A6 allroad quattro > A6 > Pradžia

A6 allroad quattro

Audi A6 allroad quattro - ko gero tinkamiausias automobilis važiuoti dar nebandytais keliais.

Ne visada nori važiuoti jau išvažinėtais keliais. Su Audi A6 allroad quattro galite tyrinėti naujus kelius ir įveikti naujus iššūkius. Tam pravers amortizatorių standumą nuolat kontroliuojanti ir, esant reikalui, operatyviai priderinanti adaptyvinė pneumatinė važiuoklė ir kitos sudėtingiems keliams pritaikytos technologijos.

 • Veržlus ir pasirengęs bet kam

  Audi A6 allroad quattro akcentai
 • 2
  480x270_0003_AA6_141017.jpg

  Tvarkinga apdaila, platesnės nei įprasta ratų arkos ir aliuminiu blizgančios atpažįstamos Singleframe radiatoriaus grotelės –pagrindiniai, bet ne vieninteliai skiriamieji Audi A6 allroad quattro išorės bruožai. Žvilgsnį taip pat traukia priekinį ir galinį buferius jungiantys apatinės kėbulo dalies apsauginiai skydai, išraiškingas stogo aerodinaminis sparnas ir aukštesnės nei įprasta stogo bagažinės sijos. Kėbulo spalvų paletėje - vien tik A6 allroad quattro modeliui skirta Java brown ruda spalva.

 • 4
  480x270_0000_AA6_D_141021.jpg

  Standartinis kėbulo pakrypimo kampo grafinis indikatorius padeda įveikti įkalnes ir nuokalnes. Nuolydžio kontrolės sistema palaiko nuolatinį greitį leidžiantis nuo šlaito. ECS elektroninio stabilumo kontrolės sistema suteikia automobiliui daugiau išilginio stabilumo.

 • 1
  480x270_0004_AA6_141016.jpg

  Tamsa yra reliatyvi. Galite rinktis Audi Matrix LED priekinius žibintus, kurie net ir naktį sukurs dienos apšvietimą. Pažangiausių šviesos šaltinių skleidžiamas šviesos spindulys savo spalva labai primena dienos šviesą. Posūkiuose apšvietimas prisitaiko pagal posūkio kampą. Jūsų Audi A6 allroad quattro fiksuoja pravažiuojančius automobilius ir prisitaiko prie situacijos. Tai užtikrina vaizdo kamera ir specialūs jutikliai, įjungdami arba užtemdydami nustatytas LED diodų grupes.

 • 3
  480x270_AA7_D_141051.jpg

  Įtikinatys privalumai: visi Audi A6 allroad quattro varikliai yra žinomi dėl savo energinio efektyvumo. Rinkitės jums tinkamiausią variantą iš gausaus benzininių ir dyzelinių variklių asortimento.

 • 5
  480x270_0005_AA6_141015.jpg

  Audi A6 allroad quattro išvaizda įgijo daug naujų bruožų. Perkurta Singleframe radiatoriaus grotelių forma, oro įsiurbimo kiaurymės, buferiai ir priekiniai žibintai. Variklių asortimentą papildė nauji energiškai efektyvūs agregatai. Patobulintoje MMI® navigation plus sistemoje su MMI® touch valdikliu nuo šiol naudojamas Nvidia gamybos Tegra 30 grafinis procesorius. Audi connect paslaugos nuo šiol naudoja spartųjį LTE ryšio standartą.