A4 allroad quattro > A4 > Pradžia
A4 allroad quattro

A4 allroad quattro

Išraiškingas universalus automobilis.
A4 allroad quattro.

Mišriosios degalų sąnaudos*: 6,8–6,6 l/100 km
Mišrioji CO₂ emisija*: 155–150 g/km

Audi A4 allroad quattro mėgaujasi specialiuoju statusu dėl didelės prošvaisos, ekstravertiško dizaino ir aukšto funkcionalumo. Jis įrodo bekelės savybes dėl bazinėje komplektacijoje tiekiamos „quattro“ vidų ratų pavaros, galingo variklio ir bekelei pritaikytos važiuoklės derinio.

Download alle
00:00 | 00:00
  • Charakterinė Audi A4 allroad quattro1 įranga yra apatinės dalies apsauga tarp trapecinių galinių išmetimo vamzdžių.

  • Audi A4 allroad quattro1 vienija Avant privalumus ir įrodo bekelės savybes.

  • Pasirinktiniai matriciniai šviesos diodų priekiniai žibintai pasižymi dinamišku apšvietimo dizainu ir dinaminėmis posūkių šviesomis.

  • Dėl specialiosios „allroad“ bazinės pakabos Audi A4 allroad quattro1 prošvaisa yra 35 milimetrais didesnė, palyginti su baziniu modeliu.

  • Vertikalūs strypai „Singleframe“ grotelėse yra aiškus Audi A4 allroad quattro1 identifikatorius.

  • Audi A4 allroad quattro1 salone Jūsų laukia gausi erdvė ir pasirinktinė įranga, tokia kaip aplinką sudarančio apšvietimo paketas.

  • Bendroji Audi A4 allroad quattro1 pakrovimo talpa siekia 1 495 litrus su nulenktais atlošais.

  • Praleiskite savo kasdienį skaitmeninį gyvenimą Audi allroad quattro1, naudodamiesi kryptį rodančiomis technologijomis, pvz., MMI navigacijos sistema „plus“ su „MMI touch“.

  • Naudodami pasirinktinį „Audi connect“ raktą2, Jūs galite paprastai atrakinti ir užrakinti automobilį per išmanųjį telefoną.

Unikali išvaizda

Vizualiai Audi A4 allroad quattro1 pabrėžia savo bekelės charakterį charakteriniu eksterjero dizainu. Ratų arkos aiškiai praplatintos ir išskirtos spalva, kaip ir priekinis bei galinis bamperiai ir slenksčiai. Bazinėje komplektacijoje šios tipiškos „allroad“ dalys yra nudarytos matine struktūrine pilka spalva, tačiau pasirinktinai gali būti „metallic“ spalvos arba kėbulo spalvos. Ratai yra dvylika milimetrų didesni nei baziniame modelyje, praplatintos provėžos priekyje ir gale. Gale į akis krenta apatinės dalies apsauga ir specialusis difuzorius su integruotais trapeciniais galiniais išmetimo vamzdžiais. Įspūdingos „Singleframe“ grotelės su vertikaliais strypais yra neabejotinas identifikatorius priekyje.

Audi A4 allroad quattro

Važiavimo malonumas ir komfortas garantuojami

Audi A4 allroad quattro1 aprūpintas važiuoklės ir pavaros technologijomis, kurios jam leidžia be vargo susidoroti su nesudėtinga bekele. Bazinėje komplektacijoje tiekiama „quattro“ visų ratų pavara užtikrina gerą varančiąją jėga ir aukštą važiavimo dinamiką. Dėl specialiosios „allroad“ bazinės pakabos Audi A4 allroad quattro1 prošvaisa yra 35 milimetrais didesnė, palyginti su baziniu modeliu, abi lengvasvorės konstrukcijos penkių svirčių ašys suteikia aukštą dinamiškumą. Dar labiau pagerinkite bekelės charakteristikas, pasirinkdami pasirinktinį amortizatorių valdymą, kuris elektroniškai pritaiko automobilį prie skirtingų situacijų. Su bazinėje komplektacijoje tiekiama „Audi drive select“ sistema Jūs galite aktyviai daryti įtaką savo važiavimo potyriui: bekelės režime variklio ir pavarų dėžės valdymo, vairavimo sistemos ir važiuoklės valdymo parametrai pritaikomi prie bekelės maršrutų. Audi A4 allroad quattro1 varomas galingo 2,0 litrų TFSI variklio (mišriosios degalų sąnaudos*: 6,8–6,6 l/100 km, mišrioji CO₂ emisija*: 155–150 g/km), kurio galia yra 180 kW (245 AG), o maksimalus sukimo momentas 370 Nm.

Frontansicht des Audi A4 allroad quattro

Dosni erdvė ir aukšta kokybė – interjeras

Audi A4 allroad quattro1 salone Jūs patirsite didžiulę erdvę ir elementų išdėstymą, sukurtą iki maksimumo padidinti erdvumą ir lengvumą. Pavyzdžiui, vientisa ventiliacinių angų juosta pabrėžia automobilio plotį, o virš jos esanti chromuota apdailos juosta sukuria aukštos kokybės akcentą. Didelė daiktadėžė vidurinėje konsolėje suteikia praktišką vietą daiktams. Bazinėje komplektacijoje tiekiamas vidaus apšvietimas apima skaitymo šviestuvus, valdomus priekyje sensoriniu būdu. Sukurkite papildomai geros savijautos atmosferą su vienu iš pasirinktinių aplinką sudarančio apšvietimo paketų.

Interior Audi A4 allroad quattro
Daugiau apie erdvės koncepciją

Kryptį rodančios technologijos

Dėl intuityvaus valdymo koncepcijos su „touch“ funkcija ir dialogo įprastine kalba funkcija Audi A4 allroad quattro1 Jūs patirsite aukštą naudojimosi komfortą. Pasirinkite iš pasirinktinių informacijos ir pramogų technologijų skaitmeninį prietaisų skydelį „Audi virtual cockpit plus“. Jo 12,3 colio dydžio ekrane „Full HD“ raiška tiesiai prieš Jus aiškiai pavaizduojamos svarbios funkcijos ir informacija, įskaitant greitį ir variklio apsisukimus. Pasirinktinė įranga, tokia kaip „Audi connect“ raktas2 ir „Audi phone box“2, integruoja Jūsų išmanųjį telefoną į automobilį.

Infotainment Audi A4 allroad quattro
Daugiau apie valdymo koncepciją bei informaciją ir pramogas

Funkcionalus ir išsiskiriantis

Kitas vizualus Audi A4 allroad quattro1 požymis yra pažangusis apšvietimo dizainas. Bazinė komplektacija apima priekinius šviesos diodų žibintus. Tai užtikrina panašų į dienos šviesą apšvietimą tuojau pat po įjungimo. Pasirinktinai Jūs galite pasirinkti matricinius šviesos diodų priekinius žibintus su dinaminiu apšvietimu ir dinaminėmis posūkių šviesomis. Matricinė šviesos diodų technologija vienija kameros sistemą su šviesos diodų šviesos šaltiniais ir tikslia optika. Tai leidžia sistemai selektyviai pritemdyti zonas, kuriose yra priešpriešiais artėjantis automobiliai, ir palikti ryškiai apšviestas kitas kelio zonas. Kai Jūs atrakinate arba užrakinate automobilį, priekiniai žibintai daro įspūdį dinaminiu apšvietimo dizainu, kuris užtikrina nepamirštamą atpažįstamumo vertę. Gale šviesos diodų žibintai taip pat aprūpinti pasirinktiniu dinaminiu apšvietimu ir dinaminėmis posūkių šviesomis.

Light technology A4 allroad quattro
1
Mišriosios degalų sąnaudos*: 6,8–6,6 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija*: 155–150 g/km
2
Informaciją apie suderinamus mobiliuosius telefonus Jūs galite gauti iš savo Audi partnerio arba apsilankydami www.audi.com/bluetooth.
3
Daugiau informacijos apie „Audi connect“ galima gauti apsilankant www.audi.com/connect ir Jūsų Audi partnerio įmonėje.
4
„Google“ ir „Google“ logotipas yra registruoti „Google Inc.“ prekių ženklai.
5
Priklausomai nuo disponavimo konkrečioje šalyje. Būtina išankstinė registracija adresu www.audi.com/myaudi. Multimedijos srautiniam perdavimui realiuoju laiku reikia aktyvios WLAN jungties tarp išmaniojo telefono ir Audi MMI sistemos.