RS Q8 > Q8 > Pradžia
 • stage_exterior_front.jpg
Audi RS Q8

Audi RS Q8

Nauja našumo dimensija.
„Audi RS Q8“.

Bendros degalų sąnaudos¹: 12,3-12,1 l/100 km
Bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 281–276 g/km

Galingiausias „Audi Sport“ kupė miesto visureigis – 441 kW (600 AG) galios „Audi RS Q8²“. Šis įspūdingas automobilis pasižymi ne tik RS galia, bet ir nepaprastomis transformacijomis – tiek dėl vairavimo patirties, tiek dėl dizaino.

Download alle
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-rs-q8-my2021-191007.jpg
1920x1080-audi-rs-q8-my2021-191007.jpg
 • Išskirtinis bruožas priekyje – aštuonkampio dizaino vieno rėmo grotelės su blizgiu RS korio raštu.

 • Leiskite „Audi RS Q8²“ jus papirkti. (Nuotraukoje vaizduojami ratų stebulės lankai gali skirtis savo forma ir spalva.)

 • „Audi RS Q8“² – galingiausias „Audi Sport“ kupė miesto visureigis.

 • Platus pasirenkamas panoraminis stiklinis stoglangis praleidžia daugiau šviesos į „Audi RS Q8“² vidų.

 • Pasirenkami „HD Matrix“ LED priekiniai žibintai su tam tikroms RS patamsintomis apdailos detalėmis apšviečia jūsų kelią.

 • Nuožulni stogo linija pabrėžia sportišką „Audi RS Q8“² charakterį.

 • Galima įsigyti: 23 colių lengvojo lydinio ratlankius, 5 Y formos stipinų dizaino ir RS keraminius stabdžių diskus.

 • Dėl didelės, iki 1755 litrų siekiančios bagažinės talpos, „Audi RS Q8“² puikiai tinkamas naudoti kasdien.

 • „Audi RS Q8²“ interjeras yra įspūdingas dėl suderinto RS dizaino.

 • RS būdingi ekranai standartiniame virtualiajame „Audi“ prietaisų skydelyje teikia informaciją apie svarbiausias automobilio funkcijas.

Galia skaičiais

Galia

441

kW*

(600 AG)

Įsibėgėjimas

3.8

s*

nuo 0 iki 100 km/h

Sukimo momentas

800

Nm*

Maksimalus

* Bendros degalų sąnaudos¹: 12,3-12,1 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 281–276 g/km.

Jaudulys, juntamas vienu mygtuko paspaudimu: Variklis

Vadovaukitės savo impulsais: dėl neprilygstamo „Audi RS Q8²“ paprastumo. 4,0 litrų V8 TFSI variklis (bendros degalų sąnaudos¹: 12,3-12,1 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 281–276 g/km), turintis 441 kW (600 AG) galią ir didžiausią 800 Nm sukimo momentą, derinamas su nuolatine „quattro“ visų ratų pavara ir 8 pavarų automatine „tiptronic“ greičių dėže, kad užtikrintų tikrą dinamiškumą. Nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėsite per 3,8 sekundės. Pusiau hibridinė sistema ir cilindrų pagal poreikį technologija, kuri, esant mažam ar vidutiniam variklio sūkių skaičiui, išjungia keturis cilindrus, gali taupyti degalus.

Dynamic rear view Audi RS Q8
Mountain sight Audi RS Q8

Milžiniška galia, išmoningai perkelta į kelią

„Audi RS Q8“² siūlo „quattro“ nuolatinę visų ratų pavarą su pasirenkamu „quattro sport“ diferencialu, kuris selektyviai paskirsto galią kiekvienam ratui. RS būdingo suderinimo standartinė prisitaikanti sportinė pneumatinė pakaba ir visų vairuojamųjų ratų sistema užtikrina manevringumą ir puikų valdymo stabilumą. Pasirenkama elektromechaninio pasvirimo stabilizavimo funkcija dar labiau padidina važiavimo dinamiką, ypač posūkiuose. Automobilio savybes galite keisti su „Audi drive“ parinktimis, tiesiog paspaudę ant vairo esantį RS režimo mygtuką. Taip pat galite padidinti maksimalų greitį nuo 250 iki 305 km/h³.

Dynamic front view Audi RS Q8
Daugiau apie vairavimo dinamiką
Daugiau apie asmeninį pritaikymą

Kruopščiai apgalvotos detalės: vidus

Grakščios formos prietaisų skydelis ir ryškios horizontalios linijos suteikia erdvumo pojūtį. Platus, simetriško stiliaus centrinis prietaisų skydelis yra esminis dizaino elementas, apjuostas anglies pluošto apdaila. Sportinės sėdynės su juodos „Alcantara“ / odos deriniu ir RS įspaudais užtikrina šoninį stabilumą net sudėtinguose kelio ruožuose. Taip pat pagal pageidavimą galima rinktis perforuotas sportines sėdynes „plus“ su korio rašto „Valcona“ oda. Iki pat mažiausios detalės pasirenkami pilkos arba raudonos spalvos RS dizaino paketai bei „Alcantara“ ir odos derinys su kontrastingais dygsniais sukuria dar sportiškesnę atmosferą.

Cockpit Audi RS Q8
Cockpit Audi RS Q8

Pamatykite. Palieskite. Patirkite

„Audi RS Q8²“ salone sumontuota daugybė skaitmeninių technologijų, kurios kiekvienu kelionės metu ir įvairiais būdais padeda jums vairuoti. Specifiniai RS ekranai virtualiajame „Audi“ prietaisų skydelyje pateikia jums reikalingą informaciją apie sukimo momentą, galią, pagreitį, trasos įveikimo trukmę ir perkrovas.

Audi virtual cockpit Audi RS Q8

Galia, suderinta su kasdieniu praktiškumu

„Audi RS Q8“² suteikia daugybę galimybių. Ne tik įspūdingą galią, bet ir praktiškumą. Jeigu nulenksite sėdynes, automobilis bus dar praktiškesnis: bagažinės talpa padidėja iki 1755 litrų. Trijų vietų pirmyn ir atgal judinama galinė sėdynė yra standartinės įrangos dalis.

1
eec-global-disclaimer
2
Bendros degalų sąnaudos¹: 12,3-12,1 l/100 km; bendras išskiriamo CO₂ kiekis¹: 281–276 g/km.
3
Reguliuojama elektroniniu būdu.