RS Q8 > Q8 > Pradžia
  • stage_exterior_front.jpg
Audi RS Q8

RS Q8

Nauja našumo dimensija.
Naujasis „Audi RS Q8“.

Mišrios degalų sąnaudos*: 12,1 l/100 km
Mišri CO₂ emisija*: 277–276 g/km

Galingiausias „Audi Sport“ kupė miesto visureigis – 441 kW (600 AG) galios „Audi RS Q8“. Įspūdį daro ne tik RS galia, bet ir išskirtinis vairavimo patirties bei dizaino universalumas.

Galinga išvaizda

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-ARSQ8_D_191007.jpg
1920x1080-ARSQ8_D_191007.jpg
  • Išskirtinis bruožas priekyje – aštuonkampio dizaino „Singleframe“ grotelės su blizgiu RS korio raštu.

  • „Audi RS Q8“¹ – galingiausias „Audi Sport“ kupė miesto visureigis.

  • Platus pasirenkamas panoraminis stiklinis stoglangis praleidžia daugiau šviesos į „Audi RS Q8“¹ vidų.

  • Jūsų kelią apšvies pasirenkami tamsinti RS matriciniai LED priekiniai žibintai.

  • Nuožulni stogo linija pabrėžia atletišką charakterį.

  • Galima pagal pareikalavimą: 5 Y formos stipinų 23 col. lydinio ratlankiai ir keraminiai stabdžiai.

  • Dėl didelės, iki 1 755 litrų siekiančios bagažinės talpos, „Audi RS Q8“¹ puikiai tinkamas naudoti kasdien.

  • Visas automobilio vidus pasižymi įspūdingu RS dizainu.

  • RS būdingi ekranai standartiniame virtualiajame „Audi“ prietaisų skydelyje teikia informacijos apie svarbiausias automobilio funkcijas.

Galia skaičiais

Galia

441

kW¹

(600 AG)

Įsibėgėjimas

3.8

nuo 0 iki 100 km/h

Sukimo momentas

800

Nm¹

Maksimalus

Jaudulys, juntamas vienu mygtuko paspaudimu

Siekite savo svajonių: „Audi RS Q8“ leidžia tai daryti nepaprastai užtikrintai. 4,0 litrų V8 TFSI variklis (mišrios degalų sąnaudos*: 12,1 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 277–276 g/km), pasižymintis 441 kW (600 AG) galia ir maksimaliu 800 Nm sukimo momentu, derinamas su nuolatine „quattro“ pavara ir 8 greičių „Tiptronic“, užtikrina tobulą dinamiškumą. Jis taip pat užtikrina ir našumą. Važiavimo efektyvumą pagerina 48 V sistema „mild hybrid“ ir pagal pareikalavimą veikiančių cilindrų technologija, galinti išjungti keturis cilindrus.

Dynamic rear view Audi RS Q8

Dynamic front view Audi RS Q8

Išmanus būdas perduoti galią keliui

Išsiskirkite iš kitų. Jums padės naujojo „Audi RS Q8“¹ legendinė „quattro“ pavara su pasirenkamu sportiniu diferencialu, paskirstančiu galią atskiriems ratams. Tai papildo RS būdingo suderinimo standartinė prisitaikanti sportinė pneumatinė pakaba su standartiškai naudojamu visų ratų vairavimu, užtikrinančiu manevringumą ir stabilumą vairuojant. Pasirenkama elektromechaninio pasvirimo stabilizavimo funkcija taip pat pagerina dinamišką valdymą, ypač posūkiuose. Automobilio charakteristikas galite keisti su „Audi drive select“, tiesiog paspaudę mygtuką RS MODE ant vairo. Panorėję galite padidinti maksimalų greitį nuo 250 km/h iki 305 km/h.

Dynamic front view Audi RS Q8
Daugiau apie vairavimo dinamiką
Daugiau apie asmeninį pritaikymą

Visiškai nuoseklus
automobilio vidus

Turite savo principus ir niekada jų neišduodate. „Audi RS Q8“¹ tvarkingas vidaus dizainas taip pat yra ištikimas dinamiškam charakteriui. Jo kompaktiškas prietaisų skydelis ir ryškios horizontalios linijos suteikia erdvumo pojūtį. Platus, simetriško stiliaus centrinis skydelis yra esminis dizaino elementas, apsuptas anglies pluošto tvilo kilimėliu. Standartinės sportinės sėdynės su juodos „Alcantara“ / odos deriniu ir RS įspaudais užtikrina šoninį stabilumą net sudėtinguose kelio ruožuose. Taip pat pagal pareikalavimą galima rinktis perforuotas RS priekines sportines sėdynes su korio rašto „Valcona“ oda. Pasirenkami pilkos arba raudonos spalvos RS dizaino paketai, „Alcantara“ ir odos derinys su kontrastingais dygsniais – tai smulkiausios detalės, siekiant kuo sportiškesnės atmosferos.

Vaizdas. Pojūtis. Patirtis

„Audi RS Q8“¹ viduje pilna įvairiausių skaitmeninių technologijų, įvairiai padedančių jums vairuojant. RS būdingi ekranai standartiniame virtualiajame „Audi“ prietaisų skydelyje pateikia informacijos apie sukimo momentą, galią, greitėjimą, trasos įveikimo laiką ir perkrovas pagal jūsų pageidavimus.

Galia, suderinta su kasdieniu praktiškumu

„Audi RS Q8“¹ suteikia daugybę galimybių. Ne tik stulbinančią galią, bet ir kasdienį praktiškumą. Ypač nulenkus sėdynes, nes taip bagažo talpa padidėja iki 1 755 litrų. Be to, pirmyn ir atgal judinama trijų dalių galinė sėdynė yra standartinė įranga.

1
Mišrios degalų sąnaudos*: 12,1 l/100 km; mišri CO₂ emisija*: 277–276 g/km.