A6 allroad quattro > A6 > Pradžia
Audi A6 allroad quattro

A6 allroad quattro

Lankstus, galingas, ekstravertiškas.
„Audi A6 allroad quattro“.

Mišrios degalų sąnaudos¹: 7,8–5,0 l/100 km
Mišri CO₂ emisija¹: 178–132 g/km

„A6 allroad quattro“ pasižymi tokiais „Avant“ būdingais privalumais, kaip komfortas ir universalumas, su tipiška visureigio įranga, pavyzdžiui, nuolatine visų ratų pavara „quattro“, ir įspūdingu važiuoti bekele skirtiems automobiliams būdingu dizainu. Be to, yra platus skaitmeninių technologijų pasirinkimas. Pirmą kartą pristatyta 1999 metais „A6 allroad quattro“ atšventė savo 20 metines 2019 m., išleidus ketvirtąją kartą.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a6-allroad-quattro-design-AA6_181015_1.jpg
1920x1080-audi-a6-allroad-quattro-design-AA6_181015_1.jpg
  • Įvairūs elementai atspindi „A6 allroad quattro“ kaip bekele važiuoti skirto automobilio charakterį, įskaitant dažytą ratų arkų apdailą.

  • Vertikalūs „Singleframe“ grotelių statramsčiai yra neabejotinas „Audi A6 allroad quattro“ išskirtinumas.

  • „Audi A6 allroad quattro“ gali traukti iki 2,5 tonos svorio priekabą su kroviniu.

  • Su daugybe specialių visureigio pakabos technologijų „Audi A6 allroad quattro“ puikiai tinka važiuoti bekele.

  • Į „Audi A6 allroad quattro“ standartinę komplektaciją įeina visų varomų ratų pavara.

  • Durų slenksčio apdaila su aliuminio intarpais ir visureigio logotipu priekyje yra pasirinktinio visureigio interjero paketo dalis.

  • Pirmas žvilgsnis į „Audi A6 allroad quattro“: „Aluminium dyad“, „Jangal silver“ spalvos intarpai prideda išskirtinumo.

  • Galite susikurti „Audi A6 allroad quattro“ saloną pagal savo asmeninius pageidavimus – pavyzdžiui, sėdynių apmušalus ir intarpus.

  • Pasirinktinės MMI navigacijos „plus“ su „MMI touch“ jutikline informacijos ir pramogų sistemos viršutiniame ekrane rodoma tokia informacija kaip „Audi A6 allroad quattro“ pokrypis važiuojant bekele.

Audi A6 allroad quattro crossing a river

Intensyvus važiavimo potyris

Standartinė „Audi A6“ visų ratų pavara „quattro“ užtikrina padidintą varančiąją jėgą, aukštą saugumo lygį ir dinamišką valdomumą. Integruota „ultra“ technologija nuolat stebi važiavimo sąlygas ir, priklausomai nuo situacijos, skirsto sukimo momentą tarp priekinės ir galinės ašių. Pneumatinė pakaba su adaptyviu amortizatorių valdymu, kuri taip pat įtraukta į bazinę komplektaciją, automatiškai reguliuoja automobilio lygį. Prošvaisa gali būti iki 39 milimetrų didesnė nei „A6 Avant“ automobilyje.

„Audi drive select“ sistema

Naudodami „Audi drive select“ važiavimo dinamikos sistemą, Jūs galite aktyviai daryti įtaką „A6 allroad quattro“ charakteristikoms: galite rinktis iš septynių režimų, įskaitant „allroad“ ir „offroad“ važiavimui bekele. Taip pat galite pasirinkti iš keturių skirtingų variklių nuo 150 kW iki 253 kW (mišrios degalų sąnaudos¹: 7,8–5,0 l/100 km; mišri CO₂ emisija¹: 178–132 g/km).

Audi A6 allroad quattro
Daugiau apie vairavimo dinamiką
Daugiau apie talpą

Patirkite skaitmenizaciją

Svarbūs informacijos ir pramogų sistemos įtaisai yra ten, kur juos lengva pasiekti ir valdyti. Pasirinktinis virtualus „Audi“ prietaisų skydelis „plus“ yra jūsų visiškai skaitmeninis aukštos raiškos informacinis ekranas: 12,3 colio HD ekrane galite peržvelgti informaciją, įskaitant automobilio greitį ir variklio sūkių skaičių. Galite pasirinkti klasikinį, dinaminį ar sportinį rodymo režimą. Pasirinktinė MMI navigacija „plus“ kartu su „MMI touch“ jutikliu jums suteikia prieigą prie daugybės „Audi connect“³ paslaugų. Sistema valdoma per du spalvotus ekranus centriniame pulte arba naudojantis balso įvestimi.

Cockpit Audi A6 allroad quattro
Daugiau apie informacijos ir pramogų sistemą

Įspūdingi ir funkcionalūs žibintai

Pažangus apšvietimo dizainas įsilieja į išskirtinę „Audi A6 allroad quattro“ išvaizdą. Į standartinę komplektaciją įeina priekiniai LED žibintai. Taip pat galite pasirinkti HD matricinius LED priekinius žibintus su dinamine lempučių seka ir dinaminiu posūkio žibintu – didesniam saugumui, įspūdingam funkcionalumui ir atpažįstamumui.

Headlights Audi A6 allroad quattro
1
*** Pridėkite savo vietinį atsakomybės ribojimo pareiškimą dėl sąnaudų ir taršos verčių ***
2
Iš „Audi Sport GmbH“.
3
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie „Audi connect“ apsilankykite www.audi.com/connect arba susisiekite su „Audi“ partneriu.
4
Paslaugai reikalingas mokamas „Audi“ partnerio duomenų planas. „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba patronuojamųjų įmonių registruotieji prekių ženklai. „Amazon Alexa“ integravimas galimas tik šiomis kalbomis: anglų, prancūzų, vokiečių, italų ir ispanų k. Turi būti nustatyta „Amazon Alexa“ integravimo palaikoma sistemos kalba. „Amazon“ yra atsakinga už „Amazon Alexa“ funkcijas ir turinį. Tam tikros „Alexa“ funkcijos priklauso nuo suderinamos išmaniųjų namų technologijos. Dėl išsamesnės informacijos apie prieinamumą susisiekite su „Audi“ partneriu. Alexa liegt bei Amazon. Bestimmte Alexa-Funktionen sind abhängig von kompatibler Smarthome-Technologie.
5
Numatoma, kad įjungti „Sveika, Audi“ bus galima tik automobiliuose, pagamintuose nuo 2020 metų 30 kalendorinės savaitės.
6
Atkreipkite dėmesį: sistemos veikia tik laikantis sistemų veikimo ribų ir tik padeda vairuotojui. Vairuotojas yra atsakingas už automobilio vairavimą ir privalo visada būti atidus.
7
Funkcijos gali skirtis priklausomai nuo prieinamumo įvairiose šalyse ir transporto priemonės konfigūracijos.