.

  • Atlenkus galinių sėdynių atlošus, „Audi A4allroad quattro“ bagažinės talpa yra iki 1495 litrų.

Unikali išvaizda

„Audi A4 allroad quattro“ bekelei skirto automobilio charakteris pabrėžiamas charakteringu eksterjero dizainu. Ratų arkos aiškiai praplatintos ir išskirtos spalva, kaip ir priekinis bamperis ir šoniniai slenksčiai gale. Ratlankiai yra 12 milimetrų didesni nei bazinėje komplektacijoje, praplatintos provėžos priekyje ir gale. Gale į akis krenta kėbulo apačios apsauga ir specialusis difuzorius su integruotais trapeciniais galiniais išmetamaisiais vamzdžiais. Įspūdingos „Singleframe“ grotelės su vertikaliais strypais yra išskirtinis akcentas priekyje.

Uphill drive Audi A4 allroad quattro

Važiavimo malonumas ir komfortas garantuojami

Kaip bazinė komplektacija tiekiama „quattro“ visų ratų pavara užtikrina gerą varančiąją jėga ir išskirtinę važiavimo dinamiką. Dėl specialiosios „allroad“ standartinės pakabos „Audi A4 allroad quattro“ prošvaisa yra 23 milimetrais didesnė, palyginti su baziniu modeliu, abi lengvasvorės konstrukcijos penkių svirčių ašys suteikia aukštą dinamiškumą. Dar labiau pagerinkite eksploatacines charakteristikas važiuojant bekele, pasirinkdami pasirinktinį amortizatorių valdymą, kuris elektroniniu būdu pritaiko automobilį prie skirtingų situacijų.

Erdvus aukščiausios klasės salonas

„Audi A4 allroad quattro“ salono plotis pabrėžiamas tokių elementų kaip tęstinė vėdinimo angų juostelė, virš kurios yra prailginta apdailos juostelė kaip išskirtinis akcentas. Centrinėje konsolėje yra didelis, praktiškas bagažo skyrius. Į standartinį salono apšvietimą įeina skaitymo lemputės, priekyje jos yra valdomos jutiklių. Pasirinkite vieną iš pasirinktinių bendro apšvietimo paketų, kad sukurtumėte dar prabangesnę nuotaiką.

Luggage space Audi A4 allroad quattro

Universalus ir funkcionalus

„Audi A4 allroad quattro“ bagažinės talpa yra 495 litrai, o kai atlenkiate galinių sėdynių atlošus (santykis: 40: 20: 40), ji padidėja iki 1495 litrų. Elektrinis bagažinės dangtis ir nuotolinis atlošo valdymo pultelis yra standartinė įranga. Pasirinktinė bėgelių sistema su krovinio tvirtinimo komplektu suteikia dar daugiau galimybių: du teleskopiniai strypai sumontuoti bagažo skyriuje, kad suteiktų papildomo stabilumo bagažui. Jeigu dedant daiktus į automobilį jūsų rankos užimtos, pasirinktinis raktas su jutikliais valdoma bagažinės atrakinimo sistema leis jums atidaryti bagažinės dangtį paprastu kojos judesiu.

Spalvos ir ratlankiai

Derinkite įvairias dažų apdailas ir ratlankius, kad sukurtumėte „Audi A4 allroad quattro“ pagal savo idėjas.
5J5J_V18_Pyramid_AU49x_A4_Avant_001_00.jpg
„Terra grey, metallic“ „Terra grey, metallic“
„Mythos black, metallic“ „Mythos black, metallic“
„Ibis white“ „Ibis white“
„floret silver, metallic“ „floret silver, metallic“
„Brilliant black“ „Brilliant black“
18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 dvigubų stipinų V dizainas 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 dvigubų stipinų V dizainas
18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 V formos stipinų dizainas 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 5 V formos stipinų dizainas
17 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 15 stipinų dizainas 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 15 stipinų dizainas
„Audi Sport“ 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 Y formos stipinų dizainas, „shiny black“ spalvos „Audi Sport“ 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 Y formos stipinų dizainas, „shiny black“ spalvos
„Audi Sport“ 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 Y formos stipinų dizainas „Audi Sport“ 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, 10 Y formos stipinų dizainas

Papildomos pagalbinės sistemos

Vairuodami „Audi A4 allroad quattro“, leiskite pagalbinėms vairuotojui skirtoms sistemoms² – pavyzdžiui, pagalbiniam paketui „City“ – padėti jums. Čia įrengtos sistemos, skirtos padėti važiuojant miesto eismo sąlygomis, įskaitant automobilio statymo sistemą „plus“² ir galinio vaizdo kamerą². Įspėjimas apie išlipimą², kuris taip pat įeina į šį paketą, gali aptikti iš galo artėjančius eismo dalyvius ir įspėti jus LED signalu, prieš jums atidarant duris. Kaip bazinė komplektacija „Audi A4 allroad quattro“ įrengta „Audi pre sense city“ sistema, kuri automobiliui įsibėgėjus iki 85 km/h, gali įspėti apie artėjantį susidūrimą vaizdiniu ir garsiniu signalu ir, jeigu reikia, stabdžio trukčiojimu.

MMI system in the Audi A4 allroad quattro

Patirkite skaitmenizaciją

Pasirinktinė MMI navigacija „plus“ kartu su „MMI touch“ jums suteikia prieigą prie daugybės „Audi connect“³ teikiamų paslaugų. Tokiu būdu galite pasiekti „Infotainment“, navigacijos, saugumo ir techninės priežiūros skaitmenines paslaugas. Gaukite eismo srauto atnaujinimus realiuoju laiku, pavyzdžiui, suraskite netoliese esančias lankytinas vietas arba sužinokite dabartines degalų kainas.

Child seat Audi A4 allroad quattro
 

Tinkami sprendimai

Originalūs „Audi“ priedai⁴ suteikia įvairių galimybių pridėti dar daugiau elementų į jūsų „Audi A4 allroad quattro“. Pasinaudokite pritaikytais sprendimais, mėgaukitės patraukliu dizainu ir aukšto lygio funkcijomis.

„Audi exclusive“

Jūsų „Audi A4 allroad quattro“ gali būti įkvepiančiai unikalus, su „Audi exclusive“⁵. Iš įvairių spalvų gamos pasirinkite norimus puošybos elementus, spalvotą odą ar jums pritaikytus dažus. Toks, kokio norite.

Audi A4 allroad quattro in a blue Audi exclusive paint
 
1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik sistemų veikimo ribose ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
3
Norėdami gauti informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
4
Originalių „Audi“ priedų už papildomą mokestį galima įsigyti iš „AUDI AG“. Skaičiuojant transporto priemonės degalų sąnaudas ir emisijos lygį, priedai neįskaičiuojami. Priedai gali būti įrengti tik po pradinės registracijos.
5
„Audi exclusive“ yra galimas „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.