RS Q8 > Q8 > Audi Lietuva | Audi.lt
Audi RS Q8

RS Q8

Tark „sudiev“ monotonijai.
„Audi RS Q8“.

Mišriosios degalų sąnaudos¹: 12.3–12.1 l/100 km
Mišrioji CO₂ emisija¹: 281–276 g/km

Galingiausias „Audi Sport“ SUV kupė miesto visureigis – 441 kW galios „Audi RS Q8²“. Šis įspūdingas automobilis pasižymi ne tik RS galia, bet ir nepaprastomis transformacijomis – tiek dėl vairavimo patirties, tiek dėl dizaino.

Galia – tai požiūris.

Audi RS Q8 in der Seitenansicht
Galia skaičiais

Galia

441

kW*

(600 AG)

Įsibėgėjimas

3.8

s*

nuo 0 iki 100 km/h

Sukimo momentas

800

Nm*

Maksimalus

*
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 12,3–12,1 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 281–276 g/km.

Jaudulys paspaudus mygtuką:
Variklis

Vadovaukitės savo impulsais: dėl neprilygstamo „Audi RS Q8²“ paprastumo. 4,0 litrų V8 TFSI variklis (bendros degalų sąnaudos¹: 12,3–12,1 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 281–276 g/km), turintis 441 kW galią ir didžiausią 800 Nm sukimo momentą, derinamas su nuolatine „quattro“ visų ratų pavara ir 8 pavarų automatine „tiptronic“ greičių dėže, kad užtikrintų tikrą dinamiškumą. Nuo 0 iki 100 km/h – per 3,8 sekundės. Pusiau hibridinė sistema ir cilindrų pagal poreikį technologija, kuri, esant mažam ar vidutiniam variklio sūkių skaičiui, gali taupyti degalus.

Dynamic rear view of the Audi RS Q8

Milžiniška galia,
išmoningai perkelta į kelią

„Audi RS Q8“² siūlo „quattro“ nuolatinę visų ratų pavarą su pasirenkamu „quattro sport“ diferencialu, kuris selektyviai paskirsto galią kiekvienam ratui. RS būdingo suderinimo standartinė prisitaikanti sportinė pneumatinė pakaba ir visų vairuojamųjų ratų sistema užtikrina manevringumą ir puikų valdymo stabilumą. Pasirenkama elektromechaninio pasvirimo stabilizavimo funkcija dar labiau padidina važiavimo dinamiką, ypač posūkiuose. Automobilio savybes galite keisti su „Audi drive“ parinktimis, tiesiog paspaudę ant vairo esantį RS režimo mygtuką. Taip pat galite padidinti maksimalų greitį nuo 250 iki 280 ar 305 km/h³.

Daugiau apie vairavimo dinamiką

Spalvos ir ratlankiai

Derinkite įvairias dažų spalvas ir ratlankius ir susikurkite tokį „Audi RS Q8“², kokį įsivaizduojate.
6Y6Y-52R_AVP2D_A_2_000.jpg
Žvilganti pilka, perlamutro efektas Žvilganti pilka, perlamutro efektas
„Orca“ juoda, metalo „Orca“ juoda, metalo
„Navarra Blue“ mėlyna, metalo „Navarra Blue“ mėlyna, metalo
„Galaxy Blue“ mėlyna, metalo „Galaxy Blue“ mėlyna, metalo
„Dragon Orange“ oranžinė metalo „Dragon Orange“ oranžinė metalo
Lengvojo lydinio ratlankiai, 5-Y stipinų rotoriaus dizaino, matinės titano pilkos spalvos, blizgūs Lengvojo lydinio ratlankiai, 5-Y stipinų rotoriaus dizaino, matinės titano pilkos spalvos, blizgūs
Lengvojo lydinio ratlankiai, 5-Y stipinų rotoriaus dizaino, juodos antracito spalvos, blizgūs Lengvojo lydinio ratlankiai, 5-Y stipinų rotoriaus dizaino, juodos antracito spalvos, blizgūs
Lengvojo lydinio ratlankiai, 5-Y stipinų rotoriaus dizaino Lengvojo lydinio ratlankiai, 5-Y stipinų rotoriaus dizaino
Lengvojo lydinio ratlankiai, 5-Y stipinų rotoriaus dizaino, juodi Lengvojo lydinio ratlankiai, 5-Y stipinų rotoriaus dizaino, juodi
Lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų „Star“ dizainas Lengvojo lydinio ratlankiai, 10 stipinų „Star“ dizainas

Nuoseklumas:
Interjeras

Grakščios formos prietaisų skydelis ir ryškios horizontalios linijos suteikia erdvumo pojūtį. Platus, simetriško stiliaus centrinis prietaisų skydelis yra esminis dizaino elementas, apjuostas anglies pluošto apdaila. Sportinės sėdynės su juodos „Alcantara⁴“ / odos deriniu ir RS įspaudais užtikrina šoninį stabilumą net sudėtinguose kelio ruožuose. Taip pat pagal pageidavimą galima rinktis perforuotas sportines sėdynes „plus“ su korio rašto „Valcona“ oda. Iki pat mažiausios detalės pasirenkami pilkos arba raudonos spalvos RS dizaino paketai bei „Alcantara⁴“ ir odos derinys su kontrastingais dygsniais sukuria dar sportiškesnę atmosferą.

Apžiūrėkite vidų

Pamatykite. Palieskite. Patirkite

„Audi RS Q8²“ salone sumontuota daugybė skaitmeninių technologijų, kurios kiekvienu kelionės metu ir įvairiais būdais padeda jums vairuoti. Specifiniai RS ekranai virtualiajame „Audi“ prietaisų skydelyje pateikia jums reikalingą informaciją apie sukimo momentą, galią, pagreitį, trasos įveikimo trukmę ir perkrovas.

Audi RS Q8 Audi virtual cockpit

Galia, suderinta su kasdieniu praktiškumu

„Audi RS Q8“² suteikia daugybę galimybių. Ne tik įspūdingą galią, bet ir praktiškumą. Jeigu nulenksite sėdynes, automobilis bus dar praktiškesnis: bagažinės talpa padidėja iki 1755 litrų. Trijų vietų pirmyn ir atgal judinama galinė sėdynė yra standartinės įrangos dalis.

Panoraminis vaizdas

Pastaba: Apžiūrėkite „Audi RS Q8²“ iš visų pusių šioje 360 laipsnių animacijoje.

Audi RS Q8
Smartphone with open myAudi app and Functions on Demand
 

Functions on Demand

Visada tobula transporto priemonė – visiems gyvenimo etapams: naudodami užsakomąsias funkcijas turite galimybę lanksčiai reaguoti į kintančius poreikius, nuolat patobulindami savo automobilį. Per myAudi programėlę paprastai ir lengvai galite įsigyti papildomų funkcijų jau nusipirkę automobilį. Įsigytos funkcijos pasiekiamos iškart, kai tik automobilis užvedamas iš naujo. Kaip suteikti savo Audi lankstumo, kad jis atitiktų visus gyvenimo poreikius?

1
Mišriosios degalų sąnaudos¹: 12,3–12,1 l/100 km; mišrioji CO₂ emisija¹: 281–276 g/km
2
Reguliuojama elektroniniu būdu.
3
Alkantara yra mikropluošto neaustinė medžiaga.
4
„Audi exclusive“ yra galimas „Audi Sport GmbH“ siūlomas pasirinkimas. Norėdami gauti išsamios informacijos apie standartinę ir pasirinktinę įrangą, susisiekite su „Audi“ partneriu arba apsilankykite www.audi.com.